Mr.Hudson

Na světě není lepší seriál a určitě také dlouho nebude, to co předvádějí hlavní aktéři toho britského seriálu z dílny BBC tak nad tím zůstává rozum stát. Teď mluvím o různých speciálních dílech, kde se hlavní trojice v podání starého,plešatého pošuka milujícího rychlost Jeremyho, kapitána šneka Jamese a křečka Hammonda vydává do různých částí světa ( Usa, Bolívie, Botswana, Vietnam atd ) tam dostanou malý obnos peněz a mají si koupit auto se kterým pak absolvují jízdu před daný stát. Nejlepším speciálem je , ale bezesporu Polární speciál, kde se trojice hlavních hrdinů ( James a Jeremy v autě a Hammond se psím spřežením) vydávají za polární kruh. V seriálu jsou k vidění , ale také obyčejné díly, do kterých si hlavní trojice zve hosty a ty absolvují kolo na okruhu na čas. Dále se dostávám k postavě záhadného Stiga, z téhle postavy si tvůrci také dělají velkou srandu ať už se jedná o tlustého amerického bratrance Stiga a nebo např. Stiga z botswany. Celkově to shrnu asi takto: nevyčerpatelný rozpočet BBC je v seriálu velmi znát, bez něho by bylo vše jiné , ale to vůbec nic nemění na tom, že jsem velkým fandou tohoto seriálu , vždy se na něj rád podívám a pokaždé také výborně pobavím. ()

Heffleyka

Naprosto dokonalý motoristický pořad s těmi nejvtipnějšími moderátory, díky kterým si tento pořad zamiluje i člověk, který se nijak zvlášť nezajímá o auta. P.S nejlepší je Richard Hammond ;) ()

Jano...

Nepatrím k automobilovým nadšencom a pred autom zväčša uprednostním hromadnú dopravu alebo bicykel. Keď však ide Top Gear, Ako vraví môj kamarát pukjus, držím nohu pevne na spojke. ()

Tet.Ew

Asi nebudu jedinej kdo pořad miluje kvůli těm třem cápkům než kvůli autům. A musím říct že už tak deset let usínám u speciálů. ()

Wargoo

Skúsiť si tak zajazdiť na malom percente áut na ktorých jazdil Clarkson v tomto inak svkelom programe o autách, a kadečo inom... Svkelý nápad, svkelý moderátori, svkelé autá... 5***** ()

bangee

Takovou práci mít?! CO? jo!!! A ještě ke všemu to dělají dobře. Co víc si přát? Možná jenom občas obyčejnější auta (takováta pro obyčejné smrtelníky). ()

agassi68

Náhodou som prepínal programy a pri tomto som vydržal až do konca a pri tom nie som motoristický fanúšik. Takto nejako to má vyzerať. ()

Ham.and.eggs

Tři nadšenci do aut dělají až překvapivě zábavný pořad o tom, co pro mnohé nic neznamená a pro jiné je životem. Dle mě nejlepší pořad o autech (a nejen jich)....a stejně je nejsympatičtější James May... P.S.: woody to svým komentářem vystihl moc dobře ()

hazaba

Nejlepší motoristický magazín, který se mi podařilo zachytit. Je to proto, že i laik tomu porozumí a pánové vymýšlejí takové ptákoviny, že to až není pravda :-) ()

crha

Jediné co bych vytknul, že občas není moc zábavný host ve studiu a zajížděné kolo s autem za lidovou cenu. Jinak geniální a vždycky se nejvíc těším na speciál. Bez Clarksona by šel pořad strašně dolů. ()

johnywalker

Některé díly se mi moc nezamlouvaly, avšak většina speciálů jsou perfektí... Díky slabým momentům a faktu, že mě auta natolik nezajímají, snižuji hodnocení... ()

bagetka007

Autům nerozumím; kromě toho, zda není nádrž plná, mě nic jiného nezajímá a přesto je to jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. ()

Hubis_

Sakra chtěl bych se taky živit testováním brutalnich automobilů a ještě k tomu zažít spoustu srandy.Můj nejoblíbenější pořad o autech. ()

kubka4

Tento pořad je unikátní tím, jak dlouho běží a přitom je stále zábavný a originální. Na své si přijdou nejen fandové „nabušených" aut, ale také obyčejní lidé, kteří se chtějí pouze odreagovat. ()