Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scénář:

Kenya Barris

Účinkují:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (více)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiální text distributora)

Pussycat18

Jako komedie je to v podstatě geniální. Člověk se i koukne tam, kam se nekoukne....a hlavně, fotografové jsou naprosto špičkový. Klidně vydržim hodinu koukat na vymatlaný vokurky, když nakonec uvidim fotky těch majestrů! :-) ()

wosho odpad!

Nemám rád reality show. Jsem předem naplněný neobjektivním pohled a vím, že to není vůči této zábavě férové. Ale to je mé osobě u zadnice a TOTO je opravdová sračka a odpad ze samého pekla. Banda koček se ze snaží ze sebe udělat supermodelku a tak místo provádění felace fotografům a hledačům talentů, raději jde se svou levnou kůží do televize a divák s minimální inteligencí se nudí a nechápe. Peklo!!!! ()

Vaklaf odpad!

Tak tohle jsem zahlíd úplně náhodou (páč nemám televizi) a fakt jsem na to čuměl s otevřenou hubou. S jistou dávkou nadhledu, ironie a sarkasmu se u toho asi bude dát i pobavit, což ale stejně neni důvod, abych "něco takovýho" hodnotil nějak jinak než hodnotím. God damn TV! ()

reditelka odpad!

Amerika má zoufalou potřebu najít další topmodelku. A to tím způsobem, že se děvčata budou ztrapňovat, navzájem se pomlouvat a před kamerami předvádět kromě hezkého vzhledu i svou prostoduchost. Tak tohle mi hlava nebere. ()

Paity

Tyra Banks, držka na entou, ze které někdo udělal topmodelku (ale co se divím, když je jí i Hercigová), se pokouší najít další "naděje" pro modeling. Kritéria jsou fakt podivná, ale to mi nepřísluší soudit, když nejsem od fochu. Ale jedním slovem - blbost. ()

Kuzzie

Nejsem fanoušek módy, vysoké podpatky vezmu na sebe tak dvakrát do roka a být "modelka" mi přijde jako asi nejzbytečnější povolání ze všech. Přesto mě tahle reality show bavila a tolik extrémně negativních reakcí mě tady docela překvapilo. Nesdílím názor většiny, že tam ty holky byly "strašně blbý". Některé se chovaly jako mrchy, některé byly moc naivní při cestě za svým snem, ale jinak se takhle divně chová jakákoliv banda 10 cizích holek zavřených spolu na malém prostoru, to vím z vlastní zkušenosti. Podobné show obvykle moc nesleduju, ale v téhle se mi konkrétně líbí množství interakce mezi divákem a soutěžícím. Zatímco v různých Big Brotherech tkví "kouzlo" v tom, že se divák nekonečné hodiny dívá na to, jak se nic neděje, v dalších, pěveckých soutěžích se zase v krátkém čase míhá velký počet, mnohdy naprosto nezajímavých lidí a člověk si nezapamatuje po několika dílech ani jedno jméno, zato se hodně nudí. Topmodelky jsou ale vyloženě projektem zaměřeným na diváka. Příliš nevěřím, že by se o některou z vítězek po ukončení soutěže agentury praly, třeba i kvůli tomu, že porota v čele s mrchou všech mrch Tyrou Banks odklidila většinu charakterních, příliš hezkých a zajímavých osobností hned na začátku s tím, že jsou málo komerční, aby v následujícím díle vyřadila jinou kandidátku proto, že je komerční až moc. zajímavé komentáře: Brygmi ()

Kejt.lin

"Keenyah si stále stěžuje, že přibrala, ale může si za to sama. Furt se cpe, podívejte, teď si dokonce dala ke snídani hned dva croissanty!" .. no tak to je vážně hrůza, šílený - tímhle to Keenyah teda vážně podělala. Ty holky ze sebe zbytečně dělaj hlupačky, přitom by některé ani být nemuseli. O to překvapující jsou pak momenty, kdy si řikám, že některé vlastně tak hloupé asi nebudou. Každopádně, hloupé je polemizovat o hlouposti ostatních..Ale jako koukat na to vydržim, někdy je to celkem prdel. ()

Blazin

Viděl jsem pouze jeden díl a to mi stačilo. Jedinou hvězdu dávám za ty občas hezké slečny. Bohužel tohle není druh pořadu pro mě. ()

Sygauras

Velmi zábavná show, u které si každá normální holka / žena, musí říct že je vděčná za normální inteligenci a obyčejné tělo, protože mít problémy jako tyhle vytuningované husy, bych vážně mít nechtěla. Dám 1 hvězdu za to, že se u toho dá dobře třeba vyčesávat chlupy ze psa, nebo malovat, nebo tak něco. ()

Yokolobuna odpad!

Typická dementní Reality-show, která není ani za mák zábavná. Parta holek ze sebe dělá před obrazovkou krávy. Předem připravené situace, které mají vypadat děsně náhodně jsou také pěkně blbé a rozhodně ne zajímavé. Příšerná záležitost, při které jen kroutíte nevěřícně hlavou a raději to rychle vypnete, než se vám udělá šoufl. ()

j0nathan

Díky přítelkyni, která zdatně odmítla všechny moje protesty na sledování téhle show jsem shlédl několik dílů. Pravděpodobně nikdy nepochopím, proč je modeling tak super a proč je to pro někoho cíl jeho života, ale každý máme své sny, že. * za pěkný báby. :) ()

Rondell odpad!

Prosím, přidejte možnost TOXICKÝ MEGAHNUSODPAD! ZNIČIT! ZAHUBIT! K příležitosti hodnocení tohodle pořadu. ()

Maryinka

Je to hloupé, povrchní a zinscenované, ale prostě mě to baví a je to ideální jako oddechovka nebo kulisa, odpad! tudíž dát nemůžu. :D ()

Lilloos

Modelingová realityshow, no to musí být kravina! I já si to myslela, než jsem týden zkysla nemocná na dovolené v hotelovém pokoji, kde kromě cizojazyčných zpravodajských kanálů šlo jen MTV, a tak jsem byla nucena sledovat, co mi nabídnou. Musím přiznat, že mezi skvosty jako Paris Hilton: Moje nová nejlepší kamarádka byl každý díl modelky (i ten několikrát reprízovaný) učiněný zázrak. Ale i doma se ráda podívám, má to jakési nepopsatelné kouzlo. Jasně, že většina holek to nemá v hlavě v pořádku, ale alespoň jsou zábavné a přiznejme si, kdo by z toho nezcvoknul. Pořad totiž ukazuje především zákulisí módního průmyslu, na kterém si vylámala zuby nejedna naivní účastnice, která věřila, že hezká prdelka a ksichtík jí soutěž sami vyhrají. A nakonec musím jmenovat Tyru Banks, která sice je afektovaná až to bolí, ale charisma a inteligenci jí nikdo upřít nemůže, to na ní to celé stojí. ()

Johny303

Ale tak... některý jsou alespoň hezký, nó. Američané a čeští fanoušci Modrého kódu si k mému hodnocení mohou přidat čtyři hvězdičky, pro ostatní nebude zkušenost s pořadem Amerika hledá topmodelku ničím jiným, než pětiminutovou lobotomií vedoucí k dočasné touze po zániku lidstva. ()