LaVolpe

Keď som bol malý, tak sa mi jednotka a dvojka často plietli, lebo som ich zväčša videl po sebe a teraz, s odstupom času, musím povedať, že dvojka je lepšia. Páči sa mi, že tu Woody nie je za až tak žiarlivého chudáka, čo urobí všetko pre to, aby bol najobľúbenejšou hračkou, ale viac sa jeho príbeh a minulosť rozvíja a divák sa do jeho postavy ľahšie vžije, že má dilemu v tom, ktorú stranu si vybrať. Scéna, kde Geri opravuje Woodyho sa mi krásne sledovala. Ten detail, tá precíznosť! Plus zápletka a rozuzlenie bolo spracované na jednotku a naozaj sa teším, že som mal detstvo, v ktorom som mal možnosť tento Pixar príbeh sledovať. Stále je to aj po toľkých rokoch magické! ()