Kakraholt

Co ještě vymyslet, už hraje metal, snad kdyby náčelník kozelce metal. Do role alfasamců prosím alfasamce, kterým lze uvěřit, že se probijí až na vrchol potravního řetězce a ne někoho, kdo za 7 let ve vězení přibere 2 kg svalové hmoty, takže pak váží 72. Jinak docela dobrá žánrovka, ale nic co by mě uzemnilo tak jako Bordel v bloku 99. ()

Firebull

Když nechceš, aby tě v base někdo vojel, musíš je vojet první. Alespoň tak na mě film působí. Velkým kladem filmu je, že to nekončí jak pohádka "A žili spolu šťastně až do smrti". Za mě dobrý. ()

J.Crusader

Někdy trošku natahované a někde naopak zkratkovité - zvláště pasáže z věznic by si zasloužili trošku více rozvinout, takto člověk nestačí občas ani sledovat, jak rychle se s řidiče zavřeného za dopravní nehodu a normálního slušňáka stává největší kápo a nejdrsnější z nejdrsnějších. Nicméně i tak si film, hlavně díky velmi slušně odvedeným hereckým výkonům, zaslouží své místo na slunci a i když se asi nestane jednou z ikon žánru, dobrých 80% mu upřít nelze. ()

Youngster

Když hlavní postava řekne, že si nenechá s***t na hlavu, tak to myslí vážně a drží se toho celý film. Shot Caller zkrátka není dalším z hromady filmů, jež vypráví příběh o hodném chlapci co se dostane do vězení, kterým se bude snažit protloukat, dokud ho nepustí. Jde o přesný opak. Sledujeme jak se z klasického boháče stává čím dál větší gangster, a to jak ve vězení, tak mimo něj. Velmi realistické prostředí a brutální scény vás donutí se ptát, jak se to mohlo všechno tak rychle zvrhnout. Film vás zkrátka začne topit a vždy vás jen krátce nechá nadechnout při nějaké té "nudné" scéně. Místy se potom sice film může zdát trochu zmatený, ale skvostné finále do sebe nechá všechno hezky zapadnout a dělá z filmu opravdovou pecku. ()

KcarlosK

Solidní chlapácký film z prostředí vězeňských gangů. Pěkná bitka na vězeňském dvoře. Co by chlap neudělal pro svoje blízké, že? Třeba se i postavil Bratrstvu. ()

Beginek87

Mně se to líbilo. A to o dost více než jsem čekal. Opravdu jsem si neuměl Nikolaje představit jako vězně, nácka, vraha atd. A kupodivu mne nezklamal, ale velice příjemně překvapil. Ve filmu bylo opravdu pár nedostatků a několik z nich vcelku velkých, nicméně nedovolil mi celou dobu odpoutat se od obrazovky a to já považuji u filmu za jednu z nejdůležitějších vlastností. Takže za mě 80 % úplně bez pochyb. ()

PavelPros

Tato a podobná tvorba má jistě svoje diváky. Pro mě je to čas, kdy nemusím přemýšlet. Kdy mi film nic nedá a ani nevezme. Kdo z nás, kteří nebyli ve vtos (natož v usa) dokáže rozpoznat fantazii od reality? ()

Grulda55

Waldeau valí! Celý si to urval pro sebe (i když solidně se prosadil i,, Punisher ". Jeden z best vězeňských filmů vůbec. Jen tak dál, Zahlere! ()

onevoice

Jednoznačne najlepšia rola Coster-Waldau v jeho kariére. Nečakajte oddychovku s happy endom, ale poriadne väzenské peklo. ()

floppy4

Film o tom, ako sa slušný chlap dostane vďaka nehode do basy, ktorá z neho spraví kriminálnika a túto svoju novú životnú rolu potiahne aj do života po prepustení. A to je práve najväčší problém celého filmu. Obe dejové linky (premena vo väzení a kriminálna činnosť) sa tu prelínajú a obe to líže strašne po povrchu, takže po tej psychologickej stránke je to veľmi zbrklé a po tej krimi stránke je to zase strašne priemerné, žiadna výraznejšia emócia z toho nejde. Herecky tiež dosť slabotka, jedine vedľajší Jon Bernthal hrá primitíva ako všade inde kde ho obsadia a to mu ide dobre. ()

Kpitbull

Ty jo, hodně hluboký. Pro někoho těžko pochopitelný, hlavně pro ty co by první noc drželi, viď brblale. Aneb jak dokazat lásku k rodině za největší oběť..... ()

RadekV

Pecka. Film tě vtáhne do děje. Nevím do jakého žánru to zařadit. Psycholgický thriller? Dobrý scénář, inteligentně natočené jako by s lehkostí - opravdu povedený film. Nic není zadarmo. ()