winetach

Na teenegerskú komédiu dosť vtipné a niekedy aj nadpriemerne(občas sa zamyslím, či fakt Američania takto vida Európu), len s tým Vatikánom to už trochu prehnali.Preto dávam len 3 hviezdičky.-BA nie je až taká hrozná aj keď...- ()

chalp

To Slovensko fakt vyšlo, ale jediný fór nezachráni celý film, celkovo nuda a pri tom súboji akože robotov mi bolo na šabľu. ()

punk_zero

Hahaha úplne skvelá komédia. Som fanúšikom Manchestru United a som rád, že tam dali aj ich chuliganov . No najviac ma pobavil Vatikán, ten nemá chybu :) ()

Murphy722

Komedie u které jsem se rozhodně nenudil! Byla nápaditá, vtipná a některé hlášky v mém okolí už téměř zlidověly. Asi jako slavný Cooperův výrok : Tak tady jsem si teda nezaparkoval auto! Jedinou výhodu to má a tu, že se tvůrci nesnažili navázat na úspěchy komedií jako Prcičky, či tak něco podobného. Má to svého ducha i když jak je známo u nás v Evropě se to sexem taky jen hemží. I když je to komedie u které se rád pobavím, tak hvězdy dávám čtyři! Enjoy the Europe!! ()

Camulator

Další komedie, u které zvedám obočí co se týče hodnocení. Sice všude roztrubuju, že jsem jen na vysoce kvalitní filmy s pořádným dějem apod. ale vyjímku tvoří oddychové komedie, navíc tahle podle mě má dobrou zápletku, vtipy a hlášky a jednu extra velkou hlášku v podobě jedné písně, sympatické herce ( potěší Miroslav Táborský ) a tak bych mohl pokračovat, což pro mě rozhodně jsou body kvalitního filmu. Jednu hvězdičku si ale nechám, až mi přestanou vadit některé malé scénky, jako například "Papež scéna". Určitě si to ale nezaslouží hodnocení pod 3. ()

sedlo03

Pokud máte rádi teen komedie, tak tohle je ta pravá káva. Chtěl jsem si odpočinout a pobavit se. To se splnilo a já byl spokojenej, samozřejmě pokud bych to pitval, tak zjistím, že je to zajistná kravina, ale účel světí prostředky. 75% ()

M.A.J.O.

Skvělá komedie, kde si Američani uvědomují, že Evropa je v některých věcech o hodně dál. Jen se mi trochu nelíbilo jak pili toho apsintha....protože Amíci by lahev určitě nevypili. Pak ještě trochu lituju Slováků jak tady byli zobrazeni. Jinak perfektní byla scéna s malým Hitlerem, při které jsem chcal smíchy. ()

Greg25

To prostě nejde jinak, musím dát 80% - ano, je to kravina, ano je to nelogické, ujeté, nereálné, ale má to tak vtipný potenciál, tolik nadsázky, situačního humoru i gagů, že je to jeden z těch filmů, na které se znovu kdykoliv ráda podívám, prostě proto, že mě pobavili a to hodně. Z mého pohledu zasloužených 80%. ()

TheGunner

Pohodová ztřeštěná komedie s krásnou Michelle Trachtenberg v jedné z hl. rolí. Některy scény byly vážně moc povedeny, hlavně návštěva baru pro fanoušky ManU (Vinnie Jones je prostě hooligan jako vyšitej) a potom scéna, kdy se Scotty "stane" papežem. ()

Mya

Typická americká komédia, bez hlbšej myšlienky. So zobrazením Bratislavy sa nestotožňujem a za dolár by si tam človek nekúpil ani suvenír, nie to ešte izbu v Hiltone xD. ()

Kratoc

Podprůměrná teenagerovská road-movie na které je ovšem zajímavé to, že se zde mihnou jak americké superhvězdy (Matt Damon), t ak i naši herci (Jákl, Táborský atd.), protože většina Evropy je udělána z Prahy. Je to zajímavý pohled na americké předsudky a byť je to komedie, je zajímavé co si Američané myslí o Bratislavě (město někde na pomezí Sibiře a Evropy, plné rozpadlých paneláků :)). Takže za mne říkám, že je to sice zábavná, ale pořád kravina. P.S. Ovšem písnička Matta Damona (resp. od skupiny Lustra): Scott doesn't know, je nářez. ()

Paul_cz

Tak tohle potěšilo, zasmál jsem se dost..hodně pomáhá rychlý tempo, nebyl čas se nudit. Je to extra přepálený, ale to byl účel, prostě vzali ty největší stereotypy o evropanech, vyhnali je na 120% a postavili na tom dost dobrou komedii. Vyobrazení slovenska je drsný, ale přesně to vystihlo ten stereotyp o východní evropě : ). ()

werus

Když ten ňouma před pražským Rudolfinem prohlásil "Jsme v Paříži!", tak mě de facto přestalo zajímat, kdeže vlastně jsou a co tam dělaj... ()

Mortemiss

Začátek nuda, konec nuda. Celý film NUDA. Ani jednou jsem se nezasmála, to už mě více rozesmáli Chipmunkové. Jediná scéna, která stála za to byla ta, jak přijeli na Slovensko s pár penězma a najednou byli ubytovaní v nejluxusnějším hotelu=> Kéž by to byla pravda ;) ()

Martinius

komedia s prekvapivo dobrymi gagmi na urovni bratov zuckerovcov, ktore kupodivu celkom slusne drzia pokope cely pribeh. nebyt teenagersky trapneho romantickeho zaveru, je z filmu normalne skvost. potesili kozy, ftaci (mna skor kozy...) i ine odvazne ci sproste sceny. bratislava bola priam nadherna, skoro ako v realite. rehotal som sa, az som si nechtiac znicil klavesnicu a teraz to ako chuj pismenko po pismenku tukam z mobilu. scusi? ()

PanTumnus

ano, je to hloupé a nechutně americké, ale přitom naprosto geniální!!! skutečně, strašně se mi líbí že si snímek udržuje tu US naivitu a představu o evropě jako o děsivém místu, ze kterého není návratu. je také docela dobře možné že u mě prostě pracuje nostalgie a to, jak před pár lety všichni ti teen kokoti na mé škole roznášeli ''už's viděl eurotrip? to je ta nejlepší komedie co jsem kdy viděl!!!'' každopádně, i po těch letech mě to baví. ()

husokachna

Říkal jsem si stejně jako u Roadtripu - to je taková sračka, až je to dobrý. A tím, že tohle byla sračka totální, si mě to získalo víc než "první díl". Idiotskej, absurdní, infantilní humor, kterej určitě není pro každýho a jeden z případů, kdy se vůbec nedivím jednohvězdičkářům a odpadářům. Z podobných komedií, který jsou tak blbý, až jsou dobrý, mě napadá možná Pekelná ženská. Takže vzhůru do Evropy a hlavně - NIE WIEDER BERLIN! ()