Proč já jen tomu Cruisovi nikdy nevěřím? Že by jeho vychvalované herectví nebylo zase až tak dobré? Když je v hlavní roli špatný herec, nemůže být dobrý film ani podle skvělého Grishamova námětu. Škoda.(7.5.2011)

Slušný thriller s postupným rozvíjením "záhady", která vlastně není nijak tajuplná, jako jsou spíše nebezpečné praktiky advokátní firmy. Sem tam mi to lavíruje logicky, ale herecky i režijně a kameramansky slušně zvládnuté, přes dlouhou stopáž to docela drží v napětí. Možná víc mohla mbýt rozvedená postava Genea Hackmana a Ed Harris taky nemusel být takový drsoň.(29.12.2011)

Toma jsem nikdy moc nemusel a dívat se jak "nic nedělá" dvě a půl hodiny, to člověka celkem otráví. Zajímavý komentář: Triple H(26.2.2005)

Oscar 2 nominace: Herečka VR - Holly Hunter, Hudba(19.3.2004)

Samotná dľžka zabíja potenciál celej hereckej gardy, ktorá je ináč výborná v čele s Cruisom, Hackmanom a Harrisom. Hudba je asi ten najoriginálnejší prvok celého snímku. Dej a štruktúra mnohokrátvidená - ale táto je ešte aj takto jedna z najlepších spracovaní. Ps: Jeanne Tripplehorn má široký, nepeknučký krk.(14.3.2009)