John Brown sní o tom, že se stane slavným bojovníkem proti zločinu v Riverton City. K policii ho ovšem nepřijali a tak se nudí jako ochranka ve výzkumném ústavu Artemuse Bradforda. Objevy tohoto proslulého vědce, který spolupracuje s místní policií na vynálezu policisty-robota, lákají zlotřilého boháče Sanforda Scolexe. Zorganizuje proto noční loupež, při které je doktor Bradford zavražděn. John Brown s maximálním nasazením pronásleduje pachatele, ale jeho vůz vyletí do povětří. Snaživý adept detektivního řemesla leží v nemocnici na hranici mezi životem a smrtí - jeho jedinou nadějí je vynálezcova dcera Brenda, taktéž mimořádně talentovaná vědkyně. Do Brownova polámaného těla voperuje spousty užitečných přístrojů a ze smolařského nekňuby se stává obávaný Inspektor Gadget, lidský stroj na potírání zločinu. Jeho prvním úkolem je záchrana světa před ďábelským Scolexem.

Film z produkce studia Walta Disneye vznikl podle populárního televizního animovaného seriálu. (oficiální text distributora)

Empire

Možná pro malé děti, ale těm bych raději pustil My z Kačerova. Chatrný film s velice stupidním dějem a nijak zvlášt přesvědčivými hereckými výkony. ()

Menja

Naozaj zlé. Ten film ma absolútne nechytil napriek tomu, že herci aj triky boli vcelku ok. Oproti animovanému seriálu to bol slabý odvar, pri ktorom sa nedalo ani zasmiať, len skonštatovať, že buď som príliš stará alebo Disney by sa mal vykašľať na ďalšie rodinné filmy. Jediným originálnym momentom bolo pripomenutie Godzily a to práve v podaní Matthew Brodericka. ()

jan008 odpad!

Díval jsem se na ten film na záchodě a po pár minutách jsem byl moc rád, že se dívám právě tam...asi víte proč... :) ()

KillerZeli odpad!

Podle mého předchozího komentáře se to ani mému 14-letému já nelíbilo a pro dnešní já je to prostě absolutní odpad. ()

dogma97

Pane jo, ještě se mi nestalo, abych se při hodnocení filmu tak moc minul s většinovým názorem... Vyložená parodie to samozřejmě není, ale obsahuje takovou míru nadsázky, vtipných narážek a asociací, aby mi vůbec nepřipadal laciný a nudný. U tohoto žánru (řekněme crazy komedie) nemá přece smysl posuzovat logiku a věrohodnost děje. A pokud se přidají (jako v tomto případě) perfektní triky a solidní tempo, vypadnou ze mě - 4* :) ()

Renie42

Průměrný film, ale dalo se na to koukat. Viděla jsem kresleného Gadgeta, tak jsem byla trochu v rozpacích, jak to přetvoří na hraný film. Ale asi bych zvolila znovu kreslenou variantu. ()

Domas88

Ty jo kupodivu velice dobře udělané a dívatelné.. Určitě si nezaslouží tak nízké čislo, proto moje 3* které ničemu nepomůžou, ale alespoň dobrý pocit, že jsem se snažil.. 50% určitě.. ()