Likan7

Je to jedna z největších záhad. Jak někdo, kdo se uvedl fantastickou Nebezpečnou rychlostí, se tak rychle a strmě dostal na dno. Bont najednou nezvládá akci, napětí, prostě nic. Zámek hrůzy je jen předposlední hřebíček do jeho filmové rakve. Hororové scény film nemá, napjatý divák není, triky byly vyloženě odpudivý už tehdy. Jedinou * z milosti díky Wilsonovi a jeho hlavě. Pokud berete Zámek hrůzy jako nepovedenou komedii, u který budete chlastat, nejspíš se to na * může vyšplhat, ale střízlivý pohledem si tenhle casting zasloužil mnohem, mnohem víc...až na toho Wilsona. ()

Psycho.R

Pokud jde o doslovný remake původního filmu, pak bych to tak nejak chápal, ale pokud byl příběh proměněn na současnost, pak nerozumím ničemu. Jan de Bont byl zručný filmař, Nebezpečná rychlost se mi líbila a Twister byl pecka, ale tohle byla zmatena nuda s WTF momenty. A to tyhle zkratky nepoužívám. ()

Allegro.g.

Viděl jsem tenhle film na německé stanici, tudíž jsem mu vlastně nerozuměl. Přesto jsem se bavil na výbornou. Nejsem zrovna fanoušek vyšponovaných hororů, spíš anglické školy, a jako takový jsem se vážně slušně bál. Lily Taylor je navíc moc dobrá paní. Přes všechny ty efekty je to horror drobností. Vždyť mně jedna uražená hlava docela stačí. ()

Daginka

Dost dlouhou dobu jsem opravdu žila v tom, že to není horor, ale komedie (parodie) ... Takhle by asi horor vypadat neměl. ()

joelly01

Tento zamek hruzy ve me tedy moc hruzy nevyvolal. Obsazeni vskutku luxusni, ale Owen Wilson v hororu (no spis takove rodinne ducharine), mi prislo tak trochu jako spalnuti vedle. Lily Taylor hrube nesympaticka! Pribeh strasne hloupy a navic ho uplne zdegenerovala a znevazila ta parodie ve Scary Movie. Cely film jsem jen cekala kdy se tam objevi ten slizsky typek s gramlavou rukou a udela neco smesneho nebo kdy se vubec budu moct zacit necemu smat. Coz asi u "The Haunting" nebylo umyslem. Takze asi spis nee. ()

Zombiepod

Takéto dnes už pomerne kultové klasiky mám celkom rád, no výnimka sa vždy nájde. The Haunting nie je v žiadnom prípade horor, ale akési fantasy pre celú rodinu. Slušne obsadené, digitálne na svoj vek celkom obstojné, navyše obklopené parádnymi, až bizarnými kulisami. Tvorcovská neschopnosť však z tohto filmu spravila ohromnú kravinu, ktorá z námetu vycuciava úplné minimum, a po sľubnom začiatku je až takmer do finále úplne hluchá. Záver ma dokonca (zjavne neúmyselne) rozosmial, navyše neustále pobehujúca a bľačiaca postava Lili Taylor mi už nesmierne liezla na nervy. /45%/ ()

Alfie

Představitelka hlavní role vypadala na obrázkách jako Jamie Lee Curtis.To bude jediný důvod proč tuto neherčku opsadili.Zeta-Jones tady vůbec nezkouší hrát a můj oblíbenec Wilson neví jestli má hrát zábavnou postavičku nebo stone face,tak to raději střídá.Neeson znovu scháněl na nájem. ()

Luki.V

Jedna hvězda za dům/hudbu a efekty a druhá za Lili Taylor. V první polovině zajímavů v druhé však otřesně zmrvený a hlavně vůbec nefungující horor, svým pojetím nejvíc asi připomínající Poltergeista. Zbytečně moc digitálních efektů, hlavně těch nepotřebných (děti, to vážně nešly použít živé místo těch digitálních klonů?), herecké výkony jsou průměrné. Samotný dům je úžasný, stejně jako prvních 40 minut... tedy do doby než se film "rozjede" tím špatným směrem. Vážně potřebujeme vidět oživlou KOVOVOU sochu? Myslím že nee, stejně jako nepotřebujeme vidět obřího ducha který jako by vypadl z caspera (Kdyby v té době už existovala hra Project Zero 2 tvůrci by se možná poučili jak má vypadat obří duch aby byl děsivý)... promrhaná šance. Celkově to spíš vypadá jako rodinny film, hlavně díky romantické hudbě která doprovází většinu scén. ()

Marrianna

Musím přiznat, že jsem hrozná poseroutka. A ač mám ráda horory, zásadně se na ně dívám odpoledne - aby zpod gauče na mne nevyskočila nějaká příšera. Tento snímek jsem však skoukla večer a světe div se já se nebála, bylo to příliš slabé i na takovou slabou duši jako jsem já → a to je velké zklamání. ()

tombarider

Hale já na tom byl, jako 11 letej smrad v kině, a pekně sem byl zařezanej do sedačky:-) jako zámek, a eekty na tu dobu peckový, samotnej příběh sice bude trochu slabší, ale zas nic rušivýho, když budete doma sami? tak to bude za 4:-) ()