Aby mohl být s manželkou Sherry, chystající se porodit, je agent Malcolm Turner přeložen do kanceláře. Krátce poté však dojde v kalifornském Orange k incidentu, při němž zemře Malcolmův bývalý parťák Doug Hudson. Nový parťák Kevin Keneally dělá na případu bývalého specialisty vojenské rozvědky Toma Fullera. Ten odešel do výslužby a nechal se zaměstnat soukromou společností, kterou FBI podezřívá, že vyvíjí program, který by v podobě viru pronikl do počítačů FBI a NSA a umožnil přístup k citlivým datům. Malcolm požádá šéfa, aby mu svěřil vyšetřování v Orange, je však odmítnut, a tak se rozhodne jednat na vlastní pěst. Předstírá, že jede na konferenci o bezpečnosti, a vybaven osvědčeným kostýmem staré tlusté černošky nastoupí jako nová chůva nezkrotných Fullerových dětí… (TV Nova)

Bauer

To čeho jsem se bál, že dvojka bude strašná a možná až nekoukatelná se naštěstí nestalo, ba dokonce to možná o něco málo ( půl hvězdičky ) předčilo i jedničku. Když se nad tím tak zamyslím, takto bylo něco jako Ochránce akorát že se hlavní hrdina převlíka za starou tlustou a černou ženu. A o co že to tedy bylo trochu lepší než jednička? Takže určitě to bylo dětmi, které se tu vyskytují ( například malý chlapec, jenž skáče snad odevšud ), více vtipných scén a především Martin Lawrence, který se do své role více vžil a je velmi vtipný. Dále mně velmi potěšili herci, které jsem mohl zatím poznat pouze ze seriálů například krásná Marisol Nichols ( 24 hodin season 6 ) a nebo snad vynikající Mark Moses ( Zoufalé manželky ). Ovšem je zde něco, co se mi jako v případě jedničky nelíbílo a to byl konec, jako by si ho scénáristé na rychlo vycucali z prstu. Ale na nějaké ty nedostatky jde o velmi podařenou komedii! ()

Borrtex

Myslím, že zde bych mohl napsat to co jsem již psal k prvnímu dílu, skvělá pohodová a rodinná komedie. Jednoduchý děj vyplňován nepotřebnými (ovšem jako prvek ve filmu velmi důležitými) scénkami, které byly dějově naprosto zbytečné, ale jak jsem psal i u jedničky, bylo to právě to, co z tohoto filmu udělalo pro mě velice příjemnou podívanou. Musím také zmínit to, že jsem se zde oproti jedničce o dost více nasmál. Líbilo se mi, že John Whitesell to pojal, tak, jak byla pojatá jednička, pouze vylepšil kvalitu scének, a dodal tomu ten správný švih. Za mě 85% ()

Tommassi3

"Moje děti budou chtít jít třeba na Harward, tak chci vědět, že jsem pro ně udělala maximum !!" - "Zlato, Andrew skáče na hubu ze skříně a jí drátěnky, ten určitě na Harward nepůjde !! Za to vám ručím !!" ;) ()

Litsarch

Velká máma se po 6ti letech vrací a neztrácí na tempu, stejně jako snímek... Svižné, vtipné, nenudící... Pro mne skvělá hodina a půl relaxace... :) ()

Terva

Přišlo menší poučení a filmeček je najednou koukatelnější než příběh první. Je tu i více srandovních scén. Hudba opět průměrná. ()

Torision odpad!

Někdy, když se kouknu na Martina Lawrence, tak si říkám, proč se ty lidi chovaj jAkO kRyPlOvÉ. :) Sorry, tohle fakt ne. Jednička byla takňák ještě koukatelná, ale tohle je hardcore sračka. ()

corpsy

Snímok nieje kvalitou ani nad ani pod pôvodným filmom, čo si myslím je len dobre. Aspoň pre Martina Lawrenceho. ()

Tryskomyš

Bezva zábava. Bábina má super tělíčko. Asi ji budeme u nás doma taky potřebovat. Náš synek také nechce moc mluvit. No aspoň neskáče ze skříně... ()

Krt.Ek

Docela přijemné překvápení. Jednička byla nudná a nevkusná. Míra nevkusu sice zůstála ( babka za kterou se Lawrence vydává je jedna s nejotravnějších postav co jsem ve filmu viděl), ale situací a charakterů, kterým se můžeme zasmát je tu více než v předchozím díle, např. malé dítě se sklony k sebepoškozování nebo netypický počítačový genius pomáhájící popletenému agentovi FBI. S odřenýma ušima to na ty tři hvězdičky stačí. 50% ()

mysiak odpad!

