Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

passat

Fajna huličská komedie se spoustou skvělých scén a hlavními rolemi. Bohužel ji hodně sráží závěr a pár hluchých míst. 60% ()

fummyk

Kdo hulí, ten umí je prostě mazec, nikdy jsem ji sice neviděl s originálním dabingem, ale doufám, že ten je ještě lepší než náš český - jestli to vůbec jde. Snad od založení čsfd jsem měl 4 hvězdy, včera i dnes jsem se na to podíval znova a musím dát za pět hvězdiček, protože podle mě si to zaslouží. "Ty jeden diskotékovej dinosaure" :D ()

mateas.matt

Ulitla komedie plna cernyho humoru.. doslova. Film jsem videl nekolikrat a ani po letech neprestava bavit. Pravda, konec je trosku tahlejsi a uz nicim moc neprekvapi, ale 3/4 filmu mas spad a je natlucenej vtipem. ()

Hopkins

VIDEL JSEM TENTO FILM Z DONUCENI NIKOLI DOBROVOLNE :o))))))))) 1. Ten film je šílenej prostě doslova a do písmene šílenej. 2. To že to není zrovna moje krevní skupina neznamená že jeti brak 3. Je to blbost :o) ale pro náctileté to bude určo hit :o))) takže na závěr dávám tomu dvě hvězdičky :o) ale pokud jste mladí máte rádi lacinou zábavu pro pubertáky nemeškejte pujčte a koukejte :o) ()

mala_kea

Nelze srovnávat tuto komedii například se Sex drive, protože v této komedii je děj až tak na 3. místě a to je, si myslím, podstatně základní věc. U této komedie jsem se fakt poměrně dost nasmál, ale nebýt dvou "výhulů", dílo by stálo za starou bačkoru. Scénář 5/5, režie 1/5 ()

Radek.SCH

Splet jsem si to se Zahulíme, uvidíme (i když to jsem taky zatím neviděl) a nedokázal jsem se od toho odtrhnout. To byla kravina! ()

lu-cinka

Jsem duch, duch, duch! :D Sednout, koukat a smát se, nepřemejšlet, hodit nohy na stůl a relaxovat. Nečekejte od toho nic světobornýho, čekáte herecký výkony? nekoukejte se.. Pro mě fajn oddychovka, přijdu z práce domu; den blbec, pustim si tenhle film a aspoň je čemu se smát. ()

WillyMarks

i naprosto normální člověk z toho nechápe... na tohle se člověk prostě nesmí soustředit, musí se jen touto "kravinou" nechat vést ...nicméně nic nebude mít na ranní vstávání s Rammsteinama :D ()

Shredo

Na to aké je to prízemné, také to je vtipné. Film (nie)len pre huličov, dobrý scenár, najlepší huličský film, čo poznám :). Good work ()

Wolvie

Strašlivej trapas,proti kterýmu jsou filmy jako Zahulíme, uvidíme učiněnej poklad.Nevtipný,uřvaný,k pláči. ()

7ynek

Jo tak to je ten Method man a Redman ... =) Není to špatné, určitě pobaví. Některé charaktery si oblíbíte... =) Hulí se dost, takže jooo. [7ynek][70%] ()