Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

mistr97

Čtvrtý díl se vydává jiným směrem než předchozí tři filmy, ale podle mě to není na škodu. Jiné herecké obsazení a nový příběh stojí za trochu jiným pojetím humoru, i když se stále zaměřuje na to samé. Mně nový směr Prciček rozhodně nevadil, pořád se jedná o teenagerovskou komedii, ve které trapnost místy přebíjí zábavu. ()

Tonom27

Docela průšvih... Brad Riddell to fakt seriozně celý zprznil, naštěstí se scénáře ujal naposledy. Nejslabší ze všech 9 dílů od 1999-2020. ()

Jirkacek

Ulítlá americká komedie Prci, prci, prcičky: Na táboře se stala po svém natočení v roce 2005 první nástupkyní slavné třídílné série, která se stala docela slavnou a tak tvůrci využili této popularity k natočení tohoto díla. Bohužel už v zde nehráli tři hlavní herci, které jsem viděl v oněch prvních třech dílech a tak šla úroveň prciček značně dolů. Situaci nezachránil ani Jimův otec (Eugene Levy) jako svérázný vedoucí hudebního tábora ani školní konzultant Chuck Sherman (Chris Owen), kteří se v trilogii objevili. Snímek o délce 94 minut začal představením Matta Stiflera (Tad Hilgenbrink), mladšího bratra Stevea Stiflera, jenž chtěl pokračovat v rodinném businessu - natáčení filmů, a tak chtěl svému bratrovi dokázat, že je dobrý na to, aby se stal Stifmeistererem. Matt s přáteli postříkali pepřovým sprejem hudební nástroje kapely, která měla zahrát absolventům školy. Školní konzultant Chuck Sherman se po tomto incidentu rozhodl, že trestem pro Matta by mělo být léto na hudebním táboře. Sherman doufal, že si tam Matt najde přátele a nebude následovat svého bratra, kterého Sherman nenáviděl. Když se Matt dostal na hudební tábor, nestaral se o pravidla a dostal svůj školní tým do problémů. Pan Levenstein mu doporučí, aby se pokusil získat důvěru kapely a to Matta přinutilo, aby více dodržoval pravidla, ale dělal to jen, aby je mohl natočit. Matt zjistil, že se jeho spolubydlící Ernie Kaplowitz (Jason Earles) vyzná ve špionážních technologiích a dovolil mu, aby mu pomohl s natáčením. Když Matt získal důvěru kapely, rozhodl se účastnit duelu s Brandonem Vandercampem (Matt Barr), vůdcem znepřátelené kapely, i když nevěděl, co ten duel obnáší. Vyšlo najevo, že soutěžící v duelu mají ukázat svoje hudební dovednosti. Brandon hrál na malý bubínek a Matt na triangl. Už to vypadalo, že Brandon vyhraje, jelikož Matt poníženě odcházel, ale vrátil se a zahrál na dudy. Všechny překvapilo, že je slušný hráč, včetně Elyse Houstonové (Arielle Kebbel), sympatické vedoucí týmu z jejich školy. Během stále probíhajícího tajného natáčení lidí na táboře si Matt postupně získával přátele. Začal se zajímat také o Elyse, která byla jeho kamarádkou do té doby, než se Matt začal stýkat se Steveovými přáteli a hrát si na Stifmeistera. Matt byl ale přistižen při natáčení a ztratil tak své přátele. Matt si promluvil s panem Levensteinem, který mu řekl, že většina těch lidí, které Steve považuje za své přátele, ho moc nemá ráda. Levenstein věřil, že lidé chtějí mít Matta rádi, ale on jim to neumožňoval. Matt tedy uvěřil, že jeho bratr není ten nejvhodnější vzor, a smazal veškeré video, které na táboře natočil. Stifler vytvořil plán, jak získat pro Elyse stipendium, které kvůli němu ztratila. Elyse dostala falešný dopis, aby přišla do školy, o kterou stála. Před ní začala hrát celá její kapela, včetně Matta, který hrál opět na dudy. Aby zjistila, co způsobuje ten hluk, přišla se na to podívat ředitelka školy, která uvěřila tomu, že to celé diriguje Elyse, a dala jí stipendium. Elyse za to Mattovi děkovala a objala ho, Matt jí vrátí pikolu, o které si předtím myslel, že to je vibrátor. Pak se políbili a byl konec místy nechutného filmu, který mne sem tam dokázal řádně rozesmát. Samozřejmě mne také potěšil pohled na nahé těla dívek, ale třeba za spoustu sprostých slov jsem se tedy hodně styděl. Jak jsem psal už na začátku, byla to řádně ulítlá komedie ze studentského prostředí v Americe, jakých bylo natočeno hodně, nicméně tato se již nedokázala zařadit mezi ty úspěšné tak, jak se to povedlo těm předcházejícím třem dílům. Prci, prci, prcičky: Na táboře ode mne získala dvě táborové hvězdy **. () (méně) (více)

ptady odpad!

Jednička byla docela dobrá. Ale toto už je trapárna, nastavované vtipy stále dokola, čím víc sprostáren, tím vetší nuda. Děti by se na to vůbec neměli dívat, aby si z toho nevzali příklad. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)