Hrdinná posádka kosmické lodi, která je ve službách zásilkové společnosti Planet Express, se potýká s internetovým gangem nudistických vetřelců, který získal kontrolu nad jejich robotem Benderem a proti jeho vůli(?) ho poslal zpět do minulosti, kde má Bender za úkol uloupit ty největší světové poklady...

Tento film je první z připravované čtveřice, ostatní mají být na DVD trh uvedeny v roce 2008. Posléze pak budou rozděleny, každý do čtyř epizod, a to tak, že každá epizoda bude tvořit víceméně uzavřený příběh. Vznikne tak nová, šestá, řada seriálu. (havLord)

chaotic

Musím se přiznat, že první dojem byl o hvězdičku, až dvě nižší, nicméně, jakmile jsem to zkousl podruhé a hlavně potřetí našel jsem v tomto počinu tradiční kus kvalitní futurozábavy. Musím hlavně vypíchnout hudební stránku, jež přestože se vyskytuje ve filmu ojediněle, vyskytuje se ve velmi kvalitní podobě. ()

kamil0606

Vcelku fajn po stránke humoru a vcelku fajn po stránke príbehovej. Ale hlavne je to konečne FUTURAMA . Tvorcovia vsadili na premakaný príbeh na úkor bandy týpkov zo starej dobrej Futuramy a dopadlo to priemerne. Pre mňa osobne je Bender's Big Score je na 3. mieste (zo 4. filmov) ()

MrGregor

Nechápu nízké hodnocení, vždyť je to klasická výborná futurama! Zápletka, děj, postavy všechno naprosto špičkové (Lars)... a navíc, tolik propojení se seriálem (což je jen tak mimochodem blbost, protože filmy futuramy tvoří 5. řadu seriálu...)...propojení se seriálem jsou všude - Bůh-galaxie, Bender-zmraženej Fry, Seymour... prostě když to shrnu, film mě ničím nezklamal, ba mě překvapil množstvím vtipů a narážek, je to skvělá futurama a přesně to jsem chtěl :) ()

Plechpetr

Pro mě Futurama film na druhém místě. Něco tomu chybí. Líbí se mě časový paradox, Bender, ale to prece nezaplní celý film. ()

P. J. D.

Futurama filmy se mi zdají kvalitou prakticky stejné, a proto zde píšu jeden komentář, který je společný právě pro všechny. Filmy nejsou špatné, mají spád, děj, humor, který je charakteristicky typický právě pro Futuramu, ale jako film prostě pokulhávají. Člověk se nezbaví pocitu, že kouká na seriál, který je delší, než by normálně být měl. Prvně jsem tyto filmy viděl samostatně, ale když je uvedly v televizi jako série, připadalo mi to mnohem lepší. Takže právě proto 4/5. ()

pistik

Na začiatok musím nesúhlasiť s plno recenziami, ktoré sa tu uvádzajú. Tento film je úplne geniálny. Je síce pravda, že takéto animované filmy, ktoré pochádzajú zo seriálov sú v dlhej metráži mierne rozťahané (ako napríklad Simpsonovci) a až na South Park film strácajú ku koncu tempo, no v Benders Big Score sa aj na konci nachádzajú také skvelé vtipy, že som sa miestami až takmer váľal po zemi. A na rozdiel od Simpsonovcov vo filme má tento film normálny dej, ktorý aj napriek časovým skokom nevykazuje trhliny v logike a drží pokope. jednoznačne omnoho lepšie ako Simpsonovci vo filme aj ke´d nie tak pekne nakreslené. Výhodou je aj sci-fi prostredie, kde sa tvorcovia mohli vyhrať zo všetkým možným a neboli ohraničovaní realitou. Jedinou chybou filmou bolo, že tam nacpali všetky postavi seriálu (takako v Simpsonovcoch) čo je všakpochopiteľné. Avšak, že tam je tak málo profesora Farnsworta a hlavne Dr. Zoidberga, to už je priam hanba. Zoidberg ako najlepša kreslená postava vôbec by si zaslúžil viac priestoru. ()

marshall

Člověk se v našem případě nikdy neubrání všudypřítomnému porovnávání, ač už v rámci epizod jednotlivých seriálů, či z hlediska meziseriálové konkurence. Co se dle mého vlastního přesvědčení až překvapivě dobře vydařilo u celovečeráku Simpsonů, bohužel nenastupuje v platnost u mnohem méně známé Futuramy. Silně naředěný humor nepostačuje a parodické paralely na Star Wars už jednoduše netáhnou, nicméně první díl dává tušit, že to nezapomenutelné ještě přijde a snad si Bender stihne obstarat nových 40 tera porna. ()

cyright

Proměnlivě kvalitní. Skvělé pasáže střídají hluchá místa. Ve filmu se vyskytně i pár hlášek, které by se za jiných okolností lehce staly kultovními. V rozvleklosti tohoto díla bohužel zanikají. Celkově se mi to líbilo, ale i tak budu přísný. Silné 3*. ()

Last01

Groening ukazuje, že s celovečeráky zkrátka neumí. The Simpsons Movie se nepovedlo a Futurama jakbysmet. Humor, kterého se do 20 minut jedné epizody vejde habaděj, tady abyste pohledali. Nutnost ukázat všechny postavy taky dílku neprospěla. Líbilo se mi pouze pár narážek a závěrečná pointa. ()

Wencek

Dost povedený film. Sice jsou tam podobné vtipy jako v seriálu, ale stále je to velice vtipné. Super jsou nudističtí emzáci co okradou celou planetu. Dobrá zábava od začátku do konce se všemi známými postavami v čele s mým oblíbeným dr.Zoidbergem. ()

messi@h

Seriál se mi líbil moc, film bohužel spadá do té kategorie, kdy se tvůrci bavili víc než divák. Znovu vidět netoužím. Slabých 60 % ze sentimentality k seriálu. ()

artuš

Takový vtipný film, který vychází ze seriálu, ale hodně mi připomínal, film simpsonovi ve filmu. Ale měl to co má futurama, nevázanou zábavu, proto se dalo nato dívat. Docela mě překvapil i konec. ()

kwaicheng

Klasika. "Všechny útočné lodě třídy Kotě......":D Prvních 50 minut je našlápnuto, zbytek se autoři asi zafuněli a museli to do kopce nakonec vytlačit, a ještě cestou dvakrát píchli. ()

Tamten

Velmi dobrá zábava, stejně jako u seriálu. Ale je pravda, že oproti seriálovým dílům tu drobný problém je. Na "celovečerák" již samozřejmě nestačí rozsah děje, který je v jednotlivých epizodách, a ději zde musí být dáno více prostoru. A to se příliš nedaří, protože ať se nám to líbí nebo ne, tak Futurama není tak dobrá kvůli ději, ale kvůli těm "ostatním" věcem. Výsledkem je, že v celém filmu je přibližně tolik zábavy, jako v jedné epizodě, jenom je třikrát tak dlouhý (toto není problém jen Futuramy, úplně stejně to dopadlo se Simpsonovými či z ostatními seriály, které se pustili do filmu). Ale i tak je to pořádný kus zábavy. ()

burnfly

bohuzel i pres relativne vysoke hodnoceni obsahuje prekvapive mnoho hluchych mist a prilis zamotanou zapletku, coz bylo ale od tvurcu upadajicich simpsons vcelku ocekavatelne... nelze vsak uprit radu zabavnych momentu ()