Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

qwxyz

Zase tak trochu případ, kdy ostatní parametry filmu jsou ve stínu efektů. Tento námět mohl dopadnou daleko lépe...55% Přesto efekty jsou zde na opravdu výborné úrovni. ()

DannyMcG.

Jak tragické...příliš mnoho pohrom a do toho čisté charaktery lidí..Nad smyslem filmu jsem opravdu nepřemýšlel a raději se kochal chladnoucími Američany a drsnou krásou počítačového počasí. Nejvíce mě ale dostalo jak ti lidé utíkali před mrazem schovat se k teplu malého ohníčku živeného knížkami...Už chybělo jen "HOLOMRÁÁÁÁZZZZZZ ()

Bránolog

Čekal jsem nějakou děsnou blbost ala Sopka a ono to bylo udělané docela hezky. Tolik vychvalované vizuální efekty byly skutečně na úrovni a postavy přiměřeně sympatické. A vlci na lodi neměli chybku. ()

MissDark

Typická americká slátanina.. Nejdřív docela dobré a zajímavé nažhavení, jen nepřineslo nic nového, proto očekávání něčeho víc rychle opadne a zbyde už jen konec nudy, klasických, očekávaných zvratů..které vlastně už ani nejsou zvraty, každý předpokládal, jak to skkončí a aspoň já jsem to předpokládala správně!! Ničím zajímavý nebo neočekávaná konec, klasický americký happyend a s níkm i ztráta kouzla toho filmu.. Nejlepší hláška?! Připíjím na Manchester United... Lol :D ()

Smoldo56

Po takmer prepadáku "Deň nezávislosti" sa Emmerich rozhodol pochovať zem iným, uveriteľnejším sposobom - globálnou katastrofou. Začína to zľahka, tornáda, snehové kalamity, obrovské teplotné rozdieli v mori a lámaním ľadovcov, skrátka dosť realisticky cool. Všetko sa to začne lámať vo chvýli keď sa Emmerich rozhodol prostredníctvom "pravého amerického otca" zachrániť jeho syna a nakopať prdel samotnej prírode. Efekty sú asi najsilnejším bodom tohto rádoby apokaliptyckého snímku, hudba obstojná, herecké výkony dostačujúce a nebyť pár zádrhelom typu. "akcia hladáme aspirín na lodi uprostred New Yorku, v ktorom sú aj vlci utečení zo zoo" a pár amerických hovadín by sa mohlo jednať o film roku, to by ale nemohol takéto hovadiny film obsahovať. Celkovo ale ide oproti DN o parádny akčný snímok, plný napaia, thrilleru a dobrých efektov. Plus pridávam aj za to, že sa Emmerich tentoraz vzdal nejakého duchaplného prednesu amerického prezidenta alebo jeho samotnej záchrany sveta. ()

whoof

Emmerich je prostě borec co zvládá své řemeslo naprosto perfektně a tyhle vizuální orgie v kombinaci se skvělým hudebním podkresem ve mě vyvolávaly silné emoce včetně ječení :) Jednoznačně jeden z nejlepších katastrofických scifi co jsem poslední dobu viděl. ()

Swordmaster

Konečně někoho napadlo zmrazit Spojené státy pro pozdější použití.Ruská loď plující městem je fajn. Nebýt neutuchající propagace USA,dal bych i *****...... ()

adooo

Tak také hrdinstvo jednotlivca, respkt. skupinky kvoli záchrane vlastného syna sa len tak nevidí...án je to prirodzené že chrániť vlastné dieťa ale popierať absolútne možnosti prežitia? Ale efektne skvele zvladnuté ()

mezonek

První a zatím jediný katastrofický film co jsem viděl a neumřel jsem u něj. Naopak je to dobrý film. Promakané efekty, zajímavý nápad a i nějaký příběh. ()

Umělec

Zajímavých bylo tak 10-15 minut. Jinak to byla snůška klišé a seriálových postupů. Amerika zase jednou středem veškerého světa, slovo otce silnější jakýchkoliv přírodních katastrof... S vypnutým mozkem se to dá dokoukat a ani to zas tolik nebolí :-) Od Rolanda jsem viděl pár filmů a jeho tvorba vykazuje prvky stabilní úrovně. Bohužel :-) 55% ()

cmman

Totální Emmerichovina. Rodinné drama zakončené happy endem nasuperponované na katastrofu, tentokrát v podobě strčení Em. hračky do ledničky. Je to na jedno brdo a předvídatelné, si myslím, že 64% je až moc, ()

michalek.k

Jednorázovka na páteční večer. Klasický Emmerich - výborné efekty (mimo vlků), šílený scénář, dialogy a režie. Naštěstí je to celkem napínavé. Asi nejlepší "emmerichovka". ()

Hansolo35

Mám-li plný barák dřevěného nábytku, tak budu topit knihami. No, co se dá čekat od amíka :-D Teda aspoň ve filmu. První půlka dobrá, druhá půlka srágora. Poslední dobou je v každém filmu hlavní linie rozpor mezi otcem a synem. Končí to velkým porozuměním po přestálých peripetiích. Asi s tím mají amíci problémy a tak se to svým tupým dětem snaží vtlout do hlavy pomocí filmu. Už aby se jim to povedlo, protože to začíná být na prvním místě i v animákách. Lepší koukat do krbu :-D ()

CrashHP

Roland Emmerich je výborným režisérom katastrofických filmov, čo dokazuje každým takýmto filmom. Rozhodne sa dalo z nápadu novej doby ľadovej vytrieskať viac. ()

stebetalka

Nevim, u takovýho katastrofickýho filmu a vcelku pěknýho příběhu bych čekala, že bude film delší a to klidně jednou tolik, nějak nepříjemně rychle to skončilo, ale jinak mě to nijak nezklamalo, ale ani nenadchlo, tak zlatá střední cesta:-) ()

misiacik

Neviem prečo má tento režisér potrebu stále riešiť katastrofu globálnych rozmerov keď si nevie urobiť poriadok ani v jedinom zábere. Prečo on takto ničí filmy svojou povrchnosťou, neprepracovanosťou a skutočne nelogickými činmi. Tak ako by to mohlo byť velkolepé je to presne tak nezáživné, za hlavu chytajúce a príšerne nudné ako celá jeho tvorba. Či ako to mám nazvať. ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005