Henry Roth pracuje jako ošetřovatel v ZOO. Jeho snem je vyrazit na Aljašku, a proto veškeré peníze investuje do rekonstrukce plachetnice. Když se vydá na zkušební plavbu, loď se porouchá a Henry musí ke břehu. Zastaví se v malém bistru, kde ho zaujme sympatická Lucy. Dá se s ní do řeči a domluví si schůzku na další den. Druhý den Lucy sice sedí na svém místě, ale Henryho si vůbec nepamatuje. Majitelka podniku mu vysvětlí, že dívka měla autonehodu, po níž má poškozenou krátkodobou paměť, takže pokaždé, když se probudí, je pro ni neděle 13. října. Její otec a bratr se jí to snaží ulehčit, a proto každý den vše připraví a prožívají, jako by opravdu byla říjnová neděle. Otec dívky zakáže Henrymu se s ní stýkat. Když už nemůže jít do kavárny, začne připravovat náhodná setkání. Protože si Lucy po každém setkání s Henrym zpívá, tak otec rezignuje a pozve ho domů. Jednoho dne dívka zjistí, že není 13. října. Otec jí vše vysvětlí a zaveze ji k lékaři. Henryho uklidňuje, že další den bude zase vše při starém. Jenže mladík se rozhodne, že to změní. (TV Nova)

swamp

Překvapivě (Sandlera nemusím) povedená romantická komedie s příjemnou Drew Barrymore a roztomilými zvířátky (ano, opravdu mi to nepřišlo trapné, ale vtipné). ()

nash.

Milé, úsměvné i zábavné, pohodové i dojemné.. Adam Sandler se drží zkrátka, Drew je stále stejně sympatická a nikde to nemá slabší chvilku.. prostě jedna z romantických komedií, která potěší ne jednou, ale 50x i když už to nebude poprvé... ()

Slarque

Romantická komedie s nadprůměrně zajímavým dějem naráží na velký omyl v obsazení. Drew je roztomilá, Sandler překvapivě romantický, ale Schneider si tu spolu s čímsi, co nejspíš měla být pomocnice hlavního hrdiny, provozuje ten svůj tzv. „humor“, který se s romantikou neskutečně tluče (o zvracejícím mrožovi to platí tuplem). ()

WANDRWALL

Nic se nikdy úplně přesně neopakuje. Proto je vše stále trochu jiné. I když princip je stále dokola stejný. Kdo můžeš pochopit, pochop. Kdo nem, ten pochopí málo a přece žije dál...Drew Barrymore jsem ještě neviděl dobře zahrát. i zde je vše vata, vše znatelné a jasné jako čistá facka. ()

Arsenal83

Jedna z tých lepších a dá sa povedať aj dobrých Sandlerovych vecí, hoci pár jeho blbých fórov a vajcová hlava ako opakovaný vtip, ktorý prestáva byť vtipom, sa tu stále objavujú. Dokonca ani neatraktívna Lucy k nemu pasuje a tak v podstate nenáročná komédia sa mení aj v milú záležitosť, v ktorej mi ani nevadil môj neobľúbený odpaďák Schneider, ešteže ho zamaskovali. Jeden z mála filmov, kde mi do uší nerezali ani trápne sandlorovské vtipy typu zvracanie. ()

klerik

Sandlera fakt nemám rád a aj tu mi občas privodil blbý pocit v žalúdku, ale film našťastie funguje na základe romantiky, a jeho nechutný humor je minimalizovaný. Vďaka tomu, že Adam sa snaží o rodinný romantický film s posolstvom, dá sa na to pozerať a dá sa na tom zasmiať (hlavne na jeho vajcovitej hlave :)). PIESEŇ PRE NEVESTU sa mi tiež celkom páčila, no tu to má (aj napriek účasti Roba Schneidera) trochu poctivejší podtón... ()

Chrustyn

Ona nemůže po automobilové nehodě vytvářet nové vzpomínky a vše se jí druhý den vymaže, on se zamiloval a tak každý den vytváří nové způsoby, jak jí sbalit. Ze začátku vtipné a originální, v druhé půlce vážné a přemýšlivé a bohužel docela nudné. V Sandlerově filmografii však velice zdařilé dílo. ()

heyda

Tak takhle si já představuju romantickou komedii. Nádherně roztomilá Drew Barrymore a sympaťák Adam Sandler se k sobě neuvěřitelně hodí. Film má svoji zápletku, ale přesto je děj jednoduchý a k večerní siestě je to to nejlepší. 9/10 ()

rikitiki

Nadšená bych z toho filmu nebyla, ani kdybych, jako hlavní hrdinka, ztratila krátkodobou paměť. Nechutné scény hlavně ze začátku - zvracející mrož, narážky na neatraktivní ošetřovatelku... atd. ve mě zcela udusily jakýkoli náznak romatického rozpoložení, které ostatně snímek ani příliš nevyvolává. /17. 8. 2010/ ()

anais

První hodina tohoto snímku je mírně nadprůměrná. Je tu množství vskutku milého humoru, který se opírá o docela originální příběh. Hrdinka (Drew Barrymore) po autonehodě přišla o krátkodobou paměť, takže s každým probuzením vstupuje do toho samého dne. S ránem přichází o vzpomínky na předešlých 24, a kolečko předstírání (ze strany jejího otce a bratra), že je vše v pořádku, může začít nanovo. Do toho se připlete havajský svůdník a zvěrolékař Henry Roth (Adam Snadler), který se do dívky zamiluje... Ona sice taky, jenže to jí vydrží vždy jen těch 24 hodin. Je třeba upozornit, že se nejedná o typickou sandlerovku plnou fekálního humoru...pár hrubozrnějších vtípků je tu sice taky, ale i ty vyznívají docela přívětivě, jelikož se snaží odlehčit jinak poměrně smutný osud postižené slečny. Někde kolem 55. minuty se to zvrhne, a sympatický film se změní v poněkud melodramatické, slzopudné cosi, kteréžto mě sice docela dojalo, ale vzhledem k počátečním kvalitám i docela zklamalo. Na vrub to připisuji hlavně Sandlerovi, který z počátku předvádí jistý talent (to slovo berte s velkou rezervou), ale v dojemnější druhé půli se jeho strnulému výrazu dá těžko něco uvěřit. I přes tuto kritiku bych chtěl film doporučit, a to nejen příznivcům Drew Barrymore :-) ,ale i lidem, kteří hledají ve stojatých vodách romantických komedií závan alespoň trochu správného větru do plachet! ()

Roman.Ticka

Originální, dobré herecké výkony Drew i Adama, velmi zajímavé téma. Hlavní myšlenka? Kdo by nechtěl zažít sex stále a poprvé?! :-))) ()

honajz

Slušná psychologická komedie, možná bych dal i slabé čtyři, ale zas mě to neláká vidět znovu. Naštěstí režisér Sandlera ukočíroval a ten nepřehrává, takže se na to dá dívat, je to jímavé a slušně natočené. Jen u toho člověk nesmí moc přemýšlet, kolik věcí tihle lidé dokážou zvládnout za jeden jediný den - a tím myslím všechny okolo - a jak těžko bych se zamilovával do holky, o které mi ráno řeknou, že s ní chodím, já si nic nepamatuju, ale večer už máme sex. ()

Pítrs85

50x a stále poprvé- tak mi přijde každá repríza (a že jich už bylo) této výtečné komedie :-) Drew a Adam podruhé pospolu a ještě lépe než v Písni pro nevěstu. Sean Astin neskutečný hovado (tady zastínil i Roba Schneidera) a příjemnej part Dana Aykroyda. A to už vůbec nemluvím o skvělé atmosféře nebo o soundtracku (mj. No Doubt). Zkrátka pohodový film na horké letní večery jak dělaný. ()

eraserhead666

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky? Sandler s Barrymore do ní vstoupili dokonce třikrát, tohle je druhý vstup a druhý, při kterém Sandler Barrymore hrál na kytaru. Taky je to opět klasický příklad, kdy ve spojení Adama s Drew ta komediální stránka trochu ustupuje stranou té romantické (a v tomhle případě dost i jaksi svérázně dramatické). Komické situace tu jsou, a velmi zábavné, přesto mi film, i díky skvělé Drew, přijde hrozně vážný. Film na sandlerovku paradoxně zraje při každém dalším zhlédnutí, již při druhém se zdá oibsažnější, protože se oprostíte od toho očekávání komediálního a začnete vnímat to nekomediální, kterého je tu trochu více. ()

SOLOM.

Slza mi u toho sice neukápla, ale docela jsem se u tohoto filmu i pobavil. A to hlavně díky osvědčené dvojici Adam Sandler a Rob Schneider. Humor nebo spíše vtipné situace, do kterých se oba dostali, ujdou, nejsou vyloženě trapné, ale oba dva totálně „rozbil“ ten mrož. To byl opravdový KING tohoto filmu. Drew Barrymore docela okouzlující, až mi jí místy bylo i tak trošku líto. Ona dramatická vložka zde byla totiž té komediální rovnocenným partnerem a o to šlo dle mého tvůrcům především. Ženské z toho budou určitě paf, já to vidím na lepší průměr. 60% ()

Co se kde šustne

Co se kde šustne