Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

tron

„Dočerta, zasa Šiesty zmysel!“ 80% je veľa, ale treba povedať, že snímka k tomuto číslu nemá počas svojej prvej polovici až tak ďaleko (prípadne prekvapivo "vážne" záverečné sekundy na Aljaške). Postupne ale začne stagnovať a dokonca troška nudiť a to nemá ani 93 minút. Rozhodne sa ale nejedná o žiadnu „typickú sandlerovku“ a dovolím si tvrdiť, že tentokrát je vtipný aj jeho kamarát Rob Schneider (a grcajúci mrož a bisexuálne transvestická opatrovateľka zvierat). Príjemná romantická komédia postavená na originálnom nápade, plná lahôdkových podporných postavičiek (Aykroyd, Astin). Príjemná oddychová záležitosť, ktorú si vždy rád zopakujem. ()

B!shop

Tohle me fakt mile prekvapilo. Prvni hodinka filmu je totiz zamerena spis na komedii, takze se porad deje neco vtipnyho a Sandler vymejsli fakt neskutecny vochcavky na sbaleni Drew, skoro celou dobu jsem se smal. Pak bohuzel pride zaverecna pulhodinka, kde se dej preklopi vic do romantiky, takze ubyde vtipu a dej se zacne drobet tahnout a kuli tomu nemuzu dat pet hvezdicek. Jinak Drew to tady fakt sekne a hraje dobre, Sandler se vetsinou nijak nekreni a hraje taky skvele a pak tu mame tradicne uchylnyho Schneidera, kterej ale taky pobavi, jen mi prislo, ze nejak pribral. No a posledni zasadni herec je fakt chutovka. Sean Astin, neustale se starajici o svy telo a zerouci steroidy je strasne vostrej, skoda, ze nedostal vic prostoru. Perfektni komedie s originalnim napadem, kterej tvurci skvele vyuzily a zajimave ukoncily. ()

Boss321

Suprová komedie s úžasnou dvojíicí Adam Sandler, který mne poslední dobou začíná oslovovat čím dál tím více a Drew Barrymore, o které tvrdím už dlouho, že v ní hřímá obrovský talent. Další velké plus je bezesporu originalita a jelikož jsem o filmu nevěděl nic kromě toho, kdo v něm hraje, tak asi chápete, že jsem docela koukal :)......Mohu jen doporučit. ()

Jossie

Velmi milá variace na Hromnice a Memento s moc příjemnou dvojkou v hlavních rolích. Vážně jsem se od srdce zasmála některým fórkům a ač to byla jen romantická komedie, přesto se člověk zamyslí, jaké by to bylo, každý den se znovu probudit a nic si nepamatovat a Henryho čistý cit je prostě neodolatelný. Jediná vada na kráse tohohle úsměvného filmu jsou mroži, to mi přišlo až moc laciné a nevtipné. ()

CheGuevara

Příjemné a romantické to určitě je. Dokonce se to dá vidět i víc než jednou. Sandler je konečně koukatelný a ostatní herci jsou taky moc "fajn", krom divné a původně vtipné postavy kolegyně ze Zoo, která jakoby se svými nechutnými vtípky vypadla z jiného filmu. Velkou devizou tohoto filmu je překvapivě samotný Rob Schneider, jehož postava je neotřelá a jeho vtípky doslova k popukání (vážně jsem smál! ... Ne, nebyl jsem zhulený!). Celá romantická zápletka je celkem průhledná, ale o to víc má jednodušší tah na bránu. Barrymore je přiměřeně sladká, tak přesně jak to má být. Ovšem na tenhle film nezapomenu kvůli jedné tragédii. Tento snímek totiž prozradí celkovou pointu Šestého Smyslu, těm kdo tento film ještě neviděli doporučuji se této komedii vyhnout, nebo si Shyamalana už tak moc neužijete! Ale jinak nemohu toho moc negativního říci k této komedii, jen škoda že tolik toho pozitivního taky ne. ()

EdaS

Na Sandlera překvapivě solidní komedie, rozvíjející docela originální zápletku. Musím se přiznat, že ke konci mě vcelku úspěšně dojímala, což bych od filmu se Sandlerem a Schneiderem opravdu nečekal. Málem čtyři hvězdy. ()

Pethushka

Fantastický pár Sandler a Barrymore v dost dobrém filmu s dost dobrým námětem. Někdy na začátku filmu jsem si uvědomila, že se vážně dobře bavím a na konci jsem zjistila, že mi vlastně ukápla slza...takhle má vypadat romantická komedie. ()

xxmartinxx

Nemůžu se rozhodnout, jestli mě tenhle film víc iritoval, nebo mě opatrně bavil. Zajímavá myšlenka každopádně drží nad vodou několik až odpadních prvků a stává se z toho slušná žánrovka, i když bez potenciálu na něco víc. 50 % ()

