Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

007jimbeam

K této "super šílené komedii" nemám slov....zachraň se, kdo můžeš! Sledovat pouze, když jste pod parou nebo fakt zhulení. ()

epsyn5

Kámoši si to nedokáží vynachválit. Mně to připadá jako strašný šmejd. Naprosto trapné vtipy, otřesní herci a neskutečná nuda. Hip hop mám rád, černochy taky, tráva mi taky nevadí, ale tenhle film je stejně vyhulený, jako ti 2 týpci...Ruce pryč ()

jaza

stane se rozhodně vzpomínkou na první cigarety (atd.)... některé hlášky... typu tapiserie z 18. stol. používáme s chlapcima dodnes ()

Skunkiee

Můžete psát co chcete, ale tohle je už dneska kult. Když jsem byl na koncertě Method MAna a Redmana v Praze a tam se zeptali kdo viděl a komu se líbilo How High, tak celá arénas řvala že to nikdo nechápal. A když naznačili že bude "How High Two" tak řev ještě zesílil. Myslel jsem že kdo nehulí, nepochopí ale opak je pravdou.Když sem si tenhle film pouštěl snad po šesté, koukala na něj se mnou i moje přítelkyně a válelea se smíchy celej film. Tohle se nedá brát jako nějkaej reálnej příběh, je to taková moderní vyhulená pohádka. A pro mě osobně nemá chybu. "Co to máš na čele? - To je znamení Buddhy."...."Se vší úctou pane vykuřte mi vocas"... "Sme asi první hnědý kousky, který viděl od tý ddoby co se naposeldy podíval do hajzlu"......"Takhle to dopadá když kouříš kámoše. - Tak tohle nemusim".....Geniální soundtrack, kterému samozřejmě vévodí charismatická dvojka Method Man a Redman, dále Cypress Hill, Rammstein..Rozhodně stokrát lepší než zahulíme uvidíme to se mi nelíbilo.. How High Yeaaah ()

deerelegan

Teda to byl sobotní večer na primě- nejdřív Hele vole kde mam káru a pak tohle- chvilku jsem si myslel, že jeden film ještě neskončil a ne. že už začal druhej, akorát se dva hlavní hrdinové zapomněli v solárku dýl, než by bylo zdrávo. Obojí hovadina ()

antragus

Well, jednu za ani nevím co. No možná se jedna hláška našla, tak za ni. Jinak jsem se vpravdě ani neusmál, natož abych se válel po zemi smíchy. A to mi fakt hulení nevadí, pro mě za mě ať si každej šlukuje třeba vlastní nehty, pokud ho to baví. Ale když to vezmeme popořádku, dvě afroamerické víceméně nuly se dostanou ze svých začouzených bytů v začouzených ghettech mezi lidi. Čím větší nuly, tím víc se tváří, že jsou největší machři na světě. A především: čím víc kolem sebe řvou a otvíraj si hubu, tím víc jim toho prochází. Připomíná mi to jisté věci v naší zemičce a ty rozhodně nejsou k popukání...spíš k pláči. ()

Jarb

Výbornej odpočinkovej snímek, samozřejmě k uznání této práce je zapotřebí být trošku high ;)... ()

montel

Silas a Jamal se dostanou podvodem na proslulou Harvardskou univerzitu. Zde i nadále podvádějí pomocí svých kouzelných rostlinek, které neustále kouří. Jakmile ale rostlinka dojde, musí se oba snažit, aby je ze školy nevyhodili....Velmi zdařilá komedie,dost dobrá muzika,super hlášky a spousta hulení. Já se bavil celý film. 75% ()

pavont

V hulicskych komediach je dovolene takmer vsetko a aj preto ich vobec nemusim. Balansuje na hrane vkusu a obcas ho aj presvihne ( trampoty s mrtvolou) Najhorsie je ze mi ani neprisla vtipna. Takze u mna jasne 2*. ()

HMTD

Řeknu vám když jsem se na to díval poprvé,dal bych tomu asi 2 hvězdičky,byla to sranda, ale kvůli kolegům z intru jsem si ho nevychutnal a dokonce jsem si ho znechutil,podruhé tak tři hvězdy, ale až teď v roce 2010 dokáži plně ocenit potenciál tohoto filmu.Můžu ho doporučit, jen se na to nedívejte z vyhulencema(pokud nejste jeden z nich,pak už je to vaše věc) ()

D||X

Je to už spoustu, spoustu let kdy jsem ještě byl mladé 12-14ti leté pískle a tenhle film viděl pravidelně každý týden. Pouštěl jsem si ho pořád dokola a dokola a znal scény naprosto nazpaměť. Nyní už od těchto let uběhlo spoustu času, ale říkám si, že když mě to tenkrát tam moc chytlo, tak tomu nemůžu dát přece průměrné hodnocení. ()

shurin

Jako malýmu puberťákovi, který nikdy nebyl zhulenej, se mi to hrozně líbilo, takže dám 4*, po druhý jsem to viděl až moc zhulenej na vejšce a myslím, že účel to plní pořád stejně. Ale samozřejmě, že objektivně je to sr**ka, ale maj tam černochy, hulení, nějaky mrtvoly a taky pasáka ve fialovým kožichu, tak co se dá dělat ;) ()

iL3gAl

Komedie která pobaví a místy slušně rozseká diváka. Poprvé jsem to viděl s pár lidma na menší párty a smál jsem se celou noc (ráno už moc ne...). Dobrovolný strážník Piklštajn je nezapomenutelný :D ()

Mr.Hackels

Jedna z těch hodně, hodně a ještě jednou hodně dobrých komedií, co jsem měl možnost vidět. První polovina určitě za pět hvězd, ale potom to trochu padá dolů. Nicméně i tak to stojí za několikeré vidění. Některé vtípky vysloveně geniální. Když tě nevzbudí Rammsteini tak čerstvě ubalenej špek určitě :) ()