Parta studentů střední školy se velmi dobře baví v místním zábavním parku. Rozhodnou se i pro Ďábelskou horskou dráhu. Jenže jedna z dívek, Wendy, má špatné tušení. Někteří kamarádi z horské dráhy vystoupí, jiní na atrakci zůstanou. Dráha se rozjede a po několika vteřinách vykolejí a všichni ve vozících zemřou. Předtucha se vyplnila. Po společném pohřbu obětí chce Wendy školu opustit. Spolužačky se jí snaží pomoci, aby se netrápila a nedávala si za vinu smrt ostatních. Kamarád Kevin objeví na internetu článek o pasažérech letu 180, kteří vystoupili kvůli zlé předtuše z letadla, jež později spadlo. Ti, co přežili, pak ale za nejasných okolností stejně zemřeli. Hrůzná vize se začne naplňovat. Smrt postupně nalézá všechny Wendiny přeživší kamarády. O pět měsíců později jsou naživu už jen Wendy, Kevin a Wendina sestra Julie. Smrt ale nezapomíná... (TV Nova)

elanista1

Ako tradicne najzaujimavejsie momenty su v prvych minutach vo vizii, opat nadstandartne spracovanie uvodnej katastrofy, a to je asi tak vsetko. To iste ako predosle casti, ale nemozem teda povedat ze sa na to nepozeram rad. ()

keyzar

Díly Nezvratnýho osudu,byly opravdu super,ale bohužel 3.díl byl podle mě velmi slabí určitě se snažily dohnat první dva díly,ale bohužel se jim to nepovedlo. Řekl bych oproti mému očekání to trochu upadlo. ()

Formanovec

Dosavadně nejhorší díl z celé série. Totálně bez příběhu, kde jde jen o to, jaká smrt je lepší... Ale i ty smrti a jejich provedení se od minulého dílu velmi zhoršily. Prostě vše k horšímu a to budou ještě další dva díly- pomoc. 40% ()

lobo87

Originál je len jeden, ale ani tretie pokračovanie hororovej série nie je sklamaním. Vieme, čo môžeme očakávať a presne to dostaneme. V šťavnatom krvavom obale so sympatickou Mary Elizabeth Winstead v popredí... 65% ()

george16

Bohužel docela marné pokračování... I když dvě hvězdy jako samostatný film by si to určitě nezasloužilo, ale jakou součást jedné série bohužel ano, protože je prostě spolu se čtyřkou nejslabší. Možná by šla přidat i třetí za scénu se solárkem - ta se vážně povedla ()

rafix

Viděl jsem 4 a 5 a je to jako přes kopírák se to opakuje. S tím rozdílem, že je to s jinými herci a že se to odehrává na různých místech. ()

pida123

No o trošililinku lepší než dvojka... ale opět - úplně to samý. Je fakt, že tady se se způsobem smrti každého účastněného docela tvůrci mazlili a krásně to propracovali, ale na jedničku to pořád nemá. Ale už si ten film opět získal mou pozornost. ()

moviefan4

Už to nebolo ani zábavné ako dvojka a vôbec nie ani tak dobré. Síce úmrtia boli dosť dobré a kreatívne ale už je to 3. krát to isté. ()

vodkasesemte

You can run, but you cannot hide. This is the beginning of the END. The real fear with these thingss comes from the feeling of having no control (muj sen s medvědem - control freak). Why are you even here? You graduated (indoctrinated) two yrs ago. Zachary (22.05). we may feel that our lives are not our own. That death controls, frames our lives. Our birth nothing but death begun. We are all wqual in deaths eyes. Seeing women as nothing but fun bas (my fault). If I saw their humanity, whatever, they wouldnt have felt the preassure to look so good. Your FEAR is from a sense of having no control. Its like a presence. Like a living thing always with me. Its cold and terrifying. Can you feel how vicious it was? Willful IGNORANCE is surrendering control. Why me? All those ppl wanting to have premonition (předtucha) or see ghost. KEYS RATTLE. Proč má tu tašku tak navolno? Kamera se hodně soustředí na její ksicht. Zip, its Pip. Death is like a force. Force transferred energy. What for? They are not doing anything. Ppl die. Its just part of the life. A hundred and fifty thousand ppl a day, actually (pokora - přijmout svuj osud s ní, dnes). We are biological entities and death is just the end of biological function. Its as simple as that. Lets just say, you know, that DEATH does have a conscious plan and that its been set into motion. Newton says that every action has an equal and opposite reaction. So that means, that if death has tahen action, s can we. Thwarts death intent. Zachary (1.08.35). Call me on my cell right away. Je podobná Keiře Knightley. Mám docela chut si s ní pustit další odstín. There is someone walking behind you, watching your footsteps (to je přesný - ta spojitost je prokázaná - např Knowing). Seeing is beleiving. 180. McKinley. There si no escaping DEATH and taxes. End of the line. What are the chances (zákon přitažlivosti)? I was gonna look you up afterwards. Mary Elizabeth Winstead (Wendy) ()

Scanerior

Už třetí pokračování, které tentokrát tolik nezaujalo, ale cením nový způsob hledání náznaků a to z fotek. Příběh jede jako na horské dráze a pět tu máme alespoň pár odkazů na předchozí filmy. No závěr byl asi nevyhnutelný. Každopádně se na to dá koukat i po třetí a stačí to na 3 hvězdy. ()

PCHE

Táto séria má podľa mňa celkom šmrnc. Na to, že je to už tretíkrát to isté, tak som som sa dobre bavil pri každej smrti. A chlapík v posilňovni mal dostal. ()

emilkac

MAM RAD TU SERIU ALE TATO ZATIAL POSLEDNA CAST FILMOVYM TVORCOM TROCHU NEVYSLA. MIESTAMI JE TO NAIVNEJSIE NEZ NEMECKE SERIALY! ()

Ygor20

Hlavná predstaviteľka mi liezla neskutočne na nervy. No ale ináč celkom slušný priemer s drsnými "nehodami". ()

(=LIFTY=)

Jednička má atmosféru a originalitu, dvojka úžasnou bouračku a humor, ale trojka se snaží všechno jen napodobit. Po úvodní scéně z horské dráhy, jde vlastně jen o přebíhání z jednoho prostředí, kde by se něco ošklivého mohlo stát (posilovna, dílna...) do druhého a občasný závan větru atmosféru nenavodí. Nejvíc mi však vadí, že i když je každá smrt napínavá a správně drsná, tak všudypřítomná kečupovost působí spíš jako parodie, než autentičnost, která mě po shlédnutí prvního dílu donutila chovat respekt k našim prádelním šňůrám v koupelně... I když pistole na hřebíky má něco do sebe... ()

Muso

Trojka jednoznačne predpokladá, že ste videli prvú čast a pokial sa vám páčila, alebo vám prišla aspon zaujímavá tak toto si jednoznačne nedávajte. Scény bizarných smrtí sa stupňujú väčšinou iba pomocou nejakého zvláštneho tušenia hlavnej hrdinky, nikomu po viacerých smrtiach okrem nej neni čudné, že študenti zomierajú jak na bežiacom páse (prečo aj veď v amerike je to asi normálne) a za zopár originálnych úmrtí, 2-3 vtipných scénok si to nezaslúži viac ako 1*. ()

Krvavá romance pro Kristen Stewart

Krvavá romance pro Kristen Stewart

22.11.2007

Dnes vám nechceme kazit náladu a tak se nebudeme rozepisovat o Nezvratném osudu 4, který bude pod dohledem režiséra dvojky Davida R. Ellise dál ždímat vstupné z krvelačných dorostenců, jimž nestačil… (více)