Šikanovaný student vojenské akademie dostane za úkol uklízet v katakombách pod kaplí. Při svém úklidu narazí na místnost, kde je mimo jiné ukryta kniha Satanova. S pomocí počítače přivolá Satana a pomstí se všem, kdo mu činili příkoří. (JohnSmith)

Knor

Tak tomuhle říkám nářez. Nádherně béčková záležitost se vším co si jen fanda hororů může přát. Ze začátku ten film nevypadá úplně lákavě, ale přibývá scén, který nutí se dívat dál až do ukrutně nádhernýho završení. V hlavní roli Clint Howard se svým psychopatickým ksichtem hraje asi nejlíp jak dovede, většinu filmu dostává těžkou sodu od svých spolužáků , naváže kontakt se starým satanistickým knězem skrz školní počítač a s jeho pomocí se pomstí každýmu, kdo mu ublížil a že je to pořádná pomsta. Konec vyvrcholí v nádhernej masakr, což je taková třešnička na dortu. Super béčkovitá jízda, která by neměla zklamat. ()

J.Mayen

Nebudu skrývat, že jsem se tu opět někomu pěkně chytil na špek :-). Ale jo beru to s rezervou,film mě pobavil minimálně svojí naivitou 80tých let, ošklivými herci a ještě ošklivějším hraním.Že bude příběh sračka mi bylo celkem jasný už při úvodních titulcích a scénou ze středověku. Nesympatický hlavní blbec, který byl pravděpodobně něčím antikoncepčním selháním si zde zahrál opravdu velmi nesympatickou hlavní roli a zde platí vyjímka potvrzující pravidlo, ano jsem proti šikaně,ale tenhle podivně vyhlížející hoch si jí jako jeden z mála zasloužil. Milerád vám pokazim hodnocení, protože na to se vážně nedalo koukat. Půl bodu za zabití kněze Howg. ()

spawnxp

Překvapivě dobrej horor! Dobová "aktualizace" klasiky pomoci PC je sice poněkud, no "dobová" ale jinak skvělý. Otloukánek na vojenský škole, panoptikum otřesnejch postav kolem - ano, všichni si zasloužej to nejhorší. A taky to dostanou. ()

SkeeveTulp

Kdyby se prvních cca 70min sestříhalo na pětiminutový přehled, tak by to byla fajn povídka. Takhle je to ale jen velká nuda. I když uznávám, že vidět to ve čtrnácti na videu, tak se mi to asi bude líbit. ()

Astu.

Ať je finále sebeepičtější, celý film prostě nemůže stát na posledních deseti minutách. ___ Evilspeak je poctivý gore, šikanovaný student vojenské školy se spřátelí s prasatama a chatuje se satanem přes počítač.) I když má film pouhou hodinu a půl, stejně mi to přišlo zdlouhavý. Gore scény tu napočítáte na prstech jedné ruky a vykreslování postav a jejich vztahů by se vešlo do 45 minut. Atmosféru to má celkem slušnou a herci (hlavně Clint Howard v roli šikanovaného kluka) sedí na své role přesně. Ambivalentní zvukový doprovod dotváří celkovou atmosféru na výbornou. Přesto se občas neubráníte úsměvu, přece jenom komunikace se satanem přes pc je skutečně mocnej nápad. Poctivé béčko. Možná jsem toho od Evilspeak čekal až příliš, přesto hlavně kvůli finále stojí za vidění. 7/10 ()

baronGrga

Kořen mandragóry, hostie, chlapec s lamím obličejem, počítač se zkázonosnou grafikou a krvežíznivá prasata z bran pekelných, toť receptura na démonické Evilspeak. Inkviziční entrée sice slibuje atmosféru více než chvalitebnou, impozantní obraz zádumčivých kacířů v kápi na pozadí burácejících vln a sborového Ave Satanas však bohužel bere za své, jakmile jejich místo zaujme všezvědovský počítač, který křesťanské psy sráží k zemi skrze rotující pentagram za hudebního doprovodu jak z pera Commandera Keena. 50% ()

patho666

Film si pomaličky kráča cestičkou šikany na vojenskej škole k záverečnému satanistickému armagedonu, ktorý je fakt bomba. ()