Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Terry Munroeová je svobodná matka, která hledá dárek pro svého šéfa a navštíví počítačový obchod, kde jí jeden zaměstnanec předvede scanner, který může transformovat informace jejího adresáře do softwarového programu. Terry netuší, že zaměstnanec je Karl Hochman, proslavený v médiích jako člověk, který ukradl adresáře lidí a zavraždil nejen všechny na seznamu ale i jejich majitele. Terry omylem zapomene adresář v obchodě a Karl jí ho chce doručit osobně domů. Na cestě však havaruje a musí být odvezený okamžitě do nemocnice. Tu při ozařovaní se promění v sérii elektrických impulzů, které mohou putovat jako počítačové kódy z jednoho systému do druhého. Terry a její syn Josh si jednoho dne uvědomí, že jsou ve smrtelném nebezpečí, když se Karl objeví v Joshově virtuální počítačové hře. Jen Bram Walker, skvělý počítačový technik umí izolovat a odstranit Karlův virus, ještě před tím než začne zabíjet své oběti... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (28)

honajz 

všechny recenze uživatele

Jako vzniknout to v 80. letech, su milosrdnější. Ale tohle v roce 1993? Se všemi těmi klišé fonty písma, zvuky jak z nahrávání programu z kazety do Sinclair ZX Spectrum+ a animací, nad kterou by se George Lucas jen pousmál? A to nemluvím o dějovém klišé, kde prostě není nic, co by mohlo překvapit, naprosto zvrzaném a nijakém finále, a Karen Allen, které ta zrzavá nejen nesluší, ale celkově vypadá, že si odskočila od Apolináře, kde si léčí těžkou závislost na alkoholu. ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Podhodnotený film, ktorý kvôli roku výroby treba brat s rezervou. Zápletka je originálna a upúá po celý dej filmu. Efekty, ktoré tu vela uživatelov podkopáva - keby ste ich videli v roku 1993, asi by ste mali otvorenú hubu, takže asi tak. Herci sú sympatickí, vraždy sú originálne...akurát ten záver v urýchlovači častíc (ktorý nikto nestráži, nikto v nom nepracuje) je už riadne uletený a velmi sa nepodaril. Hodnotenie: 55% ()

Reklama

Campbell 

všechny recenze uživatele

Přiblblounkej příběh, kterej prostě frčel. Vrah co je v elektrice a vraždí vesele dál. I když je to spíše slabší musí se nechat že některý vraždy(mikrovlnka)jsou celkem dobře udělaný. Bohužel to je asi to jediné co se dá na filmu pochválit, jinak je to špatně zahrané, špatně zrežírované a celkově to za moc nestojí. Film sasmotný stojí na efektech, v 90 letech to byl takový "boom" efektů, tady jsou celkem podařené, ale některé jsou třeba tragické(když ty dva hrajou nějakou hru). ()

fcreading 

všechny recenze uživatele

Neviem, ako by som reagoval v dnešnej dobe, keby som to mohol pozrieť, ale pred 8 rokmi ma to vydesilo, zvlášť keď som si predstavil toho hajzla, ktorý zabíja cez počítač. Efekty aj keď boli za lacný peniaz, niektoré scénky ušli, zvlášť tá stou mikrovlnkou. Pämatám si, že to raz alebo dvakrát dávali na markíze, ale nemohol som to vtedy pozerať, pretože som bol týždeň v nemocnici, a tam nemôžem pozerať hocikedy, tak teraz len čakám kedy to dajú na markíze. Z nostalgie dávam 40 percent. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Já jsem věděl ,že Karen odněkud znám, jen jsem si nemohl vzpomenout odkuď. Tady jí to poměrně slušelo. Ajťák se stane součástí pc a začne vraždit, celkem zajímavé. Zvlášt ten chlápek co si ohřívá v mikrovlnce jídlo a ta pohledná kočka co hlídá dítě dopadnou velice pěkně. Slušný béčko, škoda ,že není k mání dabing. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama