Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

jakub.bystra

Tohle je tak neuvěřitelně obří sračka, o ještě větším hovně, je to tak neuvěřitelně absurdní a trapný, až je to neskutečně vtipný! Já ještě neviděl film (komedii), který by byl víc nemožný, než "How High", ale to byl snad Dylanův záměr. Pokud ne, tak by se asi měl (spolu s Abrahamem) léčit :D. Nevím jak tento skvost komentovat. Kdybych měl, musel bych vypsat samá negativa, milióny negativ a jedno pozitivum - za celý film jsem se skoro nikdy nemohl pořádně nadechnout. ()

Archvile

Kto hulí ten chváli. Povedal by som že je to taký chudobnejší príbuzný série Zahulíme, uvidíme. Na druhe strane som sa celkom bavil a aby som nezabudol tak hudba bola super. ()

Krastom

Vynikající komedie pro všechny lidi, kteří si čas od času rádi zakouří. Tento snímek se nedá chápat za jiných okolností, nežli pod vlivem THC. Kdo nehulí, tak tomu se zřejmě tato komedie líbit nebude. Method man a Redman si perfektně zahráli ortodoxní vyhulence a zafungovalo to. Výborně jsem se pobavil. ()

Samann

Parádní komedie, u které jsem se hodně nasmál. Ke konci sice scénáři došel dech a tempo začátku je nastavováno ne úplně povedeně. Jinak je to vymyšlené skvěle. Method Man a Redman jako by byli pro role stvoření. Sice jejich hudbu nesnáším, ale nějaké heavy metalové máničky by se do filmu nehodily, stejně tak nějací pomalí reggae týpci. Dva vyhulení „negři“ byla trefa neskutečná + pěkná čokoládová kráska a čtyři hvězdy jen to hvízdne. Za zmínku by stál ještě I Need Money, ale ostatní jsou už jen do počtu. ()

Xpatrix

Fakt je to jazda, mal som dosť blbý deň ale toto ma dostalo:-). Síce mám rád skôr paródie ako komiedie ale toto je fakt jedná z tých lepších. Od začiatku až do konca je to vtipné. Odporúčam ()