Příšerně pomalý a přehnaně dlouhý thriller o firmě, která se nenápadně zbavuje svých předchozích zaměstnanců. Pollack dokáže vytvořit tísnivou atmosféru, kdy hrdina nemůže nikomu věřit ale film se začne rozjíždět až v poslední třetině a ani poté se nedá říct, že by nějak gradoval. Ale mladičký Cruise překvapil a po celý film se mu daří nešlápnout vedle.(6.8.2009)

Možná až příliš dlouhé a díky tomu i docela nudné!(20.7.2002)

Tom Cruise vo svojich najlepších rokoch a vo filme, v ktorom bola radosť sa naňho pozerať. Prešpekulovaná právnická agitka so skvelými hereckými výkonmi trojice Cruise/Tripplehorn/Hackman. Keďže mám prelúskanú knižnú verziu od Grishama, mnoho inak prekvapivých zvratov ma nemohlo až tak zmraziť, ale odmysliac si túto diskutabilnú chybičku krásy, vďaka ktorej sa nedostavili šokové manévre, bola som nadšená od úvodných titulkov až po úplný koniec. A Grisham je génius.(17.4.2010)

Teda... Snad nejsem až moc náročnej, ale čekal bych, že se během dvou a půl hodinovýho filmu stane víc věcí, než že se venku zatáhne a začne pršet.(28.4.2015)

Přes všechnu tu klišoidnost tři a půl hvězdičky...(2.10.2005)