Komentáře uživatelů k TV seriálu (39)

• I.AM.NOT

Překvapuje mě nynější vysoké hodnocení ( 56 %k 24.8.2010), protože se jedná o standardní (ne)děj se standardními (ne)zvraty, které přináší pouze ten nejhloupější prvoplánový humor. Většina těchto pořadů podobného rázu je silně "intelektuálním" osazenstvem čsfd strhána na dřeň a hozeno do odpadové stoky. Shrnuto- naprosto průměrná produkce podprůměrného kanálu pro ...nevím přesně jakou cílovou skupinu. Rozhodně jsou i horší (a mnoho) seriály, ale takto bezzubý děj a zápletky si nezaslouží (čistě ode mě) víc než jednu z pěti.(24.8.2010)

• hellstruck

Humor typu ""A protože jsem se počurával,říkali mi kapitán Pipík-"A proč Pipík?"-"Protože se počurával"-"No ale proč Pipík?""Takže hodně slabé,zkrátka tak trochu odvar z Hanny Montany,jen tentokrát nejde o bárbínu,ale rádoby rockery.(18.3.2011)

Disney Channel degeneruje vkus súčastného mladého diváka už od útleho veku. To je v stručnosti vyjadrený môj názor na tento detský, komerčný, televízny kanál. Nestíham sa diviť aké otrasné stupidity tam produkujú. Samý odpad! Pre mňa jedinou výnimkou, ktorá samozrejme, že len potvrdzuje pravidlo, je seriál "I´m in the Band". Traja starnúci rockeri (Derek Jupiter - spev, Burger Pitt - basová gytara a Ash - bicie) priberú do svojej upadajúcej kapely (Iron Weasel) mladého teenagera Trippa, aby im hral na gitaru. Takže, Hey Ho Let´s Go! "I´m in the Band"! Rock It! Rock´n´Roll Forever!!! ***(16.7.2011)

První díl mě ohromil, líbil se mi humor, nejvíce vždycky společný výkřik těch členů kapely. Druhý díl mě ovšem vrátil zpět do reality a já pochopil, že je to obyčejná disneyovka, bez které se dokážu obejít.(2.1.2013)

Podľa môjho osobného názoru, je toto najlepší seriál z produkcie Disney. Je veľmi vtipný, plný pesničiek, priateľstva a hlavne je o niečom po čom každý túži. Byť členom svojej obľúbenej kapely. Hlavným hrdinom nie je žiadne trápne dievča a ani zamilovaný teeneger. Je ním chlapec, čo má svoju najlepšiu kamarátku a gitaru. Na každej časti sa aspoň raz zasmejem. Dabing po... polovicu vtipov, pozerať v origináli.55%(3.8.2011)

Nič nové...ale stále to má vtip:)(15.3.2011)

Po dlhšom čase opäť dobý sitkom z dielne Disney Channel...zaujímavá typológia hlavných postáv a príde mi to aj dosť vtipné - na rozdiel od niketorých iných seriálových kolegov z DC...a to už som sa bál, že už nič "nové" nevymyslia...(28.8.2010)

Tým, že dabujú songy ich celé posrali! Ale ak si prepnete na angličtinu tak sú dosť dobré :))(19.5.2011)

první díl v pohodě, ale další díly si asi nepustím.(26.10.2017)

Nechápu proč se to tolika lidem nelíbí. Chápu sice, že je to v podstatě blbost co se tam děje ale sranda dobrá. Nejvíc mě dostává Ash s tím jeho nerozumem a blbostmi co plácá. Legrace a nasmání je dost a taky jsou některý díly poučný. Zaslouží si alespoň 70%.(18.1.2016)

• Daewiik

Líbí se mi hudba, občas i humor. Jinak klasický Disneyovský, americký seriál, občas hodně ale opravdu hodně stupidní.(16.8.2011)

"Blbá komedie" takhle by se to mohlo jmenovat, jelikož to je vážně blbá komedie. Ale má to své kouzlo.. to kouzlo je "blbost". Tato čtyřčlenná kapela je rozdílná, ale přitom stejná. Jeden - chytrý, ale sebestředný, druhý - tlustý a zamilovaný, třetí - blbý a.. hubený?, čtvrtý - pěkný a .. heh :)). Ale všichni mají něco společného - HUDBA. Hudba je můj život a tak vím vo co go. ;)(13.2.2012)

Sice na Disney chanelu se koukám jen na něco , ale vždycky když tohle dávaj tak se koukám je to fakt strašně komediální seriál. A ta kapela se mi dost líbí. Hlášky , scény , prostě všechno srandovní. Skvělé herecké obsazení. Každý díl mi přišel skvělý , a dost srandovní. Ani jeden mi nepřišel nudný , nebo trapný. Podle mě 100%.(3.1.2014)

• Elbarto08

Disgusting!(5.1.2012)

Tak čo povedať, hudba je fajn, humor je fajn, a nezabudnuteľná hláška ,,To čumíš, co?´´(29.4.2012)

Velmi povedený seriál.(30.8.2013)

Jako hlavního puberťáka bych asi vybrala někoho méně domýšlivého. Jinak nejraději mám Dereka Jupitera, který mě teda dostal hned.(28.6.2015)

• Rimer545

Nechápu to. Tihle dementi první zkazili sitcom a tentokrát i můj oblíbený hudební žánr. Nejradši bych je našel a nakopal, protože rock´n´roll nebude nikdo urážet.(5.5.2011)

je to sice blbost ale mě se to líbí :)(26.7.2011)

tohle je tak blby az je to skvely :-)(19.8.2011)

• husokachna

Aneb jak Disney zabil Rock'n'roll a humor.(28.8.2011)

<< předchozí 1 2