Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

tyna97

Nádherná Mili, blonďatý Ivo, ježibaba Luisa, miloučký hloupoučký Bernardo, vtipný Rocky a spousta dalších v nemožně sestříhané telenovele, která mě pohltila již po dvou dílech. ()

Kochanski

vy jste fakt paka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§§vy jste na ty telenovely nějak vysazený, co? Jsou to neškodné kravinky, které nemají žádné ambice. Jste nechutní elitáři, povýšení až na půdu! Já se na to taky nedívám, ale nemůžete to přece takhle zatracovat. Kdyby to režíroval Kubrick, tak chápu, že to haníte. Ale takhle - vždyť to ani není film! Je to prostě útvar, který si žije a je není pro Vás. Ani pro mě! je jednoduché takhle odsoudit nižší zábavu, ale někteří lidé na Kubricka fakt nemají! ()

Eluin

No, dvě hvězdičky jsou tak akorát. Odpad si představuji trochu jinak, v rámci telenovel to asi bylo ještě i koukatelné. Semtam se v seriálu dokonce objevily i náznaky humoru... Fascinuje mě Fuckkunda Arana :-D. ()

Vakomlok odpad!

Podle paměti jsem tomu chtěl dát jednu hvězdičku, ale pak mi to nedalo a pustil jsem si jeden díl, abych byl objektivní. Odpad it is. ()

matthew.17

Ono to bolo vlastne strašne vtipné, málo kto si vtedy Nataliu nezamiloval a vďaka tomuto seriálu sme zistili, že aj telenovely môžu byť dobré :) Pozerával som to ako malý chlapec a to bolo presne tá veková kategória pre ktorú to bolo určené. Nemôžem dať ale plný počet, pretože oveľa radšej mám Kachorru ktorá je vtipnejšia, má nečiernobiele postavy a inteligentnejší príbeh, ale to neocenia ani fanúšikovia pretože "tam neni Facundo." Anjel je ale už pomaly klasika, takže takto hodnotim :) ()

Nikkilee odpad!

Jako vzpomínka na dětská léta a zasmát se - dobré, ale trapné stejně jako její pokus hrát fotbal! Milagros , ten odpad máš za to bodlo :-))) ()

RedDuck

Dialogy a romantické linie, tedy základ žánru telenovel jsou stejně pitomé, výprava je stejně papundeklová. I přesto na tuhle telenovelu mám daleko lepší vzpomínky než na ostatní zástupce a nestydím se podle toho hodnotit. Může za to to titulní videoklip, netradiční komické a ztřeštěné postavy a jakási obecná mladická lehkost oproti unavené statické konkurenci. Pokud by to někdo slušně sestříhal a dal do minisérie do deseti dílu, možná bych se pravidelně díval. ()

Wallis3 odpad!

"Miluju ho!" "Ne, nemiluju! Chci na něho zapomenout!" "Bože, on je tak krásný!" "Ne, nenávidím ho!" "Šelmičko, pomoz mi zapomenout..." " Dej mi sílu..!" "Chci být matkou jeho dětí..!" "Nenávidím ho, podvedl mě...ZASE!" Satanovo kopyto, to je výplod toto... ()

Besyn

Tahle naprosta ubohost a sračka má takové "vynikající her.výkony" až je téměř radost a zábava se na to dívat.Jako jisté plus se dá brát účast Natalie Oreiro (avšak z čistě fyzického hlediska,takové slovo,kterým bych mohl zhodnotit její herectví neexistuje). ()

Misery

Ve změti telenovel se mi tahle zdá jako nejúnosnější. Přestože je to blbost, tak to o sobě ví, že je to blbost. A to se cení. ()

yossarian-

Dějově se to pořát točilo kolem jednoho.... on chce ji ona jeho a mezi nima jsou porát nějáké překážky... ALE byly díly, které se mi líbily-některé pro vtip a jiné pro to, že se odehrály na diskotéce a tam kroutilo zadkem spousta pěknejch holek... :-) ()

bolf!k

Asi by mi mělo být trapně, ale není :) Tehdy jsem na to docela koukal. Od jiných telenovel se to diametrálně lišilo. Oreiro mi byla sympatická a celkově to nepotrádalo ani vtip, což je u podobných skvostů neobvyklý. 40% ()