Čarodějky

Drama / Fantasy / Mysteriózní / Komedie
USA, (1998–2006), 124 h 36 min (Minutáž: 42 min)

Série(8) / Epizody(178)

pe3czech

průměrný seriál s podprůměrným námětem, podprůměrným scénářem a velmi nadprůměrně hezkou Alyssou Milano. Když jsem chodíval ze střední po škole domů, pouštěl jsem si maraton Beverly Hills - Charmed a s pohlede na A. Milano jsem usínal a dospával to, co jsem nestihl v noci a ve škole. ()

yaqwsx

Seriál tak akorát k vaření, žehlení nebo čemukoliv jinému. Kdyby alespoň oto běželo na českých telvizních obrazovkách místo ordinace... ()

Mikel LetsGo

na tento seriál jsem se díval jen kvůli skvěle udělané postavě démona v podání Juliana McMahona a překrásné Alysse Milano. Zbytek stál za prd. Ale i tak sem se občas dobře bavil. ()

Bulish

Je ironické, že seriálu Čarodějky chybí kouzlo... Až na celkem pěkné sestry čarodějky, nic moc... Možná ze začátku, ale potom je to pořád dokola a už se na to podle mého nedá koukat.. ()

elleyne

Pro mě seriál,který mě bavil,a když ho někdy zahlédnu i dnes,tak ještě pořád baví.Zajímavé bylo,jak si tvůrci po třetí sérii poradili s obměnou jedné hlavní role.Scénář byl psán se spoustou fantazie,a důvod,proč jsem dala tak vysoké hodnocení je ten,že mi prostě přirostl k srdci.Je pravda,že je vidět,že několik posledních dílů bylo psáno dost narychlo,ale poslední díl se mi stejně moc líbil,dojal mě,a je fajn,že to dokázali pak pěkně zakončit. ()

habertek

Na tomhle seriál jsem vyrůstal, takže to a zdejší né moc slavné hodnocení mě přimělo dát 5*. Je pravda, že seriál není stoprocentní, je dost ohraný, protože už ho nespočetněkrát dávali na Tv Prima, pak Tv Nova, Markíza,....atd. Ale stejně když to opakují zase se podívám. Některé díly stojí za prd to připouštím, ale já prostě nespolknu ty idioty co se podívají na kousek neli ani to a vesele tady pak rozhazují odpady!!! Obzvláště poslední série je už pak o ničem, ale závěr mají hezký (až na to, že úplně vypustily Shannen Doherty jakoby ty dvě nikdy tuhle sestru neměli). Z té nostalgie a na truc odpadářům dávám plný počet:) ()

Arcipes

Dívčí záležitost, mé hodnocení neberte vážně. Vlastně neberte vážně mě celého, protože jsem někdo, kdov devíti letech na tohle pravidleně čučel a docela se mu to líbilo.... ehh.... 2/5 ()

greymon

Dobrý seriál s nebojím se to říct se skvělými efekty. Na rok 1998 a ke všemu seriál no skvělé. Jediné co mi trochu vadí, je nevěrohodné prostředí. Například kulisy, pozadí…. Jinak jsem byl spokojen. ()

RigorMortis

Nebolo to zlé. Titulná skladba bola dobrá, hlavné hrdinky OK, dokonca aj tú "tajomnú" zmenu Prue za Paige, babičkin feminizmus a wiccanskú propagandu som rozchodil. No nič sa nedá robiť, zase to bude priemer. ()

Hermione02

Seriál má zajímavý nápad. V prvních sériích bylo určité kouzlo, postupně se ale vyskytovalo hodně postav, kladných i záporných, že se v tom divák přestal orientovat. První kouzla byla kouzelná, později to vypadalo, že sestry musí kouzla použít už úplně na vše. Ale i tak silný nadprůměr. ()

Wooke

Tento seriál patril k veľmi dobrým, no ako v mnohých prípadoch, utrpel preobsadením a neskoršie aj vysokým počtom častí. Prvé série boli super, no potom asi od 4. to šlo dole vodou. Celkovo však tomuto seriálu nemám čo vyčítať. ()

A_san

Jakou malá jsem ten seriál strašně žrala a koukala na každý díl. Pravdou je, že zpětně, kdy jsem viděla nějaké opakování v Tv mi to už tak super nepřišlo, spíše nudné, táhnoucí, v hodně dílech už to těžilo jen z oblíbenosti a na celý příběh se vlastně autoři, dle mého, vykvákli a už se dělaly většinou jen a jen kraviny. Škoda, škoda. Kdybych dala větší hodnocení, bylo by to opravdu jen z důvodů silné nostalgie z mládí než z kvality samotného seriálu. ()

Nely

Čarodějky byly pro mě už odmala Top! Viděla jsem všechny díly několikrát a vždycky mě to bavilo. Je tedy pravda, že mě to pořádně bavilo až od řady 4. protože tak nějak mi nesedí Shannen Doherty, ale to už je můj problém. Je to oddechovka ()

Daertelon

Řekněte mi, jak si lze tenhle seriál nezamilovat? Tři sexy nadupané sestry stanou tváří v tvář čirému zlu, které se snaží porazit pomocí tajemných a prastarých kouzel, žijí ve starém domě po čarodějné babče a pořád si čtou v knize stínů. Seriál vytvořil úžasné prostředí, příjemnou atmosféru a nekonečný zdroj nápadů na zážitky z kouzelného světa. A ještě: "O, můj bože! Leo má nejhezčí zadek na světě!" ()

CrazmydRed

Jediné dôvody, prečo to pozerávam: 1. som príliš lenivá odísť preč, keď to sestra sleduje a 2. aspoň môžem nadávať na Alyssu Milano, aká to je ***** a ***** ... a ***** !!! ()

Mata84

Aj ja by som chcela byt občas takou čarodejnicou.....ale bez tých otravných a všadeprítomných démonov, ktorí by ma chceli furt zničiť :-DDD ()