Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"... (Bohemia MP)

ANTYCHRYST

Naprosto zbytečné pokračování prvního vtipného dílu. Celej film je v křeči..Vše působí nuceně.. a hlavně je to neskutečna nuda. Vtipu jako šafránu..Tohle se opravdu nepovedlo. Hvězdy za hudební podklad..akvabely..a za píseň od Wohnoutu při závěrečném vystoupení. 30% ()

subic

Po předchozím Hodinovém manželovi jsem neměl očekávání žádná. Přitom je to celkem příjemný film na nějaké odpoledne. ()

ostravak30

Nemůžu jinak. Předchozí díl jsem hodnotil dvěma hvězdama a bohužel ani tentokrát své hodnocení nezvýším. Opravdu nelze na tomto filmu najít mnoho důvodů proč jej vidět. Zkrátka, když pominu herecké výkony, neboť se v tomto filmu jednalo většinou o české hvězdy, jediný plusový bod uděluji za hudbu. Několika scénám jsem se pousmál. Příběh je ve skrze banální, přesto by mohl slibovat zajímavější zápletku, ale tu nenabízí. Snímek je k uzoufání nudný, nic zajímavého se v něm neděje. A jehovisti byli silné kafe už i na mě. Nebyli vtipní, patrně měli být, spíše trapní. Další film, který sice můžete jednou shlédnout, ale jen proto, abyste si udělali čárku. Nových důvodů proč sledování zopakovat opravdu mnoho nenajdete. Spíš žádný. ()

Joiner

Bohužel už nastavovaná kaše- méně plynulosti děje, méně vtipu, ale díky stejným "ingrediencím" to ještě není úplný průšvih a na odpočinkové pobavení dostačující. Trojku už ale prosím ne. ()

nula87

To máte tak - natočíte komedii. Nebo spíš pokus o ni, protože to dopadně mírně řečeno nemastně neslaně. A co uděláte? Natočíte dvojku! A ta už, asi logicky, dopadně hůř než nemastně neslaně, je to prostě strašná kravina.25% ()

borohub

První díl šel jakž-takž ještě vydržet. Druhý díl už je naprosto nudný, zápletka naprosto debilní. Jediné co mi tak nějak dávalo trošku smysl bylo posledních 20-30 minut, ale to zase byl takový ten klišoidní happy end. Tohle fakt asi vznikat nemuselo. 15% ()

marek29

Marně přemýšlím za ci udělit hvězdu když ne rovnou udělit odpad.. Jo aha uz to mám - počkat: za ty akvabely. Sbohem Nepouštět ()

Tominni

Sice o chloupek slabší než Hodinový manžel, ale i tak to je takový průměr, což vlastně na český film není možná tak málo. Tentokrát je nosným bodem příprava svatby Milana a Elišky a zapojení do tréninku akvabel. Když k tomu přidám povedený soundtrack, tak to nakonec je i na slabší tři hvězdičky. ()

Blazis34

Moc jsem od filmu nečekal, ale i tak mě zklamal. Až na tři dobré hlášky nenabídl nic vtipného. I název se minul s děním ve filmu. Opravdu, není moc co chválit, leda tak solidní kameru. Za mě nanejvýš 40% za snahu a herecké obsazení, dvě hvězdy. ()

tsatsiki

Recenzisti mě nebudou mít rádi, ale mě se to líbilo. Atmosféra prvního dílu je pryč, ale postavy se rozehráli do zajímavých linií. Nejlepší byly kecy Babčákové a jehovisti a vtipy na ně. ,,Pojďte si povídat o bohu." A Holubová na ně: ,, Jste dva, tak si povídejte spolu." Matásek, Polívka,Latiňák, Studenková i Holubová byly super. Tento film točil z části jiný štáb a stál polovinu z rozpočtu Hodinového manžela a za mě se jim to povedlo. Asi plno z vás nechápe název. Manžel na hodinu je to proto, že Studenková Polívku po jejich sňatku za hodinu opustila. Jen škoda, tak slabé návštěvnosti z prvních týdnů. ()

maniacxl

No ty vole,Proč??Z prdele do prdele a ještě dál.Píčovina na entou totálně bez dějě a bez vtipu.Nepochopil jsem o čem to mělo být.Smrt Zuzaně Norisové,to je panečku materiál!!To se raděj budu dívat z okna a pozorovat bezdomovce.Za dvě písničky co tam byly dám 10%. ()

megajalec

O dosť horšie ako jednotka. Chýba vtip, dej a hlavná dejová linka s Polívkom a dvojicou žien slabá a žiadna sláva. Asi najvtipnejšie bolo chytanie wifiny z autobusu. ()

blondboss

Keď sa na to pozriem z globálu, tak v podstate som videl veľmi voľné pokračovanie Hodinového manžela síce so všetkými pôvodnými postavami, ale s viac rozvinutým dejom a trošku viac sa tu venovalo priestoru takým tým "ľudským" situáciám. Niektoré hlášky fajn, no v celku je to len jedna z ďalších priemerných komédií, v rámci žánru tá lepšia, a určite jemný posun k lepšiemu voči jednotke. 60 % ()

koza3

Jedna hvězda za scénu v nebi, která měla nějakou myšlenku a hodnotu. Druhá hvězda za dronové záběry krásného Nymburka a okolí i když mám pocit, že už jich tam bylo přehršel. Kvarteto, které v prvním díle funguje, chlí vtipy, jsou pseudomačo, kteří musí drtit baby za prachy se ve dvojce úplně rozpadá. Každý si jede svoji linku a pojí je akorát nesmyslná dějová linka aquabel. Všechny zvraty jsou předvídatelné a smysl filmu ani jednotlivých mini příběhů je nesmyslných. Škoda, dalo se z toho určitě vytěžit víc, ale je z toho pouze průměrný film, který cílí spíše na publikum Prima Love. usmál jsem se pouze na konci díky Wohnoutům. ()

makuk1

Čínské přísloví praví : do stejné řeky nikdy nevstoupíš dvakrát. A to v případě Manžela na hodinu platí doslova. Režisérovi se nepodařilo ani k té řece dojít natož do ní vstoupit, jako divák se s ním plácám v nějaké louži a po řece ani vidu ani slechu. Manžel na hodinu postrádá vtip a nadhled, Hodinový manžel nebylo žádné veledílo ale mě se to líbilo pro svou jednoduchost, přátelskou atmosféru a humor. To vše v Manželovi na hodinu není a je to zredukované do odvyprávění rádobyvtipné příhody o tom jak se Bolek nejdříve musí rozvést aby si vzal Holubovou. A okolo krouží dva jehovisté, kteří jsou jakože vtipní. Mimo plytkého scénáře je to i zbytečně dlouhé, tak že vše co je blbé jsem si řádně užil. Nečekal jsem film na oskara i po tom co jsem četl, ale mimo výkonu Lukáše Latináka a hudby z prvního dílu není moc co chválit za to jedna hvězdička. Ale je to spíš z nostalgie za jedničkou a protože jsou Vánoce. ()