Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jeden z nejuznávanějších raperů na světě, Curtis "50 Cent" Jackson, je hlavním hrdinou filmu. Marcus je zhrzený chlápek, se kterým se život nemazlil. Poté, co byla zavražděna jeho matka, se vrhne na dráhu drogového dealera a začne si užívat života. Příběh natočený na motivy skutečného života 50 Cent Jacksona. (oficiální text distributora)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (157)

Jamal 

všechny recenze uživatele

Neviděl jsem žádný jiný Sheridanuv film, takže tohle je moje premiéra. Nevím čeho je schopen, ale vidím, že mnozí čekali mnohem nebo o malinko více. Příběh o Jacksonovi 50 Cent mě docela vzal ( ne až tak hodně, ale přeci ). Neumím si ani trošku představit být v jeho kůži, v jeho teritoriu, jeho čtvrti, jeho autě s jeho holkou a jeho nápady a schopnostmi. Tím mě bohužel příběh nevtáhnul, ale vtáhnul mě tím, co se v jeho čtvrti, teritoriu a jeho holkou děje. Držel jsem mu palce, ale předem si dokázal představit, že to dopadne docela dobře, což je škoda, protože mám rád překvapení, i když tady se překvapení nekonalo, jinak by to asi nebyl motivovaný skutečností. Každopádně je to docela drsné a důvěryhodné, alespoň tedy pro mě. Lepší než jiné příběhy inspirované třeba Eminemem, Britney nebo Space Girls, takže jedině s tím to můžu srovnávat. ()

Ollie235 

všechny recenze uživatele

Nabízí se srovnání 50 Cent a Get Rich or Die Tryin' versus Eminem a jeho 8 Mile. Hodnocení uživatelů je u filmů velice podobné, pro mě však Get Rich or Die Tryin' zůstává daleko za druhým zmiňovaným filmem. V něčem se to liší- 50 cent je víc "gangsta" a jeho příběh je tak asi o něco drsnější, zajímavé jsou však oba přibližně stejně. ()

Reklama

Balu... 

všechny recenze uživatele

Ňák jsem v rozpacích, zda se tu hodnotí Get Rich or Die Tryin' nebo jen samotnej Fifty.. Jsou tu vyhraněné názory; zajímavě zdůvodněné. Porovnávání 50 a Eminema bych nechal do Brava; celkem schopně řemeslně odvedenej snímek; co mě opravdu pobavilo je hned ta pasáž ze začátku, jaxe u hispánců negr začně vyzpovídávat Marcusovi. Čekal sem od toho víc glitter podívanou; o to víc mě to příjemně překvapilo. Jméno si half-dollar filmem nezkazil; jeho fame to ale kromě billboardů s dítětem a 9milimetrem taky moc nepozvedlo.. Co je ale podle mě evidentní, že film má rozhodně na víc než 54%; rádobyrecenzenti typu Sepp, haters a děcka; kdo je zvědavej na Vaše hodnocení..? ()

Idealista 

všechny recenze uživatele

S tím to filmem je to jako s hip hopem - spousta kecú , spousta " životních mouder" . Pro fandy hip hopu extra záležitost ale pro fandy filmů jen průměrné řemeslo ( jeden z nejslabších Sheridenových filmů ) postradající srdce a kouzlo 8 míle . Viděl jsem koncert 50 Centa a ten mě oslovil daleko víc ( na podiu je přirozenější než ve filmu ale i tak žádná sláva ). ()

Hepy13 

všechny recenze uživatele

Málo kdo má tu možnost zahrát si v životopisném filmu sám sebe. Curtis Jackson si střihnul svůj životní příběh podruhé, tentokrát to měl ale o něco snadnější, mířily na něj pouze filmové kamery. Spolu s ním tu taky hraje dost známých herců tmavé pleti které známé z jiných filmů. Tyhle autobiografické filmy já můžu, i přesto že tentokrát jde příběh uplně mimo mě. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (10)

  • 50 Cent napozeral všetky filmy Jima Sheridana, aby sa pripravil na svoju rolu. Jeho najobľúbenejší je The Boxer (1997). (Flipper)
  • Marcusovo vězeňské číslo (91595) se shoduje s opravdovým Curtisovým číslem, jen v první číslici, je jí devítka - 94R6378. (Candice)

Reklama

Reklama