Božský Evan

• USA Evan Almighty (více)

Evan, bývalý televizní moderátor, je zvolen kongresmanem. Okamžitě bere rodinu a stěhuje se z rodného Buffala do Virginie. Zde vydá prohlášení, že jeho cílem a také volebním slibem je změnit svět. Poprosí Boha, aby mu s tím pomohl. Bůh ho vyslyší a nařídí mu, aby postavil archu. Evan je z toho v šoku, odmítá uvěřit, že se setkal se skutečným Bohem. Všude se mu ale objevuje číslo 614 jako odkaz k příslušné části Bible, vousy a vlasy mu začínají příšerně rychle růst. Evan je jako v kleštích, na jedné straně práce, na straně druhé archa. K tomu všemu se za ním začínají stahovat zvířata v párech. Začíná pomalu věřit, že stavba archy je tím jediným možným řešením... (TV Nova)

Grizzly

Nahodou docela v pohode. Solidni dobre plynouci pribeh, par vtipnych momentu a dobry triky. Navic ty zvirata sou dokonaly! Pohodova jednohubka. ()

Kesiak

Veľmi podhodnotený film. Nechápem prečo. Je zábavný, obsahuje VEĽKÉ životné pravdy a nenásilne moralizuje. Ukazuje tam, kde je pravda. Ale ľuďom sa to stále nepozdáva.... škoda ()

Pidzey

A víte co,já se místy docela bavil.Nežechtal jsem se,na to tu nejsou scény,ale místy se s chutí usmál. Steve Carell je vynikající komik,ale tady neměl možnost se nějak výrazněji projevit vzhledem k obyčejnosti scén.Stejně tak moje milovaná Lauren“ Lorelai“ Graham.Ta je alespoň děsně půvabná,jako vždy.S touto dvojicí film zachraňuje ještě třetí do party ..BŮH..pardon..Morgan Freeman,ale to je skoro totéž.Film dobrý jako milá oddychovka,ale musí se u toho hodně skousnout. ()

Jeremiah

Bůh ochraňuj Ameriku. Teda co všechno ti "amíci" nenatočí, aby dostali z lidí nějakou tu korunu. Tenhle film byl trapný, bez slušného nápadu, takže hvězdičku mohu dát pouze za Lauren Graham a za to, že film mě vcelku nijak neurazil. ()

vojtaz

Nejdražší komedie v historii kinematografie? Nejvíce cvičených zvířat ve filmu vůbec? ...Kdyby si odpustili milion zbytečností a raději přeplatili Jima Carreyho, výsledek by byl mnohem lepší. Bez Jima je to zkrátka poloviční oproti Božskému Bruceovi. 40% ()

Joll

Lituji Carella a Freemana, že se nechali uvrtat do takové slátaniny.Nevtipné, trapné, zbytečné.Přitom z námětu by se dalo vytěžit mnohé, ale Amíci maj ve všem poslání a neumějí se u takto rádoby Ačkových titulů vůbec odvázat. ()

zabro

Na celem filmu sou vtipne dve veci. a to jak lvi hlidaji pozemek a pak take to jak vsichni nakonci pri zaverecnych titulkach tanci. ()

paolito

Steve Carell NENÍ Jim Carrey... ale zdaleka nejhorší na celém filmu byla Carellova poradkyně se svými rádoby vtipnými komentáři... nikdy více! ()

tragos

Další perlička,na kterou by se člověk za normálních okolností nepodíval. Steve Carell samozřejmě nedosahuje kvalit Jima Carreyho, nicméně snížená kvalita má i další, možná zásadnější příčiny. Zatímco první díl byla romantická komedie, při které si hlavní hrdina užívá božských schopností, Evan žádné schopnosti nemá a je pasován do role sluhy, který má stavbou archy spasit svět. Bohužel scénář se příliš nepovedl a triky jak by smet, a tak celý Evan působí jen jako chudší nedochůdče nedokonalého Bruce. ()

Luk Skywalker

Je to opravdu blbý film, ale já se bavil. Nemusí se u toto přemýšlet, má to na komedii klasický průběh a končí to dobře. Ideální oddychovka. ()

hazaba

Na jeden večer, když ostatní programy nabízejí pořady typu Česko-slovensko hledá superstar (nebo co), to jde. Pokud to mělo být úsměvné, tak moc nebylo, pokud to mělo být poučné, tak taky moc nebylo. Bůh v podobě Morgana Freemana je fajn, pár zvířátek taky, ale to je asi tak všechno. ()

drankeryth

Nic moc komedia, co ma fakt uchvatilo boli trikove efekty a komedia akoby niekde vyfucala do prazdna. Obcas som sa na niecom pousmial, ale zas toho nebolo dost pre dobru komediu. Bol to skor taky nezabavny film plny trapnosti a urceny skor pre male deti, ktorym aj tento film postaci. ()

hEROic

velice slaboucke... nebyt par scenek, ktere vyvolaly alespon usmev na tvari, byla by to jedna hvezda... on ani Bruce nebyl zadnej klenot, ale oproti teto slatanine, to byla aspon chvilemi sranda :) necelych 40% ()

Hapretor

Větší hovadinu jsem už dlouho neviděl. Hrůza. Blbost. Spíš debilní, než vtipné. Jedna hvězda jen za Carella. Díky němu jsem se aspoň několikrát letmo usmál. ()

Remake Nedotknutelných našel režiséra

Remake Nedotknutelných našel režiséra

02.03.2013

Předloňský francouzský zázrak o ochrnutém aristokratovi, který najde nejen pečovatele, ale i přítele v zdánlivě asociálním černochovi, utržil ve světových kinech famózních 416 milionů dolarů. Avšak… (více)