Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Chladek

Co je opravdu dobré na tomto filmu je to, že Tad Hilgebrink (Matt) dokonale kopíruje Seana Scotta a z některých vzdálenějších záběrů kamery bych nepoznal, který to je. Originální vtipy a nápady tady pořád jsou, ale už nějak ztrácí šmrnc. ()

walkingdead

Proti předchozím dílům nuda, původní postavy chybí a zachraňuje to jen roztomilá Arielle Kebbel a klasické sexuální přednášky Eugena Levyho. ()

keyzar

Ve filmu je na co se koukat, ale nemá to nic společného s komediálností nebo dějem filmu. Humor komedii chybí stejně jako zajímavý děj. ()

Unterschleif

Neviem akú verziu som to videl ale holé kozičky v nej neboli a to je u prcičiek nedobré. Je to o to divnejšie, že sa jedná o video film a tak si tvorcovia teoreticky mohli dovoliť ukázať viac. Film je to stále priemerný s iba niekoľkými vtipmi ale čo je podstatné nenudil som sa. ()

KateVonTee odpad!

Pokud bych to brala jako samostatný film,dostal by dvě hvězdičky.Ale tím,že se řadí do série prciček nemůžu hodnotit jinak než odpad! Prcičky sjížděla většina z nás a podle dílu z roku 2012 nás to zatím nepřešlo.Jo,byla to vcelku sranda,ukázka amerikanismu a vždycky měly prostě super soudtrack (hlavně pro milovníky pop-punku).Ale tohle?ZBYTEČNOST.Další rádoby díly jsem neviděla a po shlédnutí tohohle ani nechci.Kvality prvních tří dílů nemají šanci dosáhnout. ()

lobo87

Od Svadby už ďalšie filmy nepovažujem za pokračovanie geniálnej série, aj keď sú spojené postavou pána Levensteina a príbuzenstvom so Sitfflerom. Tábor je priemernou tínedžerskou komédiou, ktorá však tých s lepším žalúdkom nijako neurazí a na záver vyčarí romantický úsmev aj na tvárach dievčat... 45% ()

Marty_cz

Čtvrtý díl této úspěšné komediální série byl pro mě velké zklamání. I když jsem věděl, že už tam nebude naše parta z předchozích dílů, tak musím říct, že dost často ě chyběli. A to bylo pro mě právě věcí co, jsem nemohl překousnout, že už něco skončilo a začalo něco nového, i když velice vtipného sice ne tolik co předchozí díly, ale nevadí stejně každá hra, každá cesta dojde ke svému konci. Když přivřu obě oči, pořád to dosahuje na vysoké hodnocení. Co se týče nových postav ne, tak vtipný a tak sympatičtí co parta před tím, ale pořád byly dobrý. ()

AndrewNewman

Super séria pre teen divákov prekročila pomyselnú čiaru medzi trápnosťou a vtipom aspoň o 10 000 krokov! Sympatických hlavných hrdinov a krásne ženy vystriedali idioti v čiapkách a naduté kravy. Tak páni tvorcovia, toto vám ani zďaleka nevyšlo. ()

blazma

předem se omlouvám za formát komentáře CTRL C a CTRL V, ale tady prostě by jsem psal jedno a to stejné. Tohle je akorát puberťacká krávovina, která chce upoutat pozornost nadržených teenegerů, bohužel se to povedlo natolik že vzniklo milion pokračování a každej to zbožňuje, ale mě tyhle filmy nikdy nezaujaly. naprostá blbost a žádný díl mě nepřesvědčil o opaku, pořád furt jedno a to stejný. ()

esmoke

Priznam se, ze predchozi dily jsem nevidel. A ani k tomuto kousku bych se urcite jen tak sam od sebe neodhodlal, ale nakonec to bylo lepsi nez jsem cekal. Ale i tak to neni zadny extra zazitek. Jen me potesilo ze se nenaplnily moje mury z obrovskeho mnozsti telnich tekutin ve vsech moznych kombinacich. ()

MaxQ69

Pokud bychom čtvrtý díl "tetralogie" brali jako samostatný celek a vnímali ho mimo celou sérii, nebylo to až tak špatné. Je to poměrně vtipné a sympatické. Sice by neměl takovou kvalitu jako prcičky 1, ale sám o sobě by to byl poměrně solidní snímek. Ovšem jako součást něčeho, co před vznikem onoho filmu slavilo dost velký úspěch je to velké zklamání. Resumé? -> jako samostatný film 75%, jako pokračování trilogie, 58%...ve finále cca 68% ()

Alex.89

Chvílemi to je zábava, Eugene Levy nezklamal, vzájemným provokacím účastníkům tábora jsem se i občas zasmál, ale jinak to je slabota, která pouze těží z předešlých dílů. Takže: 30% ()

kishi_SO

no!!!!!ako zacat!!!! trapne, trapne sa snaziace byt vtipne aj za cenu abslutnej vulgarity a trapne sa snaziace napodobnit co najprenejsie Stiflere ako ho pozname po tento diel!!!! Mlady Stiflere postupne sa meniaci v zlatuckeho chlapceka je asi take pravdepodobne akoze zamrzne peklo!!! Proste hruuuuuza.....chceme spat stareho Stiflera (uchylneho vsepichaca s poriadnymi hlaskami)....este ze sa paru raz ukazal Eugen Levy:-D ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)