Tři

• USA Three (více)

Plavba na luxusní jachtě se mění v drama o základních instinktech a sexu a touze přežít. Po ztroskotání luxusní jachty se životy neomaleného a žárlivého texaského obchodníka JACKA MATSONA a jeho krásné manželky JENNIFER ocitají v rukou pohledného latinskoamerického lodního kapitána MANUELA. K tomu se ale manželé během plavby vůbec nechovali hezky. Když se Jackovo přezíravé chování nemění ani na odlehlém ostrově, Manuel jim odmítá dál lovit potravu a oba opouští. Život na maličkém ostrově se mění v primitivní a záludný boj o všechno Tedy i o Jennifer, která cítí, že Manuelovy zkušenosti jí dávají větší šanci na záchranu. Ale jejich únik na opravené lodi se nadaří, musí se z otevřeného moře vrátit zpět na ostrov, kde už je očekává Jack. Ten uvězní Jennifer a pokusí se zabít Manuela. Krvavá ostrovní válka právě vypukla (oficiální text distributora)

FilmFan24

Ani nahé zadky hlavních představitelů nezachránily tento erotický thriller o přežití tří trosečníků na opuštěném ostrově. Slušný rozjezd potopily málem ke dnu nesmysly jako třeba po roce stále krásné plavky vnadné Kelly Brook a zbytečné woodu běsnění v závěru filmu. ()

wipeout

Nakoniec to nebola až taká katastrofa, nechýbala dynamika a filmík vonkoncom nenudil , aj keď nebudem skrývať, že jeden a pol hveizdičky ide na konto Kelly Brook a jej kriviek, ktoré tu dostali príležitosť na svoju sebareprezentáciu v plnom rozsahu. :)) No podľa mňa úplne zbytočná dejová línia s pomstychtivou priateľkou viac otravovala ako dodávala príbehu na atmosfére. ()

Martin741

Teda Billy Zane po Titanicu tocil zatial dost velku biedu, dej je slaby, tempo nevyrazne a nestrhne, Kelly Brook sice krasna, ale nedokazala film zachranit, Zane priserne prehraval : 42 % ()

cariada

Tohel mohlo mít slušný potencionál, ale jen ho využít. Už jen že jsou na vše jen tři z toho mohli udělat mnohem větší drama, takhle to klouzalo ke komedii, aneb kdo právě zasune do Jennifer. Jinak si mohůli odpustit jednu chybu, to když si jde Jennifer nahá zaplavat a s moře vylezá se spodním dílem plavek, takovýhle amaterismus si mohli odpustit. Sakra to neumí tu kameru mít o trochu výš. ()

baaaja

Tak tenhle thriller není ani zajímavej, ani originální a natož pak napínavej. Ani trochu neodhaluje povahy postav, je naprosto o ničem, no vlastně napadá mě tak jedna jediná věc, o čem tenhle thriller je - jen a jen o chtíči, kterému tam Gary Brockette říká "láska" a o polonahé Kelly Brook, která má očividně lákat diváky... ()

gabin(a)

Ta jedna hvězda je za to, jak jsem se při scénách s čarodénicó nasmála. Debilní závěr filmu ho u mě připravil o další možnou hvězdičku, bohužel se to tu nedá popsat, přece jenom je to thriller, že? Jen vysvětlení, aby si někdo nemyslel, že jsem čekala happy end - nečekala. Jinak ztráta času, chudáci, kteří si to museli odsedět v kině. Kelly Brook je pěkná, zajímalo by mě, čím si tam celou dobu holila nohy a podpaždí a stejně jako Enšpígla, v čem si prala plavky a taky že se jí za tu dobu nerozpadly. Ale to jsou detaily, aspoň že neměla silikony:-) ()

Juto

Začalo to ako typický ostrovný film s niekoľkými znepokojivými zvratmi. Niektoré časti filmu som si užil, ale jednoducho to nebolo „vzrušujúce“. Myslím si, že dejová línia potrebovala niečo iné. 5/10 ()

Maty85

Jednoznačně celej film postavenej na hlavní představitelce Kelly Brook a nic víc. Jen za tudle krásku dávám 1* , jinak film jako celek je naprostá primitivní ptákovina :-)) ()

HorrFi

Takovej tuctovej film o tom jak lidi ztroskotaj na pustým ostrově, jenže tady šlo spíš o tu ,,psychologii" mezi postavama.. nechtěl bych ztroskovat na pustým ostrově s takovým brutálním žárlivcem jako byl Billy Zane, ale chtěl bych tam ztroskovat s kráskou jako byla Kelly Brook.. ()

Bobik9

Tak si to shrneme. Totální sra*ka! Vyloženě mě ta debilita vytáčela skoro celý film! Nejdříve jedno pozitivum a tím je Billy Zane. Bohužel, Billy nikdy nemůže být nějaký extra class klaďas a na tom je to postavené i tady, přesto, že jeho osobnost je ze všech zúčastněných nejcharakternější. Potom je tam debílek, co nedá tři slova po sobě dohromady, Juan Pablo Jose Diego Alejandro nevím-jak-dál. Ovšem potom je tam ultra hvězda! Ku*va miss Debilita Kelly Brook. Mrzí mě, že tam ta její postava nechcípla, protože to by přidalo alespoň druhou hvězdu. Námět neoriginální a scénář vyloženě pitomý. ()

TO

Tři béčkoví herci se kočkují na opuštěném ostrově, no dobrá to máme za jednu hvězdičku, důvody pro druhou hvězdičku jsem hledal v závěru, tam jsem však žádné nenašel. ()