BadoXXII

Veľmi príjemné prekvapenie. Nečakal som tak vtipnú, sviežu a príjemnú komédiu. Film nespadá do trápnosti, čo je pri komédiách veľmi časté a počas celého filmu som sa veľmi dobre bavil. Rád si pozriem aj druhýkrát................75% ()

Djoker

Naprosto dementní zápletka stojící na ztrátě krátkodobé paměti je zdrojem komického maratonu v dobývání ženského srdce. Sandler má být údajně ostrovní seladon, což je samozřejmě úlet. Barrymore je roztomilá naivka a hlavně díky ní romantická linie šlape lépe než komediální. ()

flanker.27

Docela originální romantika. Drew se mi tu dokonce líbila, jak si na ní příliš nepotrpím. Trochu míň tlačit na tělesnej humor a mohlo to bejt ještě lepší. ()

gudaulin

Každý z nás tuto situaci důvěrně zná: čím menší očekávání, tím větší je nadšení z jinak průměrného výsledku. A naopak - čím větší očekávání, tím trpčí zklamání, i když objektivní realita stojí někde uprostřed. Od tohoto filmu jsem čekal vážně málo, lépe řečeno "kulové". Po shlédnutí jsem v prvním nadšení nasázel čtyři hvězdičky, pak jsem se zamyslel a jednu opět smazal. Kdepak, Rob Schneider je sice trapný o něco méně než obvykle, nicméně stále přehrává a Sandler si taky několikrát rozpomene na svoje horší herecké já (nejvíc ve scéně, kdy se na lodi rozpláče při vzpomínce na ztracenou lásku). Nicméně přes to všechno je to dosud nejlepší Sandlerova komedie s překvapivě civilními výkony obou hlavních hrdinů a vtipnou zápletkou. Celkový dojem: slušných 65%. ()

brit84

Je jen pár filmů, kde hrál Sandler a nestojí za ho.... Tenhle mezi ně nepatří. Jako malý světýlko ve tmě shledávám Roba Schneidera. On je takový hovado, že celej film v mých očích trochu zachránil. Pokud nemáte rádi ani jednoho z nich, vůbec se nepokušejte na to dívat! ()

Sarkastic

Pohodová záležitost (i když značně inspirovaná Groundhog Day), která moc humoru nepobrala (povětšinou infantilní vtipy, kterým jsem se prostě nesmál), ale jako "romanťák" funguje velmi dobře. K tomu se sympatickou hlavní dvojicí, výborným soundtrackem a (ne)čekaným koncem (pomineme-li fakt, jak se Lucy asi dokázala každý den vypořádávat s "novou rolí"). Podle začátku to vypadalo na podprůměrnou rutinní záležitost, ale celkově to vidím na lepší 3*. ()

Gilmour93

Místo sviště blijící mrož, místo Billa vajíčková hlava Sandler a máme Na Havaji o den více.. Romantická složka přebíjí tu komediální zabředávající občas do trapnosti, ale zase bez ní by to bylo, přiznejme si, docela nezáživné. Čekal jsem klasický happy end s cukr krystalem odlétajícím na všechny světové strany a mile mě překvapilo, že jsem se nedočkal. ()

Psema

Asi jeden z nejlepších filmů Adama Sandlera, aspoň podle početného zástupu filmů, které jsem s ním viděl. Když začnu námětem, tak ten je poměrně originální. Jedná se vlastně o opakování toho samého dne, akorát, že Sandler u toho jinak hláškuje a vtipkuje. Navíc ve scénáři je i jistá vážnost, což jsem ani nečekal. A i když jsou některé vtípky už dosti na hranici vkusu, tak pokud se přes ně přenesete, zjistíte, že tohle je vcelku pohodová komedie pro chvíle nepohody. Plus pro Sandlera je , že s Drew mu to tady celkem sluší. Ovšem pro mě je největším trumfem filmu Sean Astin. Sice tady chytil jenom vedlejší roli, ale role hláškujícího bráchy hlavní hrdinky mu prostě sedla a k tomu ukázal, že ta nabraná kila shodil hodně rychle. K tomu přidám opravdu hezkou kameru, která je sice bezinvenční, ovšem to u komedií stejně ani nevnímám, prostředí je hezké, prostě taková pohoda, klid. Zkrátka nadprůměrný snímek, který pobaví víc, když máte rádi Adama Sandlera a Drew Barrymore, jinak si jednu hvězdičku uberte. ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne