Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. (oficiální text distributora)

Gismo.kv

Říkal jsem si, že Seann William Scott bude záruka dobré komedie, ale nebylo tomu tak. Film mě příliš nebavil, odpadové to nebylo, ale na komedii tam bylo opravdu málo vtipných scén... ()

crha

Já se přiznám, že moc nechápu ty přehnané kritiky na tuto super komedii. SWS je perfektní a hraje neskutečné hovado. Ostatní postavy byly také dobré a to hlavně ředitel a samozřejmě slečna Sanchezová. Možná jsem primitiv, ale opravdu jsem se pobavil a několikrát i tlemil nahlas. A to jeho nesmyslný vzhlížení k bývalému kouči, kterej to měl totálně u prdele, bylo geniální. Jinak je to samozřejmě takové to schéma klasické sportovní komedie, v tomto případě okořeněné lehce fekálním humorem. Hovna se tu myslím ale přímo nevskytují. ()

Olík

Gary Houseman, bývalý vrcholový tenista, který se přes mexickou poloprofesionální ligu dostal až k podřadné práci školního údržbáře. Školy, která mu shodou náhod do cesty naservíruje místní tenisový tým s jediným obstojným hráčem. Seann William Scott by se měl zamyslet nad výběrem svých rolí, pokud se chce posunout o stupínek víš v hollywoodské hierarchii a role prapodivných existencí přenechat Davidu Koechnerovy nebo Robu Corddrymu. Jinak to ale není úplně špatná buranská záležitost, některé vtipy jsou celkem povedené a hodně filmu pomáhá i samotné sportovní téma (což není vždy pravidlem) - je to prostě taková ta lehčí sportovní kravinka, kde jako v jí podobných kouscích jakými jsou např. Blackball, Skóruj! nebo Kingpin nejde ani tak o vrcholové výkony jako o svérázného hlavního hrdinu. ()

Torgal

Tento film vyslovene stojí na Seanovi Williamovi Scottovi. Bez neho by to bolo okamžite zabudnutia hodné béčko s málom fungujúceho humoru a primitívnym stokrát videným scenárom. On to ale pozdvihol aspoň do takej úrovne, že sa to dá dopozerať s ľahkým úsmevom na konci. 5/10 ()

red_spirit77

Táto športová komédia, ktorá je natočená tak jednoducho, aby tomu porozumel aj nižšie frekventovaný občan ma úplne dostala. V jednoduchosti je krása a o tom Balls Out je. U mňa to osobne účel splnilo a v skutku dobre som sa pobavil. Seann William Scott v hlavnej úlohe, ktorá mu ideálne sadla... ()

kersten

Komédia ktorá sa snažila byť strašne vtipná, ale vtipné na nej nebolo absolútne nič. Akurát tak silno silno trápne scény. Bleee. Odporúčam sledovať pubertálnym nevzdelaným frackom. Tí ho možno ocenia. ()

dalziel

Už len názov "Koule Ven" so S.W.Scottom v hlavnej úlohe veľa napovie.  Ptákovina, ale zabavil som sa."Steffi Graf" predviedla výnimočný výkon 🤣🤣🤣 ()

Bart16

Začátek filmu ve mě vyvolal film pocit,že se jedná o další z mnoha komedií,které hodně slibují,ale nakonec se nic zázračného nekoná.Ovšem naštěstí jsem se po pár minutách spletl.Danny Leiner je,co se týče komedií zkušený režisér(jeho komedie Zahulíme,uvidíme a Hele vole,kde mám káru,považuji v daném žánru za ty nejpovedenější).Navíc měl tentokrát k dispozici Seanna Williama ,,Stiflera,, Scotta,který má komediální talent v sobě.U Garyho výzvy jsem se nakonec bavil jěště víc než třeba u Pana tělocvikáře,takže neváhejte a dejte téhle nenáročné komedii šanci. ()

Likan7 odpad!

To ten scénář byl na papíře fakt dobrý? Nedokážu si to totiž představit. Ten scénář je naprosto zoufalej a jeden z nejhorších, co jsem viděl. Trapnej fekální humor a většina gagů vyjde totálně do ztracena. Scott je ucházející a nebýt jeho, bylo by to tady v černých číslech. Nechápu proč tohle někdo natočil a pak to pustil do světa... ()

Zajija

Nečekal sem takovouhle porci zábavy, kterou mi tato komedie nabídla. Jedině dobře. Seann William Scott v roli Garyho byl výborný. *** ()