karmvill

Skvělé herecké obsazení, dobrá zápletka, postupné seznamování s dějem je nenásilné, přesto intenzivní... Jako drama pro mně většinově obstálo. Byl jsem jen občas zklamán kvalitou kamery a záběru. Celkový dojem 75% ()

nezavisle

Slušná podívaná na silu vplyvu vezenia. Realistické, aj keď miestami prehnané a dokonalé. 82 bodov. Hudba? Ani som si ju nevšimol. ()

jizvoun

Tak úvodní část je dost mrazivá, když se kvůli dopravní nehodě s fatálními následky dostane poměrně slušnej kravaťák do krimu plnýho vrahů a úchylů. Z mýho pohledu film neměl hluchá místa, sledovat to rozhodně nebyla ztráta času. Těžko říct, jak to v base chodí, ale to aby si každej člověk před nástupem začal trénovat svěrač. ()

Naby

Podle mého hodně zajímavý příběh. Celkem se divím, že tam někde nezaznělo, že je to podle nějakého reálnějšího základu. Celý film tedy uvěřitelný, napínavý se zajímavejma zápletkama. Zároveň pro mě občas i docela překvapivé. Na to jak je film dlouhý, tak jsem na hodinky nekouknul ani jednou. Určitě k doporučení jako akční film s trochou toho vyššího principu. Celkem 4,1* PS: Určitě se vyhněte českému dabingu, je příšernej, obzvláště, pokud polovinu hlavních hrdinů znáte v originále (….a že tam těch známých ale je). ()

Neel

Když už jsme tak u toho vězení, problém je asi v tom, že jsem nedávno viděla Motýlka. A ten neskutečně odsejpal, zato tady jsem se u mukla s Nikolajovýma psíma očima tak nějak nudila a ty "family" žvásty už mi přijdou ve filmech trapný. Ne, že by to Nikolaj nezvládl, to zas jo. Ale tady byla chyba jinde. P.S. Dlouho nechci vidět nic, kde vězni serou balónky. ()

Bogrant

Na prvý pohľad banálny príbeh o obyčajnej hlave rodiny, ktorá spraví chybu a je odsúdená medzi tých najväčších grázlov, pri ktorých sa "vypracuje" na hlavu, tentokrát trochu drsnejšej rodiny. Občas by to chcelo vysvetliť niektoré menej logické rozhodnutia a neskákať toľko z prítomnosti do minulosti a naopak, ale keď sa to nechá usadiť, vznikne z toho naozaj prekérne drsná krimi, bez veľkých emócií a s litrami krvi. Jaime Lannister tu ukazuje svoju odvrátenú tvár ku ktorej si treba nájsť cestičku, ale je výborný. Aj keď nejde o nič svetoborné, v záplave dnešných moderných akčňákov to poteší. ()

Stinger78

Basa, do které se za bouračku s následkem smrti dostane lehce zaprdlý finančník a systém ho nakonec dokonale semele a otočí mu život o 180 stupňů. Za mě jeden z nejlepších filmů z tohoto prostředí. ()

Tafi.CK

Tohle je snímek, který jsem si užil. Kamera mě hodně bavila, herecké výkony jakbysmet. Snad jen hudba mohla být o malinko lepší. Jasných 5/5 a vlastně se už celkem těším, až to jednou uvidím znovu. ()

Zoubek123

Velmi dobře odvedený film, herecký výkon suprový. Po celou dobu snímku jsem neměl strach o něj nebo jakoukoliv postavu, ale o sebe. Brutální přerod se syrovým násilím. ()

Marcecek

Podobný príbeh ako Zločinec, starší film od Rica Romana Waugha, aspoň teda podobný o nešťastne odsúdenom týpkovi, a ako veľmi to dokáže zmeniť život. Tým týpkom je v tomto prípade Jamie Lannister, ktorý hrá solídne a s tým knírkom z neho vážne ide respekt. Je to béčkový príbeh s predvídateľným a nie veľmi originálnym dejom, celkom mi to odsýpalo, koniec neprekvapí, ale nie je to ten typ filmu, ktorý budete chcieť asi vidieť znovu, aspoň pre mňa to tak platí. Sečteno a podtrženo, priemer kričí na všetky strany, film stojí za zhladnutie, ale nečakajte zázraky. 60% ()

90125

Prvá polovica filmu ma bavila. Umne poskladaná mozaika príbehu úspešného amíka, ktorému sa po nešťastnej náhode úplne zmení život. V druhej je to už horšie. Logike pohnútok činov hlavného hrdinu som  postupne prestával rozumieť a v závere je z príbehu už len nerealisticky prekombinovaný nezmysel. Taktiež dúfam, že sa mýlim, že boli tie svalnaté, mačisticko-rasistické prasatá s vymydlenými mozgami, svojím  spôsobom vo filme obdivované. Naivne verím, že film bol naopak skôr obžalobou US väzenského systému. Prerod slušňáka na drsňáka a vytvorenie si bariery k rodine bol relatívne slušne presvdčivý a aj to fitness centrum v tej base, malo gule a občas to bolo dosova pekne v prdeli. Celkovo mám zmiešané pocity. Zrejme by scenáru prospelo menej svalov a viacej rozumu. 72 % ()