Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

zelda82

Navzdory tomu, ze se nejedna o prime pokracovani, ale jakousi licencovanou zalezitost, je tenhle film sdocela legrace. Tedy samozrejme pouze v pripade, ze se vam libily predchozi dily a pokud mate radi komedie, u kterych je nejlepsi proste vypnout mozek. Jestli nemate radi zachodovy a podobny humor, tak se tomuhle dilku obloukem vyhnete! ()

Va55ago

K tomuhle dilu jsem se dostal opravdu jenom nahodou a jaxi sem ani neweril ze to bude pokracovani puvodnich dilu.. A nemylil sem se. Je to proste jenom dalsi pokus jak vytriskat nejaky ty penize z duverivych lidi. Ne ze by to byla uplna chujovina, ale je to docela podprumerna komedie. ()

optimus0s odpad!

Hrůza. Jsem velikej milovník prvních dvou dílů. Po třetim díle jsem si řekl:"Dobře, potřebovali nějak ukončit serii." ale čtvrtý díl byla opravdu hrůza. A kdyby v tom byla aspoň hezká hlavní hrdinka, ale taková oplacaná blondýna. Na to se opravdu nedá koukat. ()

merigieren

* za robota vozícího colu. V tomto díle se pokusili vzkřísit minulost pomocí několika narážek na staré známé. Z tohoto pohledu se zadařilo, vskutku to dává smysl. Jen je problém ve Stiffmeisterovi, on úžasně vyplňoval skupinku kamarádů, tady bojoval bohužel sám a ani ne tak aktivně (živě) prostě slabý odvar. V celém filmu nenajdete ani jedno skutečně vtipné místo, snahy je mnoho, ale ve výsledku jsou vidět jen prsa. Vlastně to už padá do kategirie romantických happy endů, jen bez slůvka komedie, které by to drželo nad vodou. ()

Lyžař

Je to paskvli originálních Prciček a Tad Hilgenbrink taky nic moc. Kde jsou ty doby originálního Stiflera..achjo:-( No ale i tak, příběh to má a jakštakš to je i koukatelný.. ()

johnywalker

Je dost blbý, když největším kladem tohohle filmu byl "Jimův táta"? I když jsem se zasmál asi tak jednou, v celkovém podání to nebylo až zas tak hrozné... ty 2* jsou akorát... ()

Luk Skywalker

Nepatřit to do série Prciček, nejspíš bych to neviděl a kdyby ano, tak by to byl průměrný film, ale vzhledem k předchozím dílům musím s hodnocením dolů. Jinak se jedná o první díl "Stiflerovské ságy," kdy nějaký Stifler hraje hlavní roli. ()

MickeyStuma

A jede se dál. Změna představitelů, kde hlavním tahounem je mladší bratr Stiflera pod jménem Matt a samozřejmě se zcela stejnou povahou, je jedinou originalitou. Takže jakmile snímek začne, navalí se na diváka tolik fekálií, že je div, že to televize vydrží. Jeden malér za druhým a tak je Matt poslán na hudební tábor k nápravě. A tam se celý příběh odehrává a divákovi předhazuje, jak si Matt počíná. Nic naplat, fekální humor neustal ani ve volném pokračování série tentokrát určené již přímo na video. Děj v podstatě nic nového nepřináší, ale když v době vzniku zájem o takovéto filmy neustával, proč nekout železo, dokud je žhavé. Puberťácká komedie pro diváky v pubertě a nic víc. ()

GrgaPitic odpad!

Pěkný úkaz mého plýtvání časem. Dokoukal jsem až do konce, s nadějí, že se to přece jen musí zlepšit. Bohužel. Vždy si říkám, jak je možné realizovat takovýhle neuvěřitelně přihlouplý, nudný film. Doufám, že se jim to nezaplatilo, ikdyž o vkusu amerických teenagerů si žřejmě netřeba dělat iluze. ()

salamandrr

Lepší než 3,ale horší než 2.Tak by se tohle dalo shrnout.Vcelku dobře se film odpoutává od minulostia pouze na předchozí 3 filmy jemě upozorňuje,ala asi nejsem dost cool na to,aby mě nanaštval 100% Happy End.P5ece aspoň něco tam nemuselo klapnout,ne vše musí být tak americké.Jinak vcelku slušná komedie,ale bohuže na tomto poli je už spousta snímků,tudíž prorazit není nijak lehké a "sex" s hudebním nástrojem mě natolik neohromí ()

Barak

Nějaký obrovský netalent, který je malinko podobný Stiflerovi, se snaží přiživit na názvu slavné komedie, se kterou má navíc tento d2v film velmi málo společného. Minimum vtipů, spousta sprosťáren, které předchozí díly vůbec nepotřebovaly, opravdu špatné obsazení se samými "loosery" a navíc se to ze sebe snaží dělat strašně citovou záležitost, až je to nechutné. Nazval bych to plyvnutím na předchozí díly, a to hodně velkým.... 3/10 ()

Raaavenek

Tak větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Pokud pomineme naprosto dementní a nevtipný děj, tak zůstávají především neherecké výkony, nad kterými zůstává rozum stát. Film tak působí jako home video, které natáčejí lidi pro zábavu, aniž by kdy předtím stáli před kamerou. ()

Jeand´Boa

Je to jasné - s původní trilogií to nemá nic společného ... ale i tak to nikterak odsuzovat nechci, neb si to zaslouží nějaké to plus za prvky romantické komedie, které narušují ono vyznění teen-komedie, která je jen o tom jednom - ženských vnadách a pokušení, které k tomu patří... ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)