Foxhound#1

I když mi trochu vadilo to vágusoidní vykreslení Bratislavy, tak jsem opravdu skvěle bavil a některý scény mě totálně rozsekaly. Eurotrip je po delší době povedená americká komedie bez zbytečných fekálních vtipů s povedeným námětem. ()

ThomasL

Za tu urážku Slovenska bych všechny zkurvené amíky nakopal do prdele. Jinak klasická americká teenagerská komedie, ale s jedním podstatným rozdílem: ubylo spermatu a sraček. ()

venom14

Můj oblíbený tip komedie.Skvělá byla scéna v Bratislavě :-).A ještě se mi líbila věta"Jen klid,Paříž je skoro vedle Berlína,proto byla Francie a Německo vždycky za dobře". ()

Rendiss

Teenage komedie o tom, jak se banda vyšlých studentů vydá z USA do Evropy a zažívá zde opravdu vtipné okamžiky. Jen je škoda, že je film z největší části točen u nás v Čechách a není tam jediná zmínka o nás. Ze Slovenska udělali snad největší odpad světa, za niklák si nekoupíte ani půl chleba, natož vlastní hotel. Místy dost přitažené za vlasy, avšak hlavní myšlenka je velmi pěkná. ()

Alt.64

No pardon, asi nemám dostatek nadhledu, ale pár celkem povedených vtípků ten stupidní příběh nemohlo zachránit. A Bratislava a Praha, vlastně ne, Paříž to oficiálně byla, mě dorazily. Chudáci bratři Slováci, nechci vidět, jak to v Blavě vypadá v zimě, toť jako příklad z mála těch povedenějších vtípků. ()

TERRORDROME

Tak som čakal ďalšiu hnusnú teen-komédiu plnú fekálnych trapasov, ale ono je to bolo nakoniec uletené tým správnym smerom. Nudapláž so samými mužmi ( "pripadám si ako v údeninách" ), fanatický futbalový fanúšik Vinnie Jones otvárajúci flašky očami, súboj s francúzskym robotom, neustále dobiedzajúci elegantný homoš či postapokalyptická Bratislava. Najviac ma pobavila práve scéna zo slovenskej reštaurácie, kde dostane jeden čašník sprepitné 25 centov a okamžite strelí svojmu šéfovi facku s tým že si ide otvoriť vlastný podnik. Záver s pápežom to pekne uzatvára. Prekvapivo slušná zábava. ()

Teabag

V rámci žánru to patří k tomu lepšímu, tak proto 3* Žádné velké umění, ale na promítání s kamarády a trochou alkoholu to může být i zábava. Euro Trip odráží celou řadu stereotypních představ o evropských národech. Scéna z Bratislavy (Eastern Europe!) mluví za vše... ()

ActiveWind

Německý chlapeček, předvádějící Hitlera neměl chybu. Pár daších velmi vtipných scén ještě stálo za to ale jinak celkově zas tak úžasný to nebylo. ()

Hanes88

No musím říct, že jsem od toho čekal mnohem, ale opravdu mnohem více než se mi zde dostalo. Spíše je to podprůměrná komedie. 40%. ()

Mauric

Haha, konečně potvrzení, že je Bratislava východ Evropy! Jeden z mála filmů, kde Američani nedělají z Britů distinguované high class gaylordy, se prezentuje vydařenou hudební stránkou, solidními hláškami a příběhem, jenž je příjemně přitažený za vlasy. Všechno krásně odsýpá a hloubání o vztazích, popř. vysoké morálce je zde odbyto úplně či zdárně zredukováno. Příjemná oddychovka, obzvláště když se začne mluvit německy. ()

Tristaver

V podstatě bezduchá komedie, která ale zná své limity, což z ní dělá solidní oddechovku. Scénář má spád, herci si odehrají svoje (zvlášť na M. Trachtenberg se dobře kouká) a scéna v Bratislavě se železnicí je výborná třešnička na dortu. ()

Marťas

Teen komedie mám rád a i když je to více méně slátanina (Bratislava:-))) apod.) dalo se na to koukat a navíc pěkný holky:-) ()

Phorbo

Na zlepšení nálady fakt kvalitní filmec... sice jsou lepší ale i todle stačí. Ja se u něho řežu pokaždé jako blázen :) ()

fastum

Komedie tuze nevtipná a bez nápadu, kterou nezachrání ani tucet odhalených poprsí. (Jo a být Slovák dám odpad) ()

Marys

Ale dobré, fajn, mne sa ľúbilo dosť. Pekný to film. Akurát s tou Blavou to vážne trochu prehnali ako, preto hviezda dole... Ináč kľudne mohlo byť 5. ()