poster

Erin Brockovich

 • USA

  Erin Brockovich

 • Slovensko

  Erin Brockovichová

 • Slovensko

  Erin Brockovich

Drama / Životopisný

USA, 2000, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ****

  Bojový pitbullko Erin sa zahryzla do problematiky hexavalentného chrómu vo vode tak, až po okolí lietali voľné elektróny. Škoda len, že na jej ctižiadostivosť doplácali hlavne jej deti a sympoš motorkár. Alebo, že by sa im páčilo sa s ňou vláčiť po súdnych sieňach a archívoch?(3.6.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $52miliónovTržby USA $125,595,205Tržby Celosvetovo $256,271,286/70%/(19.5.2005)

 • Phobia
  ***

  Bez mučení přiznám, že mě tenhle vysoce hodnocený film bavil jen málo. Chápu, že když se něco natáčí podle skutečné události, nemůže to být příliš sci-fi, ale málo platné, mě tenhle ekologický právní boj Erin Brockovich dostatečně nezaujal. Možná kdyby Julii Roberts nahradilo jiné, sympatičtější herecké eso a stopáž šla na rozumnější úroveň, těžko říct... Takhle imho jen velmi mírný nadprůměr. 59%(27.7.2010)

 • castor
  ****

  Julii Roberts jsem Oscara upřímně přál, i když je třeba přiznat, že v oscarově napsané postavě prakticky neměla příliš silné konkurentky (respektive jejich role „nemohly“ být konkurencí). Zato Russell Crowe se ve stejném roce v hlavní kategorii utkal se silnými kolegy v silných hereckých partech (Javier Bardem, Tom Hanks, Ed Harris, Geoffrey Rush). Vrátím-li se k rázovité a svérázné Erin, v lehce nadprůměrném soudním dramatu je tím hlavním, co stojí za pozornost!! A to v dvouhodinovém snímku není zrovna moc.. ale třeba změním názor, na Erin se znovu už dlouho chystám!!(11.12.2010)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Theresa Dallavale: "Okay, look, I think we got off on the wrong foot here." Erin Brockovich: "That's all you got, lady. Two wrong feet in fucking ugly shoes." /// Erin Brockovich prezentovaná tímto filmem je jednoduše fucking great. A rozhodně se tomu neříká jenom "kozy".(13.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace