Jack-Jack útočí

USA, 2005, 5 min

Brad Bird

Brad Bird

Osnat Shurer

Opravdový mini film s vlastním příběhem. Bird pro bonus k Úžasňákovým zvolil postavu, která v celovečerním filmu nedostala příliš prostoru, ač by si to možná zasloužila. Nepředvídatelné mimi superhrdinů dokáže děvče na hlídání pěkně potrápit a jako vždy (u Pixaru) dokazuje, že jestli někdo dokáže jednoduchý nápad vytěžit do dokonalosti, je to tohle studio.(19.8.2008)

Po výborném filmu ještě tento vynikající bonbónek......... jo, ano, tenhle Jack-Jack s kouzelnou mimikou i "dovednostmi" byl můj nejoblíbenější člen rodiny Úžasňákovic ............. ale hlídat bych to nechtěla .............(10.7.2005)

Roztomile brutální krátký film u kterého jsem se bavil stejně dobře jako u Úžasňákových, akorát kratší dobu.(9.8.2006)

Při srovnání asi půlminutové sekvence prckových metamorfóz ze samotného filmu s tím, kolik toho předvedl ve vlastním krátkometrážním spin-offu, je tato čtyřminutovka docela chudičká. Navíc mu rve stopáž hysterická babysiter a trapný agent, takže i když pohled na hořící mimino je ultracool a pobaví každého, jedná se o docela solidní hype s maximálním zklamáním.(29.11.2006)

Stručný a zábavný doplnok k rozprávke Rodinka úžasných. /80%/ __Krátkometrážna rozprávka "Jack-Jack Attack " sa dá pozrieť na bonusovom DVD disku rozprávky Rodinka Úžasných alebo na DVD Pixar: Kolekce krátkých filmů..(27.5.2007)

Proč se bát hlídaní? Pokud má baby-sitter, funkční hasicí přístroj a zrcadlo, navíc je ve střehu a dokáže své obranné zbraně použít. Tak je to pohoda! Ťuťu ňuňu.....(20.10.2005)

Výborné úžasňákovské dílko, které mě opravdu pobavilo, hl. jak pak už byla chůva zničená .. :))(3.8.2008)

http://www.youtube.com/watch?v=MKj0znGGYrA - Takové hlídání by bylo u mne hodně drahé ,-)(1.12.2009)

Nechapu, proc to vysoke hodnoceni. Opatrovnice je vtipna, Syndrom taky a dite umi pekny kousky, ale abych tomu dal 5*? Navic kdyz se film rozjede, tak ho tvurci utnou. Cekal jsem vic.(6.9.2006)

• BadoXXII

Nezaujímavé a nevtipné.(30.4.2010)

Lepší než samotnej film to určitě neni, ale pobavit se u toho dá za těch 5 minut docela slušně. Skvělá je hlavně scéna vznícení a konec v domě(9.1.2008)

"Žijóóova"..velice roztomilý příběh. Jack Jack je sám o sobě úžasňák!(14.2.2011)

Na rozdíl od většiny ostaních Picarovských kraťasů je tenhle sám sobě nepoužitelný, chybí genialita některých ostatních počinů.(18.2.2008)

Skvělý spin-off Úžasňákových.(15.5.2005)

Je to veľmi svižné a zábavné, vo svojom krátkometrážnom animovanom žánry dokonalosť sama. Hodnotím slabšie len z dôvodu, že srdce ťažká dať 5* Jack-Jackovi i Forestovy... Proste len kôli vizuálnej harmónií :)(20.9.2011)

No nič moc. Toto ma oslovilo menej než ostatné podobné minipecky. To, že dieťa prelietava cez steny a mizne z miesta na miesto, na tom nevidím nič zábavné. Nebyť výsluchu a „sympatickej“ Kari, bol by to trapas. 60%.(17.5.2007)

Já tu Keri prostě žeru ;-)(18.8.2008)

Překvapivě vtipné, i když vlastně naprosto zbytečné. pro fanty Úžasňáků nejspíš ještě o něco lepší.(3.4.2011)

Úžasný doplnok k úžasnému filmu. A nech nikto nehovorí, že má neposlušné decko !(24.6.2005)

Jak se tahle součást DVD extras dostala do samostatných krátkometrážních filmů? Samotný by filmek samozřejmě nedával smysl a sám jsem rád, že rozvinutí Jack-Jackových schopností je jen jako doplněk a ne jako součást "Úžasňákových".(15.6.2005)

• Ded@M@tes

Úžasňákovi. Hlídat takovéhle dítě bych fakt nechtěl. ( Hodnocení: 8/10 )(15.12.2009)

<< předchozí 1 2 3 4 6 7