Bratranci Bo a Luke Dukeovi jsou tak trochu postrachem města a celého okrsku Hazzard. Žijí rozmařilým způsobem života, ve kterém si nic neodpírají a velmi často se pohybují na hraně zákona. Místní šerif by je rád viděl ve vězení, a tak se zdejším vlivným bossem Davisem nastrčí do stodoly jejich rodinné farmy kotel na pálení kořalky a ta je jim zabavena. Nejsou však jediní, i jiným byly farmy konfiskovány a nikdo nezná pravý důvod. Poslední dobou mají bratranci velkou smůlu, jejich miláček - auťák Dodge Charger - byl jako vůz užívaný pro nelegální prodej alkoholu také zabaven. Tím pádem by se Bo a Luke nemohli zúčastnit blížícího se, pro město velice prestižního, závodu. Auto je zaparkováno v dílně jejich kamaráda, který nechá bratrance, aby ho v noci tajně odvezl. Mezitím se vloupají do kanceláří Davise a ukradnou velký trezor. V něm však nejsou peníze, ale pouze nějaké vzorky půdy... (TV Nova)

luka4615

Generál Lee! Už je kvůli tomuto výbornému autu si stojí tento film pustit. The Dukes of Hazzard je výbornou komediální jednohubkou, v níž kromě vtipu, Jessicy Simpson a dua Johny Knoxville - Sean William Scott dominuje již výše zmíněný Dodge Charger R/T ročník 1968. To auto je sen! „Boom-shakalaka!“ ()

5150

Slušná oddechovka, něco na způsob POLDA A BANDITA, jen s hloupějším příběhem a bez toho pohodového feelingu. ()

Johny_fork

Buranská jízda ve velkém stylu, dokonale se podařilo vystihnout tu atmosféru zapadákova, s dějem si nikdo moc hlavu nelámal a je tedy správně ujetý, u fórů balancujících na hranici trapnosti sem se gebil jak sviň, ústřední duo hraje velmi sympaticky, Jessica Simpson je megasexy, ale nejvíc mě dostávala role Davida Koechnera, jeho helma z pásovce a hlášky typu :"Jestli už ste skončili, tak já si pudu umejt lemura" ... Tohle není film pro každého, ale pokud máte podobně zvrhlý vkus jako já, neváhejte. ()

svik

Nadupaná kára prohánějící se po amerikcé stářím zaběhlé vesnici ...tak to tu ještě nebylo. každý z vás kdo ńyní čtou tento komentář v nitru duše by si přál v takové nádherné vesničce zestárnout a pozorovat možná své vnuky jak vám rostou před očima--ale to sem se nechal unést---Toto mysteriózní prostředí které bylo doladěno velice pestrými přechody jako zelená louka červený les.... to byl začátek potom se vše premístilo do města a trochu se harmonie pokazila , ale to nevadí..potom jsme se znovu vrátili zpet do vesnice kde byla ta honička a dál....byl zde zatím nejlepší výkon Seann William Scott . krásná Jessica Simpson ani sem nemohl pořádně sedět v křesle a nepříjemný Burt Reynolds---no a to vše zamýchat a je z toho povedené dílko s pravou pálenou americkou wisky mazec. ()

Marek1991

Jeden z mojich obľúbených filmov s ľahšou témou a kopou jednoduchej srandy. Hlavne dvojička herec Scott a herečka Simpsonová sú fantastickí. Komédia amerického vidieku z rančou s dobrou hudbou a fajn zábavou s rozporom ľud a mecenáši. Trápne to nebolo, o naivitu tu nešlo, lebo to na takej jednoduchšej srande stavalo a robilo si to srandu samo zo seba, takže žiadne veľké výčitky. ()

