• Illioplius

„Manifest asociálov a ich cesta na vrchol“ by bol výstižnejší názov pre tento film. Síce trochu krkolomný, ale snáď by zľudoveli aspoň tie prvé dve slová. Žiaľbohu, nejde iba o asociálov, ale o vrahov a zlodejov. Rozoberanie otázky, ako sa takíto ľudia môžu stať idolmi, nepatrí do recenzie na film, no on sám takéto otázky v hlave diváka vytvára. Oceňujem pohľad do odlišnej kultúry, ktorý toto dielo prináša, no aj tak nemožno hovoriť o veľmi zaujímavom snímku. Aspoň pre mňa.(10.1.2010)

Někdo, aniž tuší, kdo je Jim Sheridan, si to dá kvůli hudbě. Jiný je zvědav, co dělá Sheridan tam, kde se říká "ztratíš řetěz, ztratils koule". Mě zajímalo, proč má Sheridanův film tak nízké hodnocení a teď, když jsem ho viděla, musím říct, že i když se mi docela líbil, na jeho nejslavnější filmy opravdu nemá. Oceňuji, že se podařilo jakž takž ukočírovat kombinaci filmařského vkusu s místy kýčovitým pojetím "rapper-gangster-zač je toho loket" a taky hudbu, která sice není moje srdeční, ale tady mému uchu lahodila.(17.1.2007)

Je vidět, že 50 Cent to neměl v životě lehký, ale jeho herecký výkon se rovná bodu mrazu. Hudba je poslouchatelná a od režiséra, jako je Jim Sheridan jsem čekal mnohé. Bohužel vcelku neslaný film, který místy hodně nudí a připadal mi až moc natahovaný. Nevtáhlo mě to, nikomu jsem nefandil a dění na plátně mě bylo ukradené. Film, který nenadchne ani neurazí a nemám potřebu ani chuť vidět podruhé. Mé hodnocení 2,5 hvězdičky…(1.9.2009)

• divak84

nene fifty.. jo, s tímto albem si domrdal veškeré hiphopové mýty a hranice, negře, ovšem filmový průmysl na tebe nikdy nebude zvědavej. chtěls to, negře, po shadym taky zkusit, ale ty nejsi herec a rozhodně nejsi dobře artikulující herec. Get the fuck back to the studio or IN DA CLUB. 8 Mile byl film i pro nefanoušky hip hopu, todle se může líbit pouze 50ho fandům. ja jsem fanda hiphopu ale todle mě nebralo.(10.7.2010)

• Smileface

Film nic moc, ale dalo se to čekat. to sepp: Vliv médií na společnost je veliký, ale kdo chce poslouchat alternativní hiphop své si najde.Těžko ale nutit lidi nekupovat si alba co se jim líbí jen proto, že jsou "masová". U nás taky většina lidí čučí na superstár a kupojí to samé pořád dokola, takže naprosto nechápu proč se nad tím pozastavuješ. Ostatně u filmu to funguje podobně.(1.4.2006)

• - 50 Cent napozeral všetky filmy Jima Sheridana, aby sa pripravil na svoju rolu. Jeho najobľúbenejší je The Boxer (1997). (Flipper)

• - Slovo "fuck" ve filmu zazní 185krát, což je 1,38krát za 1 minutu. (Dixxx)

• - Náklady na výrobu - přibližně 40 milionů dolarů; tržby v USA za první víkend - $12 020 807 (1652 kinosálů). (Steew)