Fakt hrôza..niektoré filmy sa nedajú ani dopozerať...kým Agent v Sukni 1 bola príjemnou komédiou..tak dvojka je nechutným gulášom trápnosti a úbohosti, ktorá plynie v nechutnú trápnosť..ale v USA to divákom nevadí ()

Bat55

Jednotka bola hovadinka, toto bola megahovadinka. Oceňujem snahu filmových tvorcov, nakrúcať stupidné filmy, ktoré su všetkým možným nechutné a dokonale ničia mozgové bunky. Oceňujem ich, pretože som sa aj zasmial, aj kýval hlavou nad niektorými scénami. Je to komédia a vo svojom žánre je celkom obstojná, ale všetko tam je tak ohrané a neoriginálne, že scény sú síce zábavné, ale bez poriadneho nápadu a spracovania na tento filmík divák ihneď zabudne. A tu na ČSFD má Agent v sukni 44%, a to si myslím, že je na tento film až veľa. Originál Agent v sukni, i keď mal o 4% tady menej, podľa mňa bol lepší. Tady sa to vlastne už len kopíruje, pribúda viacej bláznivých scén, viacej akcie a menej kvalitnosti. Martin Lawrence čoby agent Turner zasa bláznivý a správne buchnutý. A niektoré scény sú dosť naivné, ale chápem, to by neboli Američania. Teenegerská bláznivá komédia u ktorej platí, že kvantity je tu veľa, kvality málo. ()

fmash

Salvy smíchu rozhodně domem neotřásají, a vůbec: tzv. oficiální text distributora nejenže dost kecá, on si dokonce těmi klišé pomáhá skoro víc než samotný film. Který mimochodem není tak špatný, jak by se dalo čekat. Pro dospělé to sice moc není, ale několik slušných frků se tam najde a chvílemi jsem měl pocit, že se dívám na normální komedii, tedy bez očekávaných fekálních a rádoby sexuálních vtípků apod. Kdyby se v (až) druhé polovině vše nezačalo zvrhávat v bláznivou komedii, rozuměj ve vodopád trapností, byla by to v klidu trojka. Takhle dejme tomu silnější dvojka. Zhlédnuto čistě náhodou, neviděl jsem jedničku a nepůjde-li opět o čirou náhodu, ani neuvidím. ()

Chen

Není to tak hrozivé, jako obvyklé sequely komedií, ale také to není žádné bombastické překvapení. Věc, kterou si na DVD klidně pustíte, ale ne zrovna často. ()

balba

Celý film by se dal schrnout do pouhých 20 min.Velice nudný a neuspořádaný film.Nejlepší je běh Malcolma po pláži.Je to taky asi jediný moment , kdy jsem se zasmála. ()

SallyZen

Tak tohle přesně jeden z těch filmů, kde dvojka je lepší než předchozí díl. Lawrence v převleku Bábiny stále v dobré formě. A celkově to bylo vtipnější než jednička. Ještě do toho sexy Emily Procter, skvělá Chloe a k tomu ten pěkně napsaný konec. Tak jsem byl spokojen, ikdyž samozřejmě pořád mluvíme o americké komedii, kde se najde hodně blbostí. Ale pro mě příjemné překvapení. 65% ()

Hennes

Jednoduchý příběh, víceméně ve šlépějích jedničky. Martin Lawrence je opět výborný, zbytek včetně celkového námětu šedý průměr. Ten malý nemluva co je schopen skočit z Eiffelovky, mě ale svými skoky bavil. ()

Sousedský vánoční spor

Sousedský vánoční spor

11.04.2006

Spousty diváků určitě nezapomenou na památnou scénu z filmu Vánoční prázdniny, v níž snaživý tatínek Clark Griswold, v podání komika Chevyho Chase, vyzdobil rodinný dům tisíci žárovek, jen aby si… (více)