Reklama

Reklama

Připraveny nebo ne?

(seriál)
všechny plakáty
Drama / Rodinný
Kanada, (1993–1997), 46 h 35 min (Minutáž: 43 min)

Série(5) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Židovská dívka Amanda žije po rozvodu rodičů se svojí matkou a svého otce vídá jen občas, jejími koníčky jsou nakupování, poezie a kluci. Elizabeth zvaná Busy má italské předky a spořádanou rodinu s rodiči a třemi bratry, kteří jí znepříjemňují život. Tahle rebelka se zajímá o sport a hraje na bicí. I přes značně rozdílné povahy tvoří tyhle dvě holky duo nerozlučných kamarádek, jenž se musí vypořádat se všemi záludnostmi dospívání. Během jednotlivých epizod řeší klasické starosti s chlapci, školou, oblékáním, kamarády i se svým vlastním, měnícím se tělem. (BlackMount)

(více)

Recenze (9)

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Jakoby to bylo včera, kdy jsem se po škole těšila na Oázu, protože mezi všemi těmi animáky byl taky jeden hodně dobrý hraný seriál - Připraveny nebo ne. Podobně jako hraná tvorba Nickelodeonu, kterou jsme později milovali na SuperMaxu, tento klasický seriál ze Showtime byl přesně tím pravým, co potřeboval každý, kdo vyrůstal v 90. letech. Laura Bertram se později prosadila v Andromedě, ale o Lani Billard jsem už nikdy neslyšela. Tehdy podobně vypadala i dvojice v Nebeských stvořeních. ()

Reklama

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Zřejmě spíše dívčí záležitost, ale ve svých mladších letech jsem na to koukal dokonce i s jistým zájmem. Celkem neškodné a lehce stravitelné. ()

lucascus 

všechny recenze uživatele

Mlhavě si vzpomínám, jak jsem tento seriál docela s chutí sledoval...V TV nic zrovna nedávali, takže jsem vždy přepínal na Amandu a "Bizy". ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama