Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (507)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Pekná snímka zachytávajúca americký vidiek kam dorazili drogy, hazard a všetko s tým spojené. Jeden mladý vyslúžilý vojak dokáže zázraky, najskôr sa čuduje, potom dostane na frak a nakoniec sa stane šerifom a vyčistí mesto potom, čo vyhrá súdny spor a voľby.Všetko je trošíčku prehnané po americky, čo obzvlášť tomuto filmu škodí. No čo sa dá robiť, užite si kvalitu filmu a nemyslite na ostatné. ()

Xeelee 

všechny recenze uživatele

Dát Rockovi do ruky trámek a poslat ho vyčistit zkorumpované město byl geniální nápad a scéna s návštěvou kasína film zvedá minimálně o hvězdičku. Zbytek je bohužel spíš k pláči. Kolem akčních scén většinou bývá i nějaký děj, před kamerou chodí různí lidé, duchaplně si povídají a dělají všechny ty další věci, na které je člověk u filmů zvyklý. Jako nenáročná zábava na odreagování je tahle mlátička ideální. ()

Reklama

Jordan 

všechny recenze uživatele

v prvom rade je tento film dôkazom, ako sa v hollywoode zneužíva asi na marketingové účely staré známe "podľa skutočných udalostí"; ak opomeniem tento fakt a nebudem sa v autenticite a vernosti filmového príbehu jeho predlohe v skutočnosti, ostáva priemerný oddychový akčný film, ku ktorému nemám nejaké extra výhrady - scenár jasný a priehľadný so všetkými žánrovými klišé, ktoré tam majú byť, ale od takéhoto kúska treba vedieť, čo čakať a ak je človek pripravený, tak sa môže aj celkom príjemne zabaviť; pozoruhodné je, že pri tomto filme som si uvedomil, ako diváci zrejme stále prahnú po akčných hrdinoch - arnold a sylvester sú už v starom železe, bruce už tiež presedláva na iné role, no vystriedala ich nová generácia - tak tu máme The Rocka, Vina Diesela, Jasona Stathama . . . tento žáner bude asi stále populárny; ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Silne rozmýšľam, či nejaký akčný film (v tom čase a pred) dokázal (pravdepodobne nevedomo) tak nádherne vykresliť mentalitu malomestskej Ameriky ako Walking Tall. Pochybujem... (∞2007-2010) (17.6.2017) (6.6.2018) (25.11.2022) (28.2.2023) (6.2.2024, sk dab) ()

golfista 

všechny recenze uživatele

Rychlá jednohubka na chuť (film je dlouhý bez úvodních a závěrečných titulků cca 65 minut !). Myslím, že jednohubka je naprosto správné přirovnání. Nejedná se o složitě připravovanou večeři, ani pečlivě naservírovaný oběd, ani s láskou udělanou svačinu. Je to jen tak na chuť. Sice na ni brzy zapomenete, ale svůj účel splní. Tahle byla fakt docela dobrá .... ale o čem to sakra bylo ?! :) ()

Galerie (59)

Zajímavosti (20)

  • Ve sceně, kdy Chris Vaughn (The Rock) a Ray Templeton (Johnny Knoxville) rozebírají auto, Ray rozbije narázníkem jeho přední sklo, ale v následující scéně je vidět, že sklo je nepoškozené. (Guilemot)

Související novinky

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“

24.08.2008

Direct-to-DVD. Zní to jako nadávka, že? A většinou zaslouženě. Hollywoodská studia už dávno zjistila, že DVD (resp. blu-ray) trh je pro ně zlatým dolem. Zisky z prodeje na „plackách“ dosahují… (více)

Reklama

Reklama