V porovnaní s inými filmami o raperoch je tento zase diametrálne odlišný. 8. míľa ( ajkeď to nie je Eminemov doslovný životopis ) je silná existenciálna dráma a Notorious má zase príbeh ktorý je typický pre život rapera a rýchly výstup na vrchol ( zo stoky hore ). 50 Centov film je zas najviac gangsterský, a môžete ho kľudne brať aj ako jeden z bežných trilerov o drogovom podsvetí. Čakal som od toho síce trochu viac ( herecky, príbehovo a aj spracovaním ) no keď to beriem z hľadiska toho že to je film o skutočnom človeku, tak to beriem z veľkou úctou a pokorou ku jeho hudbe a životným skúsenostiam a určite by som ho odporučil každému fanúšikovi Hip-Hopu.(27.5.2015)

• sepp

Jednoznacne nejhorsi film roku, cekal jsem co Fifty spatla za hovadinu, ale ze to bude az tak vyzivny, necekal asi nikdo. Co vic jeste rict? Snad jen G-Unot!...Proc sem taham G-Unit? Jelikoz Fifty Snitch a ta banda kolem nej jsou vrcholem neumetelstvi a typickym prikladem globalniho, medialniho kapitalismu kde vyhravaj jen tvare neustale omilane dokola a prohlasovane za umelce medii, ale nikoli samotnymi lidmi - ti opravdove umelce zalezle v undergroundu nemohou kvuli temto neustale protlacovanym ani poznat. A v hiphopu toto bohuzel plati dvojnasob.(25.1.2006)

Aj napriek mojim velkym nesympatiam ku cernoskej hudbe, rapu, hip-hopu, velkych retazi okolo krku, drsnych tvari, vytahanych gati, “vyberanemu slovniku”, ma tento film urcitym sposobom zaujal a priniesol mi celkom dobry a priemerny pribeh, v ktorom prekvapivo podava dobry vykon aj 50 Cent – ale rapovanie asi predsa mu ide lepsie :).(29.7.2008)

Toto sa netočilo s ambíciami na Oscara pre hercov. Ešteže hrá 50 Cent klasického gangstra amerického čierneho gangu. Lebo z jeho výrazov mám pocit, že v inej úlohe, plnokrvnej postave, by prudko pohorel. Herectvo ostatných vyzerá podobne, ale svoje jednorozmerné postavy spoľahlivo zvládajú. Na podobnú tému mi bolo viac ľúto rapera menom Plan B v songu End Credits a to má len 3 minúty. Tu je to zbytočne zdĺhavé a rozťahané, navyše problémy sa riešia hlúpymi náhodami, nie cielenými činnosťami.(10.8.2017)

Je vidět, že 50 Cent to neměl v životě lehký, ale jeho herecký výkon se rovná bodu mrazu. Hudba je poslouchatelná a od režiséra, jako je Jim Sheridan jsem čekal mnohé. Bohužel vcelku neslaný film, který místy hodně nudí a připadal mi až moc natahovaný. Nevtáhlo mě to, nikomu jsem nefandil a dění na plátně mě bylo ukradené. Film, který nenadchne ani neurazí a nemám potřebu ani chuť vidět podruhé. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky…(1.9.2009)

• - Spevák Bono zoznámil Jima Sheridana s 50 Centom, lebo Sheridan sa vyjadril, že by s ním túžil spolupracovať. (Flipper)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 185krát, což je 1,38krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - 50 Centa prehovoril Terrence Howard, aby urobil jeho nahú scénu. (Flipper)