poster

Nevinný muž

 • anglický

  An Innocent Man

 • slovenský

  Nevinný muž

Krimi / Drama

USA, 1989, 113 min

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • donkocicak
  ****

  Trošku zapomenutý snímek s vynikajícím Tomem Selleckem... Rád se k němu občas vracím. Co se filmu musí nechat, není to nuda. Jen ten závěr je maličko přitažený za vlasy. Ale nápad na scénář o zkorumpovaných policajtech, co dostanou do vězení nevinného slušného člověka, který se tam následně změní, není vůbec špatný. A Ladislav Frej v dabingu? Parádní výkon.(6.7.2015)

 • golfista
  ***

  Když si policisté z drogového spletou adresu zásahu proti dealerovi a postřelí nevinného, nezbývá než ušít na oběť důkazy o jeho "vině". Tom Selleck se dostává do vězení, kde se z něj stává trošku jiný člověk, který se už tak lehce zlomit nedá. Průměrný snímek vzdáleně připomínající Shawshank, ale opravdu jen vzdáleně :)(2.6.2003)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $20,047,604Tržby Celosvetovo $-(16.8.2009)

 • movie
  **

  Na Petera Yatese až nepěkně nudný snímek, který může lehce zaujmout hudbou Howarda Shorea, ale to je asi tak všechno.(12.9.2002)

 • 5150
  ****

  Velmi slušná krimi s mužným Tomem Selleckem, která malinko připomene Stalloneho KRIMINÁL z téhož roku. Co se týče zápletky, děje, rozuzlení, tempa, nemám výhrad. Naopak potěší řada dalších maličkostí jako David Rasche v roli záporáka nebo pecka "When The Night Comes" od Joe Cockera. Od Petera Yatese jsem zatím neviděl lepší krimi, a to beru do úvahy třeba BULLITTŮV PŘÍPAD nebo PODEZŘELÝ.(7.3.2008)

 • MartinezZ
  **

  Plytký neuvěřitelný příběh, jako vystřižený z nějakého "dvojdílu" seriálu Magnum, roztažený na neuvěřitelné skoro dvě hodiny. Slabé i na detektivky z devadesátých let.(3.7.2011)

 • nervoznideda
  *****

  manželství konečná hranice snů, jak výstižné, tento film mám rád už jsem ho viděl xkrát ,Toma Selleka jako Aika taky:-)deda(1.4.2019)

 • blackrain
  *****

  Do vězení se může dostat každý i sympaťák Tom Selleck. Žil spokojeným a obyčejným životem, nic mu nechybělo. Vše se ale změnilo. Byl obviněn dvěma zkorumpovanými policisty. Dostal se do vězení mezi vrahy a násilníky. Užil si tam své. Taková zkušenost člověka změní od základu. Změní jeho dosavadní pohled na život.(28.10.2008)

 • Martin741
  ****

  Reziser Peter Yates /Bullituv Pripad 1968, Garderobier/ natocil celkom slusny vazensky film o tom, ako je jeden clovek nespravodlivo obvineny. Chvilu trva, kym sa film rozbehne, ale potom, ako nastupi sud a vazenie, ide o slusny film s dobrym tempom a nejednym strhujucejsim okamzikom. Zapletka sa najde, ba dokonca aj herecke vykony ludi ako Tom Selleck /Pratele, Bitva o Midway/ a David Rasche /serial Muj Pritel Monk/. Kulisy su velmi dobre, dialogy este o cosi lepsie a v ramci filmografie Yatesa ide u mna o nadpriemerny kusok, ktory sa opalti zohnat a mat vo filmoteke : 70 %(2.4.2016)

 • Odpadlik
  ***

  Další film o tom jak se nevinný muž dostane do vězení. Svým způsobem působivé. Jinak také můžete vidět jak to vypadá, když Magnum (Selleck) potká Sledge Hammera (D.Rasche)(18.9.2003)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace