Oko 3

• Hongkong Jian gui 10 (více)

O našom svete existuje mnoho teórií. Napríklad, že rozhodne nie je jediný. Že naše existencia je iba križovatka pre množstvo ďalších dimenzií známych i neznámych. Pospevujeme si melódie, ktoré sme nikdy nepočuli. Vidíme veci, ktoré nie sú ostatným viditeľné. Väčšina z nás to ignoruje. Ale stále sú medzi nami tí, ktorí sú trochu rozdielni reagujú na tieto podnety riskujú všetko, i svoj život, aby našli pravdu. Zažívajú to mohutné vzrušenie v možnosti nahliadnuť na druhú stranu. Aspoň raz (oficiální text distributora)

Jimmi

Prva polovica filmu sa mi pacila...hlavne dobrym sklbenim hororu a komedie,ale druha polovica bola dost nudna...skoda spolu mi to vychadza na 2 hviezdy. ()

TO

Ulítlé a praštěné, a právě to mě na tom bavilo. Oba předešlé díly jsou sice lepší, ale i tento má něco do sebe, minimálně nad šíleností některých scének zakroutíte hlavou. ()

demented

Šok. Púšťal som si film s vedomím ďalšej duchárskej variácie. Že niěco nie je v poriadku, mi došlo pri sledovaní úvodnej scény, kde akýsi mnísi prevádzali exorcistický obrad na mladej dievčine, ktorá ich následne všetkých vyfackala svojim dlhým jazykom.Vážne.Tak toto som fakt nečakal. Oko 3 s hororom nemás spoločné takmer nič. No dobre, dajme tomu, že je to hororová komédia, ktorá sama seba vôbec nebere vážne.Taký japonský Scary Movie. Len ma zaráža fakť, že na režisérskej stoličke sedeli bratia Pangovci. Je sympatické, že si robia srandu sami zo seba a že dokázali sparodovať svoje predchádzajúce filmy, ale ja som bol psychicky pripravený na trošku iný film. Zmiatol ma ten názov, čo je ale vina distribútora. V originále sa totiž film volá Oko 10, čo už možno niečo naznačuje. Každopádne bavil som sa dobre a rozhodne si film zaslúži pozornosť minimálne pre tie čiernohumorné scény a miestami brutálny japonský humor :) ()

VanTom

10 způsobů, jak uvidět ducha, začne jen tak z plezíru zkoušet pětice přátel, aby po pár pokusech jejich snaha přinesla nechtěné ovoce. Tentokrát to klipové "3. až 10. oko" do záhrobí pojímají bratři Pangové spíše parodicky se záměrným infantilním humorem (smrtící prdy), ovšem zároveň chtějí i postrašit, což se jim v rámci bizarní báchorky vůbec nedaří. Děsy se totiž plíží buď zdlouhavě, anebo směšně (případně obojí, zlověstný poskakující míč (!) mi evokoval pronásledování polymorfem v Červeném trpaslíkovi :-)). ()

drackula

No tak tretí diel oka je značne odlišný od svojich dvoch predchodcov. Je evidentné že Pangovci to chceli trošku odlahčiť. Mrazivých scén tu zopár bolo, ale atmosféra určite nebola dusná. Čierny humor bol občas trefný, občas trošku odveci. Každopádne vo mne nechal tento diel pozitívnejšie dojmi ako dvojka. 65 % ()

Holina

Soubor návodů, jak vyvolat duchy, je už jen hračkou bratří Pangových, kteří zde zřejmě použili zbytek lekanců a situací, které se nevešli do scénáře předchozích dvou očí. Uvažoval jsem i o dvou **, ale zahánění duchů prděním mě přesvědčilo o snížení hodnocení ať už to duo myslelo jakkoliv s humorem... ()

JimiH

Jednoduchý horůrek, který působí dojmem, že zhruba v půlce se rozhodl vykašlat na scénář a tvůrci začli improvizovat a sázet šílené scény typu té s basketbalovým míčem nebo závěrečným světem duchů. Vážně se tento film opravdu nedá brát, ale díky stopáži se to dá snést, ale asijských hororů je bezpočet a kvalitnějších, takže tohle spíš nebrat. ()

Claude Speed odpad!

