V nejvyšší lize získávají hráči baseballu bohatství a slávu, někteří z nich se stávají legendami. Není tu místo pro nezkušené zelenáče nebo stárnoucí atlety. Snad kromě mužstva Clevelandu. Veterán baseballu se zdravotními problémy, podmínečně propuštěný mladistvý delikvent... V tomto roce možná ve výběru Clevelandských Indiánů nejsou hráči, v jaké clevelandští fanouškové vždycky doufali, ale je to skupina mužů, kteří jsou rozhodnuti vytěžit ze své šance co nejvíc. A s týmem, jako je tento, se může stát cokoliv. (Warner Home Video CZ)

Dusty56

Není to špatný film, ale není to ani kdovíjaký trhák. Z jednoho prostého důvodu. Je to občas až moc velká nuda (a to tvrdím jako fanda sportu). Na komedii tam není dost vtipu a na všechno ostatní tam chybí něco, co by vtáhlo do děje. Je to škoda, určitě se z toho dalo vytěžit víc než absolutně průměrný snímek, kterých je hromada. ()

Boban_23

Když vzhledem k tomu, že je to komedie, prominete jednoduchému scénáři některé chyby, budete se výborně bavit, teda pokud si aspoň trochu rozumíte s žánrem sportovní komedie. ()

schebman.m

...ano, je to hlavně nostalgie.. Ale i když jsem to tenkrát v 90´ letech viděl na videokazetě, tak se mi to strašně líbílo..osvědčený příběh, jak se z outsiderů stanou mistři...ale výborně podaný, a se skvělým obsazením - Sheen, Snipes. Teď jsem to viděl znovu minimálně po 15 letech a nic to ze svého kouzla neztratilo...a ta scéna jak Sheen nastupuje na hřiště a u toho burácí "Wild Thing", tak z toho mi běhá mráz po zádech :-), už jenom kvůli této scéně stojí za to vidět. ()

mistrpropr

no jako já vim, že se nad tim nemá moc přemejšlet (tým si řekne, že tu ligu vyhraje a tak jí taky vyhraje) ale jinak je to fajn. a jak ten týpek vyprská na konci tu šéfku, to byla podpásovka, málem jsem se zadusil jídlem:) ()

Thimpu

Vždy si rád pustím film se sportovní tématikou. Baseball je navíc skvělá hra, kterou v USA prostě milují. Scény ze zápasů mi přijdou jako opravdové, jako z TV, i herci při pohybech vypadají, jako by baseball snad hráli několik desetiletí. Jenže příběh je hodně slabý - a ten konec... Mohlo by se snad stát, že by Cleveland tu ligu nevyhrál? Až moc předvídatelné... Jinak Wesleymu Snipesovi role potrhlíka moc nešla, naopak Charlie Sheen by žádné tvrďáky hrát neměl. Když ale pominu tyhle mínusy, na druhou stranu se mi to prostě líbilo. Banda zajímavých hráčů prostě vybojuje společnými silami vítězství, i když jim nikdo nevěří. A udržbáři hřiště se svojí hláškou: "Jsou to s**či." mě rovněž mile potěšili. ()

Gibson35

Příjemná rodinná oddychovka,pokud máte rádi sport a hlavně baseball.Pro mě velká nostalgie,když jsem byl mladej,tak jsem na to koukal mockrát, a i teď když jsem si film pustil po cca 15 letech tak mě dokázali některé scény rozesmát.I když je to spíš na 4*, já jich musím dát z nostalgie 5. ()