Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  ***

  Proč já jen tomu Cruisovi nikdy nevěřím? Že by jeho vychvalované herectví nebylo zase až tak dobré? Když je v hlavní roli špatný herec, nemůže být dobrý film ani podle skvělého Grishamova námětu. Škoda.(7.5.2011)

 • honajz
  ****

  Slušný thriller s postupným rozvíjením "záhady", která vlastně není nijak tajuplná, jako jsou spíše nebezpečné praktiky advokátní firmy. Sem tam mi to lavíruje logicky, ale herecky i režijně a kameramansky slušně zvládnuté, přes dlouhou stopáž to docela drží v napětí. Možná víc mohla mbýt rozvedená postava Genea Hackmana a Ed Harris taky nemusel být takový drsoň.(29.12.2011)

 • Matty
  ***

  Toma jsem nikdy moc nemusel a dívat se jak "nic nedělá" dvě a půl hodiny, to člověka celkem otráví. Zajímavý komentář: Triple H(26.2.2005)

 • Houdini
  ****

  Oscar 2 nominace: Herečka VR - Holly Hunter, Hudba(19.3.2004)

 • TeeAge
  ***

  Samotná dľžka zabíja potenciál celej hereckej gardy, ktorá je ináč výborná v čele s Cruisom, Hackmanom a Harrisom. Hudba je asi ten najoriginálnejší prvok celého snímku. Dej a štruktúra mnohokrátvidená - ale táto je ešte aj takto jedna z najlepších spracovaní. Ps: Jeanne Tripplehorn má široký, nepeknučký krk.(14.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace