Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

DirtyDozen

Velmi svižná, jednoduchá komedie s tunou vtipů. Prostě paráda, viděl jsem ji mnohokrát a vždycky si znovu rád poslechnu ty perfektní hlášky znovu! ()

Hrobař

S přihlídnutím na žánr to jsou hezký čtyři protože tahle komedie prostě patří k těm lepším mezi zkouřeneckejma. Boduje hlavně v soundtracku a kontrast staré konzervativní a tradiční kultury s tou novodobou funguje jak má. Dobrá zábava. ()

ZZbyna

Film na kterém jsem odrostl. Viděl jsem ho snad 200x a stále mne baví. Tenhle film si buď zamilujete, nebo ho po deseti minutách vypnete! ()

2sistem

Dávám průměr. Je to huličská komedie z těch lepších, i když mě hudba ani obsazení moc neoslovilo, přesto se člověk pobaví. ()

Kreveta.punk

Jedna ze základních huličských komedií, kterou by určitě každej, kdo si aspoň občas dá, měl vidět. A především zajímavej nápad využít popela z mrtvýho kámoše jako hnojiva a pro komunikaci s mrtvým. Škoda, že to nefunguje. Zkoušel jsem hnojit prababičkou, úroda sice pěkná, ale požadovanýho výsledku jsem stejně nedosáhl...škoda. Pokud nemáte rádi huličský komedie a filmy podobnýho ražení, pak tenhle film rozhodně není pro vás. Prostě kdo hulí, ten rozumí, kdo nehulí, jen blbě čumí. ()

steve31

TOP komedie! A zatím mne nikdo nepřesvědčil o opaku. Skvělé herecké obsazení, SKVĚLÝ soundtrack, skvělé hlášky a nečekaně skvělý CZ dabing. Není to jen pro lidi, kteří hulí trávu. Každý normální člověk se musí od srdce zasmát. A pokud někdo s tímhle komentářem nesouhlasí, mám jen jedno: Na-srat, Na-srat, Na-srat!! :)) ()

Khostik

Měním hodnocení, když sem byl mladší nedokázal sem tento film pořádně ocenit, ale teď jsem si ho připomenul a bylo to super. ()

Archvile

Kto hulí ten chváli. Povedal by som že je to taký chudobnejší príbuzný série Zahulíme, uvidíme. Na druhe strane som sa celkom bavil a aby som nezabudol tak hudba bola super. ()

lukkaczekk

průměrná komedie až občas sci-fi o dvou klukách který se jenom poflakujou a kouří trávu. Před pohovorem na Univerzitu jsi zakouří jointa, po kterém se jim zjeví Yvory jako duch který na začátku filmu vypadl z okna a umřel. Slíbí že jim pomůže s testem. Test úspěšně udělají a dostanou se na Harvard,kde teprve jejich bláznovství začíná. Občas dobré hlášky,dobrý sountrack v podání Cypress Hill. ()

B.e.r.n.y

Fajn odpočinková ulítlá komedie ke které se moc rád vracím. Tempo slušně odsýpá a o vtipné momentky není nouze. Vyváženější soundtrack se u filmu těžko hledá. Konec je ovšem slabší a alespoň já bych si ho představoval jinak. Za normálních okolností průměr, ale právě fakt, že se k této záležitosti rád vracím, z počinu dělá něco víc. 80% ()

enoemis13 odpad!

To správne slovo je asi dehonestácia ... všetkého ... od filmu až po vzdelávacie inštitúcie .. ale asi najviac afroameričanov ... ako môže byť CELÉ herecké obsadenie vyslovene odporné? ... 5% ()

crazy.pank

Tento film je určený především lidem, kteří rozumí anglicky a dokážou ocenit neskutečné hlášky hlavních protagonistů Redmana a Methodmana. Jedinečná komedie, kotel srandy ()