Torision

Absolutní bomba.U tohohle filmu jsem se bavil jako nikdy! Tenhle film, kterej mi mj. připomíná hodně Starskyho & Hutche, nemá přliš složitou zápletku, ale uvidíme v něm spoustu automobilovejch honiček, využívání dost nenápadnejch zbraní jako házení zapálený léhve s Whiskey a taky krásných slečen (mno, přinejmenším Jessica je velice pěkná paní). Herecké obsazení nemělo chybu, Sean W. Scott a Johnny Knoxville si svoje role coby bratranci dosyta užívali. Dukes of Hazzard rulez! ()

corpsy

Adaptácia v Amerike populárneho seriálu, ktorá ale nemá v našich končinách veľkú šancu na úspech. A vlastne ani samotný film neovplýva vysokou kvalitatívnou úrovňou - teda okrem Jessicy Simpson ( myslím zovňajšok ). Ale pozrieť sa to dá - raz. ()

ConanVJ

Parádní komedie, která vždy pobaví. Krom vtipných hlášek a pasáží má film nadupané kaskadérské kousky s kárama. Obsazené je to dobře. Hlavní dvojice pobaví a slečny jsou pastva pro oko. 85% :) ()

Kubick

Zase po dlouhé době film, kde nechyběl humor, akce, pak také naivní akce a do toho ještě pořádný Generál Lee v podání bublajícího Dodge Chargeru. Z mého pohledu hlavní roli nehráli tak bratři Dukovi, ale právě Generál Dodge Lee. Bavil jsem se, odpočinul jsi a to jsem po náročném dni opravdu potřeboval. Nemusíte přemýšlet, akce střídá akci a na své si přijdou i milovníci dívčího popředí, pozadí, poprsí a tak vlastně všeho  ()

Rosana

Keystonské policisty nahradily houkající policejní vozy, první milovnice jsou vychytralejší a odhalenější a kaskadérské kousky už neprovádí přímo hlavní hrdinové. Primitivní myšlenka záchrany města před zlým boháčem i vyhraný závod. Pěkná groteska. ()

gogos

Dobra dobrodruzna komedie. Splnuje to dost pozadavku na dobrou akcni komedi: rychla auta, dost akce, dobre vtipy, pekne holky, dobra hudba, dobri herci, kvalitni namet a scenar, pekne natoceno. Celkove vzato nadprumerna komedie, ktera se mi dost libila... ()

blackrain

Bratranci Dukeovi byli pěkná čísla, tak trochu dva cvoci, kteří přitahovali jeden malér za druhým. S tou jejich oranžovou károu jezdili jako šílenci a pěkně proháněli místní policajty. Scott s Knoxvillem vytvořili výbornou dvojku, která už tu dlouho chyběla. ()

kaylin

Body za Jessicu, která je zde neskutečně sexy, body za... no, je fajn, že je zde Burt Reynolds a člověk ví, že žije, i když pravda, už je to nějaký čas od natočení filmu, ale jinak mě tahle komedie prostě nenadchla. Johnny Knoxville a Seann William Scott vypadají jako zajímavá dvojka, ale tady mi prostě vadili. ()

movieband

Já nevím, ale poslední dobou narážím na čím dál tím lepší a bláznivější komedie. Mistři hazardu si na nic nehrají a jedou na plný plyn. Duo Knoxville - William Scott vás celou tu dobu nenechá vydechnout a kráska Jessica Simpson taky ne. Soundtrack byl skvělý a sedl do tohodle filmu jak ta prdel do gatí. Už dlouho jsem se tak nenasmál. ()

Desperado

Buranská komédia so sympatickými hrdinami, niekoľkými vtipnými scénami, ktoré však nefungujú ako celok. A tak viac ako nenáročnú komédiu občas pripomína zábavnú reality show typu Jackass, kde sa miestami aj zabavíte, no častejšie sa však nudíte. Takže, nič moc. ()

YURAyura

Ze vsech tech automobilovych filmu posledni doby (Rychle, 60kund, ...) mi tento prijde asi nejpovedenejsi s takovym retro nadechem pozehanych 70 let. Necekejte sice nic prevratneho nebo dokonce scenar a Johnny je taky jenom stinem svych regulernich kousku z Jackass, kazdopadne jsem se u dost veci pobavil jak uz delsi dobu u zadneho kinoveho Acka. Honicky, hlasky, polonaha Simpsonova, slizoun Burt - co vic si prat? ;]] "Porid si email!" ()