Partysaurus Rex

• USA Partysaurus Rex
všechny plakáty

Chudák Rex, všechny hračky ho považují za kaziče večírků. Vše se změní, když si ho Bonnie vezme do vany a jemu se tam podaří zorganizovat takový mejdan, že se zpráva o tom dostane až k hračkám ze sousedství. Ukáže se, že Partysaurus Rex není žádný suchar, nýbrž legendární král horké lázně! (HBO Europe)

Shakers

Konečne aj T-Rex dostal konečne svoj priestor vyniknúť. Vaňová party nemala chybu, za tých pár minút dobre pobaví a záver taktiež vyčarí úsmev na tvári. 85% - 4* ()

maoc

Příjemné, i když plytké. 6 minut je akorát. *** Briana Transeaua AKA BTho jsem kdysi žral. Jeho staré album ESCM mám i na originální kazetě a bylo v mých mladých letech jedním z milníků, které mne posunuly v hudbě dál, ale z jeho score pro tento kraťas úplně odvázaný nejsem. Přece jen, v roce 2012 už mladí frčeli spíš na jiných věcech a chybí mi tam vokály a možná i lepší gradace. Měli tam šupnout spíš nějaký hauzík nebo dubstep. Ale toto je silně subjektivní, čili komu se hudba líbí a pasuje mu tam, nemám problém a bábovičky mu kvůli tomu na pískovišti nerozkopu. ()

lennyd

S Rexem, zvaným Pártyničitel, nikdy není žádná velká legrace - a naopak, jak jeho jméno napovídá, vždy dokáže zábavu akorát pokazit. Když si jej ale holčička vyhlédne jako tu pravou hračku ke koupání, vycítí příležitost. A jako jediný kdo má v koupelně končetiny, dokáže ostatním hračkám naplnit vanu a zajistit tak tu pravou zábavu... Hned jak jsem viděl úvodní logo, bylo jasné, že určitě bude sranda. A byla ... je pravda, že se tento kraťas drží v logice série Toy Story, tedy pro mladší diváky, ale věřím že i u starších si své oblíbence najde. Animace jak jsme u Pixarů zvyklí na skvělé úrovni, příběh také, tak co si víc přát. Snad jen aby to bylo o chloupek delší... ()

blondboss

Rex je pre mňa asi najmenej zaujímavá postavička zo série Toy Story. Tento kraťas mu ale dodáva zaujímavý nádych a dostáva ho do polohy, ktorá mu sedí a party man sa môže predviesť. Som rád, že tvorcovia dokázali zviditeľniť relatívne nezaujímavú postavičku. Každopádne už som videl aj lepšie kraťasy. 60 % ()

• Potah na prkýnku na záchodě je odkaz na srst James P. Sullivana z celovečerního filmu od Pixaru Příšerky s.r.o. (2001). (Foox)