kazatelSVK

Film za 4*,jednu prihadzujem len zo sympatií k väzenskému žánru a celkovému dojmu z filmu po dopozeraní.Presne tento typ filmov mám rád.Tvrdé a surové... ()

teekanee

Rozhodoval jsem se mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, jelikož film má nějaký hluchý místa. Ale co se mu naopak daří je, že vyvolává emoce. Člověku je hlavního hrdiny líto, přestože se chová často dost hnusně. Nikolaj předvedl bezchybný výkon a časem ho budou lidi znát i jinak než jako Jaimeho Lannistera. 81% ()

Maratonec

Mám tenhle typ filmu rád, stejně jako všichni, co viděli Vykoupení z věznice Shawshank. Vím,že tady byl pokuso drsnou realitu a N.C.-W. byl velmi přesvědčivý, ale tady byl zoufale sám. A tak mi nakonec vadila i delší stopáž,který nevysvobodil ani reálný závěr. ()

Bixbi

S Nikolajem se opravdu moc netrefili, ale Jon Bernthal začíná být mým oblíbencem. Zaujal mě v roli Punishera v Daredevilovi, poté ve Fury a teď jsem si jeho výkon užil i v Shot Callerovi. Za mě povedený film, nemusím ho vidět desetkrát, nezařadím ho do top ten, ale nenudil jsem se, ba naopak jsem se pobavil. ()

Dzunk

Trestanec a zároveň dobrej chlap; boss gangu a otec od rodiny. Rozpory, který Coster-Waldau dokázal skvěle zosobnit. A na začátku jedna sekunda nepozornosti, kterou zná každej z nás. Konec normálního života a pud sebezáchovy už v kleci plné vrahů a násilníků udělá své. Převýchova jak se sluší a patří a do toho chlápek, který se rozhodne být raději vlk než oběť. 75% ()

Bobby_Fisch

Já toho chlapa nechápu, ale kurevsky mě to baví. " Tímhle brutálním popisem psychiky lidského tvora v kleci chtěl autor nejspíš ukázat, kam v dnešní společnosti může člověka zavést jedna zdánlivě nevinná chyba, jeden prohřešek. Drsný, ale zajímavý film. ()

im8

Ve vězení jsi oběť, nebo agresor. Vyber si. A Jacob Harton si vybral. Akorát netušil, že navždy. Velmi slušné drama z prostředí vězeňských gangů. Coster-Waldau mi v hlavní roli seděl, i přes look Lemmyho Kilmistera (za mlada) v něm někde uvnitř zůstal kus člověka, kterým byl před tou nešťastnou nehodou. ()

Necrophobic

Napsat že je Trestanec béčko může jen blb. Áčkový film nedělají totiž jen provařené ksichty zvučných jmen. Trestanec je film áčkových kvalit ,prakticky ve všech směrech a hrát v něm Al Pacino s De Nirem tak si kritici sednou na prdel .Za mě velké překvapení a 85% ()

Kubas1994

* příběh *** zpracování *** herecký výkony **** smysl filmu - i z relativně malé chyby, se vám může obrátit život naruby (i když tady Moneyho iracioální chování v některých bodech rozhodnutí trhaly nervy, tak poselství zůstává) Potenciál tam byl mnohem větší, ale díky vygumovanýmu propracování hlavní dějový linky s hlavní postavou, kdy přehnaně reaguje na situace, které by se v reálném životě určitě dali řešit i jinak, se mi celý film znechutil. A už ani dojemnější konec, se mi jevil jako úplně zbytečný a pouze měl splnit scénář, aby byl divák zaujmut a dojat. Škoda. ()