Hartova válka

tXtX

Patriotistický cenár mierne pritiahnutý za vlasy, ale bavilo aj tak.. Farell a Willis výborní. Potešil aj Cole Hauser a začínajúci Sam Worthington, aj keď ten tam mal minimum priestoru. Hudba dojemná, aj atmosféra. 75% ()

3logix

Fajn atmosfera a fajn herecke vykony...ale az neuveritelne absurdny obsah... Sudny proces uprostred druhej svetovej vojny v nacistickom zajateckom tabore? ...udatni a nikym nikdy neponizeni spravodlivi americki vojaci sledujuci vyssie ciele a humanitna zapletka s afroamericanmi... Takto z toho proste vychadza divny propagandisticky bullshit. ()

Vytocenej

Obsazení a herecký výkon super. Ale aby v Náckovskym zajetí bylo možný Americkyho soudu pomalu s velkou porotou to je hrozná sracka . Tři hvězdy dávám kvůli režisérovi, hercům a kameramanovi jinak příběh že bych blil. 😉 ()

Ajbell

Film z prostredia zajateckého tábora a tamojších vzťahov. Nejedná sa teda o nejaký frontový vojnový film nabitý akciou. Naopak. Dráma s prekvapivým rozuzlením, ale so zdĺhavou zápletkou. Film je hodný pozretia, ale hodnotenie mimo červenej zóny si pre svoju povrchnosť zaslúži. ()

Verbudrak odpad!

Miluji válečné filmy, a to dokonce i ty americké (nejhorší sorta ze všech, které znám, a to jsem jich viděl fakt hodně). Ale tenhle mi přišel děsně pitomej už při prvním zhlédnutí. Ale zas jsem u něj vydržel až do konce, což se ne vždy o odpadech dá prohlásit. Možná by si jednu hvězdu zasloužil, ale... ne, nejde to, sorry. ()

Pucmeloud

Tak naivní a hloupý válečný film jsem už dlouho neviděl...hlavně ta scéna s tím "kabaretem" v německém zajateckém táboře... ()