Prázdniny pana Beana

• Velká Británie Mr. Bean's Holiday (více)

Vojťas

Rowana Atkinsona jsem jako Mr. Beana vždy obdivoval a u jeho krátkých příhod jsem se mistrovsky bavil! ... Ale při tomto filmu jsem si připadal stejně jako diváci filmu Repríza (v onom filmu) na Cannes! NUDA! .... Zatím bohužel největší zklamání, co se týče komediálních filmů, co jsem zažil! :-( ()

Jino

Jedním slovem .... hrozné. Některé gagy jsou takřka okopírované, okoukané a už nesplňují svou roli tak jako v televizním seriálu. Ale líbila se mi scénka s těmi závodníky na kole. Ale jinak mi to připadalo už docela trapné, hlavně ten konec, tam jsem se samou trapností málem propadl do křesla. ()

cariada

Váhám jestli dát dvě nebo tři. Tohle mě opravdu zklamalo skoro vůbec jsem se nesmál. Přišlo mě to jako ,když Bean vykrádá sám sebe. První celovečerní film měl štávu a vtip , ale o tomhle se to říct nedá. ()

Streeper

Mr.Bean je komediální klasika, ale možná už tvůrcům došli nápady, co se Mr.Beana týká. Tohle bylo již trochu slabé, ale některé scény určitě za to stály. ()

Rocky88

Děsná nuda, žádný humor. Tohle nemohlo vypadat vtipně ani na papíru, jak to tedy mohl někdo odklepnout? Hvězda za Dafoea a kozatku Caunes. ()

starbrejkr

Oproti prvnímu filmu znatelný propad. Tam, kde se člověk předtím bavil, tak tady jsem měl chvílema chuť to přepnout, abych si tu trapnost nemusel "prožívat s ním". Většina filmu stojí jen na šklebech a ne na vtipných scénách, což se zají velmi rychle. Škoda, pár hodně vtipných scén se najde, nejlepší asi ta s dědkem na mopedu. Jinak ale mizérie, kterou na konci poměrně dosti zachraňuje krásná Emma de Caunes. ()

C0r0ner

Největší filmová katastrofa se sice seriálu nemůže rovnat (co taky jo), ale pořád je to dost slušná zábava. Proto jsou pro mě Prázdniny naprosto nepochopitelné. Zasmál jsem se za celou dobu jednou (čekání na motorku) a zbytek stopáže jen tupě čuměl na to nic, co se přede mnou odehrávalo. 15% ()

Fallen_One

Tohle už jsme někde viděli. Nic proti panu Beanovi, ale tohle je trochu krok vedle. Pár světlých a dokonce i originálních scén se ve filmu najde něco málo, ale většinou jde o omílání úspěšných televizních skečů. Zato ksichtů a pazvuků si užijete ažaž. Zajímavá zvrácenost je i přítomnost Karla Rodena nebo Willeam Dafoeho. Snad pokus o rádoby oživení? ()

Wormboy

Mr. Bean nas obcas naozaj rozosmeje, ano....,ale aj Uwe Boll nas niekedy necha napatych. Prazdniny Mr. Beana su prisernym zlepencom pseodovtipnych scenok a vystupov, v ktorom nefunguje snad nic. Cest pamiatke Mr. Beana. ()

lakikaki

Recyklované vtipy z pôvodného seriálu a dokonca aj z predchádzajúceho filmu spolu s maximálne účelovými vtipmi mi vtipné veľmi nepripadali. Dúfam len, že tento klinec do Beanovej rakvy bol už naozaj posledným... ()

bouchy

Není to vyloženě špatné, ale na televizního Beana to nemá. I když některé komentáře pode mnou i nade mnou jsou také dost mimo - až taková katastrofa to také nebyla. ()

pufina

Sice je to pořád vtipné, ale nesmí to se přehánět. Atkinson stále jako Mr. Bean výborný herec, ale scénář nic moc.. ()

Juto

Pán Bean potrebuje lepšiu dovolenku. Existujú zriedkavé vtipné momenty, ktoré môžete spočítať jednou rukou, ale nič skutočné. Väčšina pokusov o humor bola dosť vykonštruovaná. Možno tých niekoľko zábavných scén bolo, až posledných 15 minút, čo mi pripomínalo skutočného Beana. 3/10 ()

PavelVanekArt

Kde byl v prvním Beanově filmu prim vtip, situační humor, grimasy a narážky, tak v druhým už je to jen recyklát dětinského humoru, ohraných cliché vtipů a nulová snaha o to, držet scénář alespoň milimetr nad hovny. Ten malej zkurv mě sral celou dobu a nechápu přítomnost DaFrienda a Rodena. Jediný pozitivní je neúnavný Atkinson a věřím, že po tomhle postava Beana umřela definitivně a je to dobře, tohle patří do jiné doby a země. 2* a.k.a 30% ()

emo

Slabučká blbinka pre malé deti. Každého fanúšika Atkinsonovho humoru musí pri srdci zabolieť pri pohľade k čomu sa až dopracoval... Diváci nad 10 rokov ruky preč! ()

fars

Tak tohle byla katastrofa, uz dlouho jsem nevidel nic tak nudneho. Sice se mi libil do sebe zahledeny film Willa Dafoe v Cannes, Karel Roden byl taky v pohode, jinak to je des a bes, nezasmal jsem se ani jednou. ()

Šimpy

Hoho.....sice jsem se většinu filmu pouze usmíval (známé gagy, případně člověk odhadne jejich vyústění), pořádně jsem se zasmál až v samém závěru. Prostě pohodová podívaná a a lehce nadprůměrná zábava. 3 a půl*. ()