Connor McLeod se po smrti svého učitele Ramireze vydává do Japonska, aby se zde naučil umění kouzelníků od dalšího nesmrtelného, čaroděje Nakana. Ten je ve své jeskyni přepaden dávným nepřítelem Kanem, kterému se sice podaří Nakana zabít, ale zůstane uvězněný v jeskyni. Nyní, o několik set let později, je při vykopávkách Nakanova jeskyně odkryta. Connor vytuší, že Kane je zpět. Blíží se chvíle rozhodujícího střetnutí... (Intersonic)

mira007

Těžká trefa vedle, tohle spíš připomíná nějakou Burtonovu variaci zfilmování nějakého hloupého komiksu. Zbytečný film. ()

filipvrbik

Ty efekty jsou ze začátku tak příšerné, až trochu - co trochu, hodně - trapné a vypadá to na jasný odpad...Po přesunutí děje do New Yorku už je to naštěstí o poznání lepší, i tak to ale na předchozí díly (ani seriál) nemá, navíc padouch je otřesnej, naštěstí poslední minuta zachrání zbytky důstojnosti...40% ()

Strike

Tak 2 a půl *. Je to mnohokrát lepší než dvojka, která byla šílená. Asi tak na úrovni Highlandera 4. Takže koukatelné. ()

rsimonyi

Tento díl ignoruje dvojku a vrací se dějově deset let za jedničku. Je tu znát už vyčerpání tématu a chybí tu SEAN Connery. Slabota ()

zdeny99

Pro mě je tohle první Highlander, který mi dával smysl a jakžtakž mě bavil. I když to není nic extra, tak Lambert versus ten potetovanej černoch, to docela šlo. Ale já se stejně na to dodíval jen kvůli té rajcovní milfce Deborah Kara Unger. A když se svlékla a ošukala Lamberta, tak to bylo tělíčko... :D [2470. hodnocení, 91. komentář, 39%] ()

MickeyStuma

I třetí snímek poukazuje na fakt, že Connor MacLeod stále není jediný a tak na scénu přichází nový nepřítel. Filmová série se ale dostala do stereotypu jako televizní seriál. Co díl, to dějový vývoj zakončený soubojem z předvídatelným koncem. Tvůrci alespoň změnili dobu odehrávajícího se dějství. Atmosférou je to i více fantasy, ale očekávaná přemíra akce se však nekoná. A právě v tom je pro fanoušky ten největší zádrhel. Scénář je tentokrát daleko více zaměřen na příběh, než na neustálé souboje, což mnozí nepřijali. Tvůrčí úmysl však nemůže být překvapením, když minulý počin z budoucnosti, kde akce bylo více než dost, byl přijat velice vlažně. A tak pro mnohé nuda se slabým scénářem a nízkým rozpočtem, pro některé odpočinkový film. Při zcela prvním snímku byla laťka postavena hodně vysoko a překonat tuto pecku není pro tvůrce žádná legrace. Highlander se stal velmi složitým a nevděčným filmovým tématem, ale jak víme, tvůrci to stále nevzdávají. ()

helloween93

Slabé, ale pořád lepší než tragický druhý díl z alternativní reality. Režie mdlá, u soubojů hraje podivná techno hudba (holt devadedátky se nezapřou), příběh je jednička přes kopírák, jen víc naivní a k neherci Lambertovi se přidal ještě neherec Van Peebles jako záporák. Mako v roli kouzelníka naopak přesvědčivý, má však pouze pár minut v úvodu. Scénář si z jedničky půjčil všechno, kromě logiky, kdy si Connor myslí, že je poslední, ale stálé nestárne, což by dle dvojky měl a je mu hrozně divné, že se objeví další nesmrtelný - Kane. Výsledkem je koukatelné béčko, které jedničce nesahá ani po kotníky, ale dvojku strká do kapsy. Viděno na AMC. 2* ()

chlebos odpad!

Filmové peklo čas od času ukáže svojí děsivou tvář. Tohle byl ten rok, kdy svoji tvář odhalilo naplno a bez závoje..... Ale fuj!!! ()

Psycho.R

Takový pokračování ve stylu Želv ninja. Už nevíte jak posunout příběh, tak ho mrsknete do číny, kde se učí hlavní postava od kohosi. Jestli jsem to pochopil, tak dějově to patří mezi první dva díly. Peebles je slabej záporák. Pro pořádek dávám dvě, ale to co příjde se čtvrtým dílem... ()

Likan7 odpad!

Opět není co by mohl divák pochválit. Mario Van Peebles měl být asi maniakální a tvrdej záporák, místo toho žvejká kondomy, tváří se jak maniakální úchyl a je směsný. Je tu pár hezkých záběrů na krajinu, pár pěkných písniček a pak je konec. Highlander se měl dočkat maximálně jednoho pokračování (a to ještě jinýho). Všechno ostatní je hnusná nastavovaná kaše. ()

Clark_Kent

Lamberta jsem měl vždycky rád, už od Tarzana. Třetí pokračování není tak příšerný. Akční sekvence zábavný a záporák M. Van Peebles, celkem dobře děsivej. Neusnul jsem! ()

Alfie

Beru to jako kopii prvního dílu ,který se odehrával v osmdesatých letech .Tohle má stoprocentní nádech let devadesátých.Lambert má pořád ještě charizma. ()

2scha

Po shlédnutí "Vysočiňáka 3" jsem přehodnotil svoje hodnocení dvojky a na čtyřku se raději nepodívám vůbec. ()

horor2

Po prvním zhlédnutí zklamání, časem jsem mu ale docházel na chuť. Lepší jak druhý díl to bez debat a možná, že se dotáhl i na první díl. Každopádně dnes se mi třetí díl líbí hodně. Mario Van Peebles mi trochu připomíná T-1000 :-D ()