Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

SniperG1

Jo kdo hulí, ten prostě umí !! Výborná vyhulená komedie u které se fakt zasmějete. Method Mana a Redmana má rád, mají dobrý rap a jsou to střeštěný vyhulení borci, takže snad ani lepší obsazení být nemohlo !! No tak si jdu ubalit jedno a nasrat, nasrat a nasrat... :) 100% ()

Motinski

Uletená komédia, s tupým humorom a výbornou ústrednou dvojicou. Tak isto ako aj v hudbe, aj tu dokazujú že sú skvelí showmani. Herecké kreácie niekedy sília ale z celkom jednoduchého príbehu tým dokažú spraviť neuveriteľnú zábavu. Ajkeď skôr pre tých čo obľubujú prehúlené komédie. Áno, nejde o nič objavné, no pre mňa tu bolo merítkom kvality koľko krát som sa z chuti zasmial a nostalgický pocit. Voľakedy som How High pozeral skoro každý víkend. A ak nie celý tak aspoň najkultovejšie scény. ()

Freefinger odpad!

Po brku se zdá vše veselejší a kdybych si pozval pár kámošů, vytáhli jsme vodnici a pustili si toto, zřejmě bychom se občas zasmáli, ale co si budeme povídat, po dobrém modelu dostanete záchvat smíchu i z radiátoru. Chápu, že hodnocení tady spíše vystihuje vztah recenzentů k trávě jako takové a ne k filmu samotnému. Ano, zřejmě existuje 'americký sen', v němž chovanci z americké pobočky Jedličkova ústavu s koním ksichtem, kteří hulí jedno brko za druhým, balí prezidentské dcerušky na neuvěřitelně trapné a oplzlé hlášky, do toho levou zadní studují na Harvardu a pak třeba ještě natočí 'cool kultovní' komedii. Tohle však rozhodně není ten případ. Pokud opravdu platí, že kdo hulí, ten umí, pak tvůrci této rádoby taškařice kouřili zřejmě technické konopí nebo místo vdechování jen vyfukovali... ()

Lebron

Na tuto suprovou ptákovinu se můžu dívat pořád dokola a nikdy neomrzí. A navíc naprosto suprovej sountrack. ()

Elementál odpad!

Já, jakožto hulič, se cítím tímhle filmem upřímně znechucen a uražen. Naprosté zesměšnění poměrně kultivované společnosti milců trávy je skoro až k pláči. Když k tomu připočteme, o jak "úžasné" fóry se jedná, ohodnotíme "příběh" a vůbec vše co k filmu patří, nemůžeme se dostat k lepšímu hodnocení, než je odpad!. Chápu, že tahle "komedie" byla natočena asi pro jinou cílovou skupinu a taky se bojím, źe taková cílová skupina existuje, ale o to je to akorát smutnější. Ach jo. ()

Redswif

Vcelku zabávná komedie. Některé scénky vtipné, některé jen k zasmání a leda pro černý humor:-) Celkově se dná o průměr, zvláště proto že na toto téma šlo vytěžit víc. ()

T-pack

Čekal jsem trošičku víc gagů, ale některý scény prostě stály za to. A Method Man s Redmanem se do rolí hoděj dost, neumim si tam představit například Ice Cuba (ani kdyby byl mladší) a už vůbec Bow Wowa a podobný rapper-herce. ()

lennyd

Silas a Jamal (Method Man a Redman), jsou dva týpci, jejichž jedinou zálibou je dlouhej čoud, a pokud náhodou neprohání někde kočenky, tak hledají co a jak by se dalo vyhulit. Shodou okolností Silasovi umře kámoš Ivory, a jeho nenapadne nic jiného, než z jeho popelu vypěstovat novej druh travky, po jejímž vyhulení se duch Ivoryho zjeví tomu, kdo jej vykouřil. A jako duch má nadpřirozený schopnosti, což pomůže Silasovi a Jamalovi udělat přijímačky na samotný Harvard. A jestli Harvard přežije tyto dva týpky, tak pak už asi všechno ... Tak nevím, asi jsem nebyl dostatečně zhulenej, abych tenhle film pochopil. Jasně, oproti okolním teenagerovským komediím má trochu jiný nádech, a místo tradičního problému kdo s kým tady pánové řeší spíš otázku kdo co. Obsazení dvou hiphoperů do hlavních rolí víceméně napovídá, k čemu celý film směřuje, takže se žádný překvápko nekoná. Co víc napsat - asi nic, to se musí vidět (a nebo možná radši nevidět)... ()

majxik

Blbá komedie... možná někoho, kdo k tomu tématu má vztah, nadchne. Ostatní asi jen budou si utvrzovat že některé svinstvo vám vypálí mozek z hlavy. ()

Pavlínka9

U tohohle filmu se nejde nenudit :D To rozhodně :D Ale pro mě - ani bavit na 100%. Moc dobře si pamatuji, jaký úspěch měla tato "komedie" v rok svého vydání - každý puberťák to viděl a každý se o tom bavil :D Proč taky ne - přesně pro ně to bylo natočené :D Ok - jsou tam vtipné scény, i když někdy dost urážlivé vtipy, tak ale zábavné a hlavně - a to je nejvíce s podivem - je k tomu skvělý soundtrack :D Myslím si, že hodně lidí se prvně zhulí a pak si ten film pustí :D ()

swe

První polovina filmu naznačovala, že půjde o hodně dobrou huličskou komedii, už jen kvůli zajímavému nápadu. Bohužel, celý dojem zkazila polovina druhá, v čele s neskutečně dementním závěrem. ()

Brain-D

"Ivory !, ty si ale vyrost" tak tohle je nášup, kdo má rád hip hop a černošké komedie je to výborná volba :) ()

Marooned17

Geniální český název kultovního filmu naprosto přesně vyjadřuje, co se zde odehrává. Naprosto ulítlý film, který není pro každého a tvůrci se o to naštěstí ani nepokoušeli. Naprosto geniální Hudba, i když ne zrovna z mého soudku. ()