Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vieluf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější. (oficiální text distributora)

Psycho.R

Nemůžu jinak, ten film je skvělá komedie, kde se můžem podívat na kvalitní humor. To většině dnešních komedií chybí. ()

Sign

příjemné a velké překvapení slyšel sem sice o tom filmu neco jiného, ale mně velice nadchl a chvilemy závratě smíchu ani nevím kdo z těch všech kdo ve filmu stvárnil klíčové role se mi líbí nejvíc, ale kdo byl opravdu vyborný byl ten onen hlavní milionář a jeho kamarádi co se tak nudí že vsází doslova na všechno ( prostitutka a šílený plán s vanou, služky zavěšené na zácloně nebo kdo se dřív pozvraci v letadle :D ) a dále taky odhodlaný otec rodiny i s ní :D a nezapomeňme na bratry mimo zákon... ()

gemi

Bláznivá feel-good komedie, která není stupidní a u které jsem se několikrát hlasitě zachechtal a musel si dát danou scénu ještě jednou. Fakt super. Je ale potřeba dát v původním znění, protože s dabingem se úplně vytrácí polovina kouzla filmu. ()

Nix

Ale tohle nebylo tak zlý. Určitě za to může i herecké obsazení, které se povedlo. Taková svým způsobem i dobrodružná komedie ve které se pořád něco děje a má příjemný průběh i konec. Jo proč ne, na jedno podívání to zvládnu i bez keců. ()

Demonic189

Až na nepodareny koniec, sa smejem vacsinu času až sa chytam za brucho. Tolko gágov a vtipnych scen sa len tak v jednej komedii nevidi. ()

lift666

A stejně se mi to zdálo divný.Je to taková ta komedie,kde se vezme 10 lidí,kteří mají společnou jednu věc,pak se rozdělí a každý z nich prožívá vtipné situace.To je vše.Rozhodně bych si to nepustil večer,když se chci na něco podívat.Je to tak na to nudný odpoledne,kdy je venku hnusně a vy se potřebujete aspoň trochu zasmát. ()

MRPitivier

Místy smíchy k popukání! Místy trochu nudy! Dobrý nápad, jen ta délka filmu, dalo by se to prostříhat a vyšel by z toho hodnotnější film! Konec trochu překvapí, ale jedině dobře, protože je příběhem dané, co se stane, tak trochu nečekaný konec uvítáte! Zajímavá parta, velice vtipné scény (Hitlerova karikatura,...) a obsazení trochu bláznivé (Atkinson, Cuba Gooding, ...). Upřímně řečeno čekal jsem propadák, ale doopravdy jsem se pobavil! ()

Haloo5

Typická americká komédia to nie je. Trepem. Toto je totálne americká komédia. Film napchatý známymi menami a natočený štýlom "všetko sa to nejako doebe" ... a ja som aj napriek tomu nemal pocit, že by bolo potrebné katapultovať sa z obývačky. Dej neprehľadný ako prasa, ale nevadí, o ten tam aj tak očividne veľmi nešlo. Btw. vie si niekto predstaviť ako to dopadne, keď dáte dokopy kravu letiacu na balóne, dvoch-troch zlodejíčkov (kto to má počítať) a pustíte tomu Beethovenovu Ódu na radosť? Nie? Ani ja som nevedel, kým som toto nevidel. A tá na prvý pohľad slovenská predavačka veveričiek... ()

.killer.

Komedie s jednoduchým námětem, kterou potápí ke dnu její poměrně dlouhá stopáž. Vše by se dalo smrsknout do 90 minut a hned by to bylo o něčem jiném. Jinak jsem se nenudil a originálních nápadů se tu pár našlo, např. Hitlerovo auto :-). ()

snek888

Prostě nemůžu jinak než 5 *. Dva roky po sobě to dávali v televizi na Silvestra po půlnoci. A v ten čas mi film prostě sedl. Skvělá komedie, nápad i volba herců. Bláznivé situace se díky své četnosti v průběhu sledování stanou normálními. Takže nálada po filmu je úžasná, protože přemýšlíte nad věcmi odlehčeně a to by podle mě měla správná komedie člověku umět zajistit. ()

elimS

70% - komentář 20ti slovy: Mám rád tyhle "skupinové" filmy a když se přidá výborná kombinace herců, ujetostí a Atkinsona, tak 110 minut uteklo ani nevím jak. ()

Pochtli

Smál jsem se od začátku skoro az do konce, výborná komedie... Ale takhle zkazit film posledníma minutama s jakousi dobročinnou akcí, ach jo... :o( ()

pekas

Po dalším shlédnutí zvyšuju na pět, protože nás všechny opět tenhle film královsky pobavil. Nenápadné, ale libové jsou sázky na ukrácení chvil, než dorazí závodníci do cíle. Zvlášť letadlo a okusování nehtů ve vířivce se šampaňským. ()

Honsik

Když od filmu nic neočekáváte, příjemně překvapí. Adolfa Hitlera na srazu amerických veteránů bych zařadil mezi TOP 3 nejvtipnější scénky, které mé oči kdy uzřely. Záchvat smíchu byl vygradován do nejvyšších otáček. Nebýt kýčovitého, otřesného a hlavou do zdi bušícího závěru, hodnocení by bylo ještě vyšší. ()

monty.cl

Hodně blázivý film se spoustou dobrých herců o jednom šíleným závodě...některý úseky jsou opravdu k pokukání, takže dobrý, tohle čekám od komedie, že se budu smát...a tady se daří. 70% ()