Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

ivishka

Vždy mě pobaví a rozesměje tato skvělá komedie :-). Mel Gibson holící si nohy to se jen tak nevidí. Velice časté v modernější filmové komediální tvorbě je ukazovat(buď titulky nebo mluvenou formou) co si postavy myslí a to je na tom to originální :-D. Kdyby měli muži opravdu pochopit ženy tak by se také mohli zbláznit..ale s takovým mužem, který ženy tak trochu odhalil a jakého zde ztvárnil právě Mel by se nám ženám žilo zaručeně lépe. :-) A nám nezbývá nic jiného než se za sychravého počasí zababušit do teplé deky,vzít si nějákou tu pochutinu a sledovat jak nám z našich přehrávačů teče karamel, a přát si aby takový muž někde na planetě byl a měl oči jen pro nás :-). ()

Jillen

Spousta prázdných pasáží, spousta trapných scén, ale na druhou stranu spousta gagů, vtipných scén a krásných žen :)...a vědět co si myslí? no nebylo by to fajn, pánové?! Mě se to líbilo. Dávám 70% ()

Džejkop

Kterej chlap by nechtěl vědět po čem ženy touží :). I kydž teda, asi by mi z toho za chvíli malinko harašilo ve věži. Jinak zábavný a naštěstí jen přiměřeně romantický kousek. Vida, Mel nemusí hrát jen tvrdé chlápky, on dokonce umí být i ženou (i když ty punčochy by se měl naučit nandávat o něco lépe). ()

GodComplex

Sice je to stare pres 10 let, ale minimalne dalsich 10 let tahle komedie zaspala. Herci sice super (pokud se dokazete prenest pres fakt, ze Melovi komplet hrablo), ale jinak je to vylozene TV (ne)kvalita, nechapu jak tohle mohlo jit do kin. Je na tom dost znat, ze to tocila zena, takove cele priblble. 4/10 ()

numi

Svižná a vtipná komedie těžící hlavně z Gibsonova "neohrabaného" a "rozpačitého" výstupování. S každou další minutou, kterou přesahuje stominutovou stopáž, však ztrácí divákovu pozornost a kazí si tak celkové renomé. Tohle prostě není dostačující námět na více než dvouhodinový spektákl. Škoda, mohla to být hodně ambiciózní věcička. [září 2005] ()

Orlau32

Smíchy jsem se nepotrhala, ale je to lehčí oddychová americká komedie s romantickým nádechem. Kdyby tam nehrál Mel GIBSON, Helen HUNT a Alan ALDA, tak bych to asi nedokoukala. ()

Makky

Svieža a výborná komédia. Ničím nezaťažuje, len necháva diváka vtiahnuť do deja, nech sa baví. Absolútne uvoľňujúci zážitok. Gibson sa ohromne zábava a jeho bavenie sa životom prenáša skvelú energiu aj na diváka. ()

Rakosnicek77

Originální, ovšem značně kýčovitý a děravý scénář, pasoval tuhle komedii na úroveň příjemné podívané, kdy bylo ovšem nutné vypustit jakýkoliv smysl pro logiku a realisčnost sledovaného příběhu, pak to bylo stravitelné a celkem zábavné :-) ()

PogoJoe

Na mě tato romantická komedie tolik nezapůsobila. Připadá mi zbytečně roztahaná, s méně opravdu vtipnými okamžiky a zapamatováníhodnými scénami. Nemůžu se zbavit pocitu, že z vlajkového nápadu - čtení ženských myšlenek - šlo vytřískat mnohem, mnohem víc. Navíc Mel Gibson zkrátka NENÍ sympaťák (ať mnohé dámy prominou) a spíše by mu seděla role slizkého padoucha nebo namyšleného frajírka, kterým zpočátku opravdu je. Podle mě lepší režie, vypointování většiny dialogů, lepší herecké osazenstvo a svižnější střih by z této komedie udělaly mnohem lepší podívanou. Takto mi z toho vychází průměrná (ovšem ne špatná) komedie, kterou již podruh vidět nemusím, protože mám na výběr spoustu lepších. | Režie: **, Scénář: ****, Herci ***, Hudba: ***, Výprava/Efekty: *** ()

Damiel

60 % - Od chvíle, kdy se Gibson sblížil s Hunt (což se samozřejmě dalo od začátku díky žánru romantické komedie očekávat), film ztratil drajv a šmrnc a v závěru se zvrhl do zbytečně sentimentální polohy. Což je škoda, protože měl našlápnuto určitě nad hollywoodský romantický průměr. ()

CageDepp

Hrozně bych si přál vědet co si některý ženský myslí.. Málo kdy dávám 5 hvězd u romantických komedii... Ale tady sem se fakt bavil. ()

Aleee89

Tvůrci této komedie přišli na vcelku originální a zajímavý nápad, na americkou komedii to bylo dobré, ale po chvíli sledování jsem věděla, jak to celé dopadne, kdo s kým bude... Je tam průhledný konec, ale celkově to bylo vtipné, leč výkony Mela Gibsona ani Helen Hunt mě moc nezaujaly. ()

kajas

Originální námět s megasympatickými Melem a Helen, co víc si přát :) ale mohlo to být trošku kratší, to zase ano. ()

Eldrick

Z posledních Gibsonových filmů jsem na něj dostal alergii, ale tohle je vyjímka. Zaujme myšlenkou a vtipným dějem, jen ten závěr se trochu převrhnul v samožravou kytku. ()

Frenegonda

No tak no tak no tak Franku pomoz mi... Rozjezd téhle komedie je úžasný. Melův Nick je skvěle sebetředný. pak se to mírně škobrtne a slyší to co nemá. Opravdu škoda maličko slabšího konce. ()

Chrysopras

Pobavil jsem se královsky a ve svém ranku jedna z nejlepších věcí. Taneční scéna s věšákem a spol nebo zkoušení vosku jsou nezapomenutelný. ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)