První díl byl jeden z nejděsivějších hororů, jaký jsem kdy viděl. Pochopitelně jsem byl zvědavý i na ostatní díly, a tak jsem došel až ke třetímu dílu - kamenu úrazu. Po té skvělé jedničce se mi chce brečet, když vidím, jak bratři Pangové zpacifikovali první díl. Tomuhle bych ani neříkal horor, ani komedie, je to spíš tragikomedie. Herci byli naprosto otřesní, nudní a vůbec neuměli zahrát strach. Tři díly - první nastolil skvělý příběh (samozřejmě s dějovými trhlinami), no a zbylé 2 jsou v podstatě o něčem jiném, než první. Jinak řečeno, kdybych věděl, co se s touto trilogií stane, tak bych zkončil tím prvním dílem, no a za ty 2 okamžiky, při kterých jsem se jakž takž vyděsil - na to opravdu 1* nestačí. 5%. ()

Mes-siah odpad!

Veľmi slabučké, až je to komédia. Extremne slabé herecké prevedenie. Hudobná stránka katastrofa. A režia a la študentský film. Filmu oko 1 a 2 nesiaha ani po molekulu. Vystihuje to Tom Hardy (27.01.2009) ()

maoc

Studená fúze lidstvu furt ne a ne jít. Podobně je na tom fúze hororu a komedie. Ač hodnotím celkem vysoko díky odvaze tvůrců zkoušet nové cesty a některým vizuálně zajímavým prvkům (animace v knize, skvělá taneční scéna na chodbě která jako hororová groteska funguje parádně, některé scény v lese nebo v antikvariátu), ve skutečnosti je to takový mišmaš bez zásadního tahu na bránu s, i na asijské horory odnikudnikamjdoucím příběhem, že je poživatelný pouze na houbách a / nebo pro uchyláčky, jako jsem já. Ostatní ruce pryč, nebo vám je sekne rýč. ()

Lewaso

Katalog možností, jak si zaskotačit se záhrobím. Žádný příběh s nějakým vývojem, jen „tajemná vypravování od krbu“. ()

mikella odpad!

Pozerám, že 100 ľudí 100 chutí. Oko 2 sa ešte dalo prehrýznuť ale toto mi osobne vôbec neprišlo po chuti ! ()

m.zales

Pokud hledáte film, u kterého se opravdu skvěle pobavíte, zvolte Oko 3... úžasná komedie (nebo spíš fraška). ()

Wulz

Ani nevím proč dávám 3...je to hororová komedie.. možná je to tím že jsem 3 díl viděl jako první.. a čtu pořád jak jsou předešlé 2 lepší a hororové..tak jsem zvědavý... ono co taky čekat od hororové komedie. Ale některé scény tu dobré byli. PS:Musím dát 2*... těch strašidelných scén, nebo víte jak to myslím...a i krvavých tu bylo opravdu málo. Něco za něco stálo, ale moc toho nebylo. Ale ano přiznávám některé ty vtipné části byli dobré. Možná to dám zase na 3. No uvidím jaké budou ty předešlé díly. ()

@nthr4X odpad!

hahaha looool tak tak sem se ještě dlouho nazasmál -válel¨ sem se spíš smíchy než strachy -THUMBS DOWN :) ()

uncle

To mělo jen 85 minut???Přišlo mi to jako 2 hodiny!!!!!!Nevím proč Oko 3, vůbec to nemá spojitosti s předešlými filmy...snad jen ty duchy......ale japonci, narozdíl od thajců, umí navodit tu správnou hororovou atmosféru...Tady jsem na ty duchy koukal a nic to se mnou nedělalo....občas se mi zdálo, že se z toho nakonec musí vyklubat komedie....ale ne....no....dvě hvězdičky za snahu některých herců...... ()

mirror79

Mám tyhle duchařinky moc rád. Jen v tomto případě nesmíte očekávat typický asijský horor. Tady do tohoto žánru přibývá humor a stává se tak tento film strašidelnou komedií plnou zajímavých i blbých (ale pestrých) nápadů. ()