poster

Erin Brockovich

 • USA

  Erin Brockovich

 • Slovensko

  Erin Brockovichová

 • Slovensko

  Erin Brockovich

Drama / Životopisný

USA, 2000, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ****

  Angažované soudní dokudrama, které výborně vužívá hvězdné osobnosti Julie Roberts, jež pod Soderberghovým vedením předvádí zřejmě nejvybalancovanější výkon její kariéry. 75% Zajímavé komentáře: Radko, Honzzaq, GREGOIRE(29.7.2005)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Theresa Dallavale: "Okay, look, I think we got off on the wrong foot here." Erin Brockovich: "That's all you got, lady. Two wrong feet in fucking ugly shoes." /// Erin Brockovich prezentovaná tímto filmem je jednoduše fucking great. A rozhodně se tomu neříká jenom "kozy".(13.4.2011)

 • B!shop
  ****

  Libilo se mi to vic nez napoprve a ackoliv jsem nevidel vsechny Soderberghovo filmy, tenhle je zatim jeho nejlepsi. Pribehove sice o nic originalniho nejde, podobny filmy o vsemoznejch zalobach na velky spolecnosti tu uz byly vickrat, ale tenhle film vynika takovym vtipem a lehkosti, s jakou je vypravenej. A to hlavne zasluhou Julie Roberts, ktera je sexy, je drza, je ukecana a s nicim se moc nepare = hraje perfektne. Trosku mi pripomnela Pretty woman. Za zminku jeste stoji paradni motorkar Aarona Eckharta a slusnej Finney, akorat ma celou dobu takovej neverici prekvapenej vyraz. Na 5* to sice o fous nebude, ale film je to perfektni.(16.3.2008)

 • Ded@M@tes
  ****

  Povedený příběh o záhadných vzniků rakovin, nádorů a smrtí, zjišťuje Julie Roberts. Za příběh natočený podle skutečných událostí a příjemnému ztvárnění uděluji zasloužené čtyři hvězdy. ( Hodnocení: 8/10 )(24.1.2010)

 • Djkoma
  ***

  Nemám rád julii Roberts a Steven Soderberg mě zatím moc nepřesvědčil o tom jestli patří mezi to nejlepší co sedává na židličce s nápisem Director.(28.10.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace