Takešiho hrad

• Japonsko Takeshi's Castle
všechny plakáty
Soutěžní / Komedie / Rodinný / Akční
Japonsko / Velká Británie, 2002, 30 min

Tato bláznivá japonská televizní zábavná show je o tom, jak se pokaždé jiný dav Japonců snaží dobýt Takešiho hrad. Cesta k úspěchu je velice dlouhá a všechny zúčastněné čeká mnoho a mnoho překážek, které se občas, po pár dílech mění. Závěr ale vždy zůstává stejný: přímý boj s Takešim a jeho bojovníky. (ČSFD)

Hees

Pokračovanie kde platí to isté čo pre starú verziu.Zábava je to rovnaká,.takže je sa rozhodne na čo tešiť.Jedna s najlepších súťaží kde sa mohol prihlásiť pravdepodobne každý človek. ()

Sfinkter

Na první pohled poznáte, že takovýto mišmaš mohl vzniknout pouze v Japonsku. Bláznivé překážky a afektovaní asiati, chvíli zábava, chvíli podiv nad šíleností účinkujících a pořadatelů. ()

solskjaer

Dvě odlišné skupiny soutěžících(Svět vs. USA, úředníci vs. obchodníci apod.) svádějí neúprostný souboj o Takeshiho hrad. Jen jeden může vyhrát a věřte, že se to povede málokomu. Bránici trhající soutěžní pořad s velice populárním japonským režisérem. ()

KoRner

Od iných podobných súťaží sa táto líši tým, že prejdenie nezáleží ani tak na schopnostiach súťažiacich, ale je to skôr o šťastí, pretože japonské publikum si vyložene nepraje, aby to niekto dokončil. A k tomu tie uštipačné komentáre... ()

showxman

Jak tohle někdo vůbec mohl vymyslet? Takové věci se můžou zrodit jenom v Japonsku! Brilantní a nám tady nutí výměny manželek a podobné *****! ()

Paity

Hodně se to líbí mému synkovi, hlavně když jsou tam pády do bahna, "sněhu" či soutěžícího trefí veliká molitanová koule. V každém případě zábava primárně pro Japonce. ()

jesus666

Nuž Japonci zašli pri ponižovaní a ubližovaní súťažiacich asi najďalej :) Každopádne Schadenfreude ist die beste Freude... ()

Luk Skywalker

Aby bylo jasno i tohle běží na TV Cool, ne jen verze z roku 1986. Hodnocení i komentář je stejný. Snad jen bych upozornil na závěrečný laserový souboj místo vodních pistolí a speciální díly (soutěží páry, pouze ženy, mezinárodní účast). Je tak jak u jiných pořadů, někdy lepší díl, jindy horší. ()

helloween93

Pokračování původního Takešiho si drží stejnou úroveň a zábavu. Závěrečný boj v s pistolemi a papírovými terči je pořád velká zábava. ()

longercz

Legrační, časově vyvážená televizní zábava, do které bych pomalu i zaprodal duši abych se dostal. Jinak řečeno něco o čem si u kterékoliv české televize můžem nechat jenom zdát. ()

FireTight

Moje nejoblíbenější japonská soutěž, na kterou jsem se díval vždy na německé DSF. Prakticky neexistovalo, abych nějaký díl vynechal. Sice jsem vůbec netušil, o čem to tam ti Němci mluví, ale ta myšlenka takovéto soutěže (vlastně útok na nějaký hrad pomocí překonávání různých překážek nebo střílení po sobě) mě naprosto uchvátila. Ani po těch zhruba jedenácti letech na něj nedám dopustit, škoda, že jej nikdy nedávali třeba u nás nebo na nějaké slovenské stanici. ()