Partysaurus Rex

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

USA, 2012, 7 min

Mark A. Walsh

Axel Geddes

Toy story mám rád, ale tenhle kraťas mi přišel o několik tříd slabší než filmy. Tak trochu malý epileptický záchvat. :P Nuda ne, ale očekával bych nápad.(16.12.2012)

Jednoduchý predĺžený skeč v atmosfére videoherného Toy Story 3, no zato so sólom pre božského Rexa!(4.1.2013)

Koupelna je volná, hračky mají pré .. a BTho muzika báječně duní na Rexově párty ..(5.7.2014)

Co si budeme povídat, poslední celovečerní filmy od Pixaru nebyly nic moc. Auta i Rebelka sice kina naplnili, ale kvalitou zůstali daleko za svými bratříčky. Aspoň že v kraťasech se nic nezměnilo. Je vidět, že ještě schopní lidé s originálními nápady v Pixaru jsou.(21.10.2012)

S Rexem, zvaným Pártyničitel, nikdy není žádná velká legrace - a naopak, jak jeho jméno napovídá, vždy dokáže zábavu akorát pokazit. Když si jej ale holčička vyhlédne jako tu pravou hračku ke koupání, vycítí příležitost. A jako jediný kdo má v koupelně končetiny, dokáže ostatním hračkám naplnit vanu a zajistit tak tu pravou zábavu... Hned jak jsem viděl úvodní logo, bylo jasné, že určitě bude sranda. A byla ... je pravda, že se tento kraťas drží v logice série Toy Story, tedy pro mladší diváky, ale věřím že i u starších si své oblíbence najde. Animace jak jsme u Pixarů zvyklí na skvělé úrovni, příběh také, tak co si víc přát. Snad jen aby to bylo o chloupek delší...(31.1.2013)

• - Potah na prkýnku na záchodě je odkaz na srst James P. Sullivana z celovečerního filmu od Pixaru Příšerky s.r.o. (2001). (